Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
367
Reaction score
979
Локација
Banja Luka
Iz vrlo lošeg šuta stvara se nesigurnost, pa kad se več na startu napada stvori lijepa otvorena pozicija, većina se plaši da puca pa dodaje i dodaje, komplikuje, odbrana se konsoliduje, sve je bez dinamike, bez otvaranja. Slijedi ili iznuđen šut ili greška u koracima, faul u napadu i slična sranja.
A protivnik je imao užasan šut za dva. Šta bi bilo, da je bilo...
Dajte momci, vježbajte do iznemoglosti šut i naučite braniti otvorene trojke! Ostalo je sasvim OK.
 

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
Nikada nećemo praviti "žabara" od blata. A rezultate ćemo porediti, svakako. Kad dođe vreme za poređenje. To što sada nismo prvi ne znači da nećemo sve osvojiti (ili nešto) kao što to što smo bili prvi ne znači da bismo osvojili svako takmičenje u kom smo bili prvi. Ne znam da li će biti smak sveta ako ove godine ne osvojimo ništa. Svi se slažemo da je igra loša, ali isto tako preterujemo. Što neko reče, sad nam ne valja pola tima, a prošle godine je bila priča da Perkins iz Gljivica ipak nije toliko loš.


Da je Trinkijeri trener,dobar deo ovih igraca ne bi igralo kod njega.Mozli i Pejdz su kod njega bili zveri.Kod Scepanovica su bili kao pogubljeni,a Zoc ih je oterao,jer Boze moj,Avramovic,Madar,Koprivica i Smajlagic su klasa.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.160
Reaction score
14.917
Локација
Kipar

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
438
Reaction score
2.856
Локација
Beograd
Čoveče ne znam kako ljudima nije jasno kojim putem je krenuo KKP... Edin Atić ima 24 godine i najmlađi je u Futuri, u FMP Lazarević ima 25... ni prvi ni drugi nemaju mlade igrače u ekipi... svesno se odriču Žugića i Uskokovića jedinih mladih igrača u oba tima...
Partizan ima i igrače koji mogu da isporuče sve odmah sad... ali brat bratu ima i dosta mladih igrača, od kojih su neki već ozbiljno napredovali od starta sezone... a igrali su ozbiljne uloge i imali velike minute u timu i normalno i oscilirali.

Nema svrhe upoređivati trinkijev sa željkovim Partizanom, jer ništa isto nije. Željko će najmanje tri, četri godine biti u KKP, i stoga i ovaj zalog u igračima koji su dovedeni da ili procvetaju ili sagore.. a biće obe situacije. U jednu stvar sam siguran ovaj tim će da osvaja trofeje, kada će početi i koliko će da osvoji samo je pitanje poklapanja kockica. A sklapa ih jedan od najvećih trenera.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
382
Reaction score
3.444
Локација
Kući.
Ja ovaj tim identifikujem sa onom Duletovom.>>>
Tim koji ce da bude sampionski.
Ko to ne vidi ja ne znam sta gleda.
Ideja Zeljka je vise nego jasna.
Zato je kljucni trenutak da se ovom timu da podrska.
Suština svega.
Podrška najpre, a onda analize i kritike. Stvarno je sad neophodno strpljenje, jer je očigledan dugoročan plan...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Od kada je ovaj novi format kupa,poslednjih 10-15 godina uvek su imali dan vise za odmor od nas.Ne znam dal moze negde da se iskopa,al nesto sam ubedjen da je tako.
I sad kontam dal su bolji ovakvi parovi,ili njima da ide fmp,i mislim da je bolje ovako. Protiv blizanaca se nebi ni oznojili,ovako nam ostaje da se bijemo sa govedima,ali i oni treba da se oznoje
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Људи у екипи имамо три можда и најталентованија домаћа играча на високим позицијама ту је и Трифа који је још млад, ту је један од најталентованијих Израелаца, Глас. Не правимо тим за једну годину него тим за освајање ЕЛ за коју годину.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Ne mogu se ipak oteti utisku da bi nam jedan tandem Irving - Le Bron pomogao da uzmemo sve i odmah.
Ljudski je nadati se , s obzirom da Grobarima sa lopate jos niko nije pobegao, pa nece ni transformersi fmp - czv.
A ta buducnost se ne brinem, plan je i najglupljem ciganu jasan.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Статус
Затворена за писање одговора.
Top