Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
577
Reaction score
2.287
Svaka cast svima, ali Zek je srce ovog tima.
Koliko je kapiten mentalna stena, nije ga islo celu tekmu i onda ona trojka BAM...to je kapiten!!!
Ova tekma lomi na onu dobru stranu.

Ukacili su se i novopridosli stranci sa publikom.

Ajde sad sledece dve!!!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
173
Reaction score
517
Локација
Ruma
Šta ti je kada si stvoren za velike utakmice. Panter kreće, prvih par minuta se maltene raspada, izgubljene lopte, loš šut, ali kada se lomi, eto njega. To nam je i trebalo u onim završnicama. Takodje Kaboklo definitivno zaslužuje više minuta, bukvalno da ga je Željko samo minut kasnije uveo, mislim da bi ovo izgubili. Maltene ga zaboravio, a možda i nije, možda je to sve planirano, nisam pametan. Naprosto dečko unosi stabilnosti, kako u napadu, tako i u odbrani. Mislim da je na tom polju uz PJ-a, naš najbolji igrač. Igra je dosta tečnija, lik odlično čita igru, pravi livadu Panteru i ostalim bekovima, a u odbrani se dosta bolje pozicionira. Naravno ja ovim ne mislim da je Kaminski nepotreban, ima i on svoju ulogu, ali egal završnice PJ, Panter, Ledej, Kaboklo i izgleda Andjuša, barem dok se Avram skroz nekonsoliduje. Ledej brat, vrhunski. Smajli imao svoje odlične minute. Sve u svemu bravo za momke, stvarno stresna, ali vrhunska utakmica za gledanje. Za nas veoma bitna pobeda.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.855
Najveca pobeda ove sezone. Nadam se da ce nam dati krila za naredni period

Kapiten i Aleksa se vracaju polako, vreme je da sve krene u pozitivnom smeru.

Atmosfera u 4/4 i produzetku fenomenalna
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Kakva utakmica braćo moja!!! Za poželeti za paljenje mašine. Svi ali svi do jednog se trude koliko su trenutno u mogućnosti. Bio sam u predinfarktnom stanju nekoliko puta ali u tome je čar voleti Partizan. Hvala igračima i hvala ti Bože što volim baš Partizan.
Pa da ispratimo na zimski san realne i ostale ubačene elemente :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.122
Reaction score
16.048
Локација
Храм фудбала
Али каква прије свега дефанзивна рола Кабокла у четвртој, повезао их лик за себе, плеј, центар, крило ма није битно, узме и не пушта :shal
Каква партија Анђушића, можда и једини на терену вечерас који колико се сад сјећам није ни једну грешку направио, а и Жељко рече да са њим 25+ имамо на терену.
Јарамазу је потребан и психички и сваки други одмор.

Јел овај тандем РиР са конференције поставља оваква глупа питања и кад цигани играју.
Јбт да се Спорт Клуб брука са овом будалетином никако ми није јасно.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
188
Reaction score
358
Локација
Beograd
Vrhunska igra petorke koja je zavrsila utakmicu. Nema sta, momcima kapa dole. Kao lavovi. Kabolko ono sto nam je falilo, PJ igra odlicno, a deluje kao da ima jos mnogo potencijala u njemu. Zek konacno onako kako zna, Panter vise nego dovoljno posle mesec dana i Danilo borba za sve pare. Srecan sam prvo zbog pobede, pa zbog igraca, a drago mi je i zbog Zoca, mislim da mu je najbitnije da pobedi ovog Turcina.
Sad vec svi mogu da nas se plase.
 
Top