Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. ivana_011

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Prosecan navijac Partizana :D
  2. ivana_011

    Odbojkaški klub Partizan

    Ps. ne mogu da prezalim sto nisam stigla da ukljucim snimanje kada je Branka Tica (devojka levo u sivoj majici) upitala ovog tipa (posto navija za Zvezdu) "kako ste proslavili desetogodisnjicu kluba?" :D
  3. ivana_011

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Intervju Hene Kurtagic za sajt Nanta, ekipe u koju je presla ovog leta Osim odbojke, postoji li jos neki sport koji pratis ili si igrala ranije? Da, kada imam vremena volim da gledam kosarku i ponekad tenis kada Novak igra. On je sjajan sportista koji je ucinio nasu zemlju prepoznatljivom...
  4. ivana_011

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Po meni skroz lepa stvar uoci pocetka sezone, uz bespotrebno odugovlacenje. Klub koji pravi odbrojavanje i Tegi koji objavljuje dva sata pre isteka odbrojavanja... Prejako.
  5. ivana_011

    KK Partizan - uprava i marketing

    Oprosti nam, presveti Tegi...
  6. ivana_011

    KK Partizan - transferi

    Razocarana jesam, iznenadjena nisam. Razocarana prvenstveno u njega jer kao prvo, iako ne znam(o) kakve su tacno pretnje i podmetanja bili u pitanju, smatram da jedna svetska zvezda i pre svega zvanicno strani drzavljanin ima toliku reputaciju, a onda uostalom i novca da bude nezavistan od bilo...
  7. ivana_011

    KK Partizan - transferi

    Plot twist - Zoki je u stvari Nikola
  8. ivana_011

    KK Partizan - transferi

    Meni nikada nije bio jasan nacin funkcionisanja one stranice - jer da placaju nekoga da iznosi info iz kluba kapiram da bi do sada taj neko bio "ugasen". A ako im klub svesno daje info onda se pitam - koja je poenta? Osim ako se ne koristi to sto su praceni za plasiranje odredjenih stvari u...
  9. ivana_011

    KK Partizan - transferi

    Duzna sam izvinjenje kolegama forumasima; navikla na raznorazne nebuloze koje klinci pokupe sa Tvitera pa prosire i pitaju da li je istina, ili od toga naprave vest. Ocigledno sam potcenila bolest Psiha i njegove crveno-bele rulje, kako na sipci tako i u odelima. Sa druge strane slozila bih se...
  10. ivana_011

    KK Partizan - transferi

    Uvek mi je bila fascinantna ta paranoja i primanje kada neki nalog na Tviteru sa fazon 7 i po pratilaca prospe neku nebulozu a ljudi onda to rasire i pitaju je li istina. Zet Jadrana Vujacica ide u samo jedan klub.
  11. ivana_011

    Odbojkaški klub Partizan

    Jednostavno zapostavljenost i neulaganje, iako je sada napravljen dobar pocetni korak dolaskom dve reprezentativke u mladjim kategorijama - Tijane Vrcelj i Valerije Savicevic. Medjutim tu se stalo i nesto ne ocekujem preterano bolju narednu sezonu. Pisala sam ovde pre par meseci da sam imala...
  12. ivana_011

    KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Ne pamtim kada sam zadnji put gledala utakmicu u njihovoj jazbini ali me je neki djavo naterao da veceras idem tamo. Ono sto sam uspela je da vidim koliko svako od nas treba da bude zahvalan sto nije deo njih. U sustini sve ono sto su radili je sve ono sto smo vec videli od njih. Od...
  13. ivana_011

    KK Partizan - uprava i marketing

    Kako smo se gospodski popisali u usta Panteru, Egzumu, Lesoru i ostatku ekipe.
  14. ivana_011

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Danas skoro ceo dan sam bila preokupirana poslom, morala biti skoncentrisana i uspevalo mi je. Medjutim, prvom prilikom kada sam dobila momenat za sebe misli su mi otisle na utakmicu i komplet ovu seriju. Kapirala sam da ce biti iole lakse kada prodje dan medjutim, sranje... Nece biti lakse ni...
  15. ivana_011

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jebote koji adrenalin a jos tri i po sata do pocetka... prenumicu™
  16. ivana_011

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Nisam dugo imala priliku da se raspisem iako sam vas redovno citala... Pravi emotivni rolerkoster od prve do cetvrte utakmice, sto je opet potpuno normalno za nas i tako - grobarski. Ona prva utakmica i buzzer beater Kevina je dosao na kraju dana koji mi je bio blago receno sranje. Nakon toga...
  17. ivana_011

    KK Partizan - uprava i marketing

  18. ivana_011

    KK Partizan - uprava i marketing

    Molim reziju da pusti prilog C4™ :D
  19. ivana_011

    Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Kakva sedmica, i kakav kraj iste... Dok se pojedini bave drukanjem, kukanjem, pisanjem saopstenja, valjanjem u sopstvenom blatu... Partizan najpre drkne njih, a potom vladajuceg, dvostrukog uzastopnog sampiona Evropa. U sred njihove dvorane. Najbolji moguci odgovor na sva ova desavanja -...
Top