Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. El Patron

    Uprava i marketing

    Svi bi trebalo da se odazovu i daju svoj doprinos. Ja sam već rekao da šta god treba tu sam da pomognem. Samo da se zna da nema apolitičkih statova već borba protiv okupatora.
  2. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Neće biti smene niti će biti promena dok je sektaš na vlasti. I da kojim čudom dodje do smene doći će opet njegov da nastavi urnisanje. Shvatite da smo mi JSD i da kao takvi moramo da umremo.
  3. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Partizan je uništio sektaški vodja...zajedno sa svojim sektašima.
  4. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Za svaki slučaj i posle rata ući u neku...bilo koju regionalnu ligu...što dalje od smrdije. Blamiranje se nastavlja.
  5. El Patron

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Zna se tačno koji je cilj države i tribine samo što slušam već duže vreme kako je to iskorenjeno i da je to sad ispravana priča...a ispravna priča se poklapa sa onom koju priča coravi skot iz železnika..ukinuti ABA ligu i povratak u sveopšti lopovluk. Vide kako im sve to lepo ide u FK...ali ih...
  6. El Patron

    KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ne uklapa se Aba liga u fake nacionalističke ciljeve sektaskog vodje. Nije dovoljno homogena za državnu kučku i sveSmrdijske ciljeve. Aaa onda dolazimo do onog bolnog dela gde trebamo da analiziramo zašto nema juga na Aba utakmicama i naravno da imamo razumevanja za apoliticno ponašanje.
  7. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Očajni smo....negledivi...bruka. Loše stojimo, loše trčimo, odbrana liči na švajcarski sir. Užas. Sve negativno se skupilo u meni. Uprava napolje! Sektaške pičke I smrdikalska govna crknite! Duljaj, podnesi ostavku! Kakva bre Evropa...kakve kvalifikacije za LS, da budemo kanta tamo?!
  8. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Moguci odlasci: Saldanja 100% , Zahid, Bazdar, Jovanović i Sveta...daj bože da grešim...i šta onda, opet uigravanje ekipe? Onda dolazi sektaš posle prodaje po harač i mi opet krećemo od nule...
  9. El Patron

    KK Partizan - uprava i marketing

    Koj bre preCednik ... Čega? Smrdije?
  10. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Nije samo ovaj nesrećnik kriv, ovaj forum ima puno botina koji pišu glavnom sektašu ime sa veliko V, napadaju opoziciju kad god mogu, čim vide neki napad na glavnog sektaša lepo izbegnu tu diskusiju...postoji lista :D
  11. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Svetlo Terazija gubi snagu, zaboravljena glava tama postaje. Nada umire, zlo se budi. +++ Morao sam... :D
  12. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Koji je bre to vrhovni vodja?!!! Ciji vodja?!!
  13. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Ma tako je bre...opozicija nas jebe. Samo vi pisite I glasajte protiv opozicije I uzivajte.
  14. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Koliko god mi bio Duljaj simpatican, svemu dodje kraj...igras sa Filipovicem?!!! Sve u svemu, boli me tuki za kup smrdije. Serem vam se u sektasko, smrdikalsku, govnjarsku smrdiju. Porckali u najgorim mukama.
  15. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Sve se svodi na to da nas naprave na cigane...u ovoj jebenoj cirkuzijadi su svi ucestvovali, od sektaskih govana, udbalskih govana, okupatorske uprave I prodanog "smrdoljubnog" juga. Ali najgori od svih su sns grobari....sisaci banane. Kao I na predhodnim utakmicama ocekujem kradju...necemo...
  16. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Nema ovde resenja...ovo je samo za otvoreni rat. Treba nam jedan dobar filter. Dosta je smrdikalne tvorevine, okupacije Srbije I Partizana.
  17. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Da podsetim da gmazura protiv statuta kluba sedi gde sedi.
  18. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Jos jedna rezirana sektaska predstava za svoju vernu fasisticku stoku.
  19. El Patron

    FK Partizan 2023/24

    Derbi ko derbi u sektaskom svetu. Oni puni sebe a mi zilavi...ne plasim se njihove smrdije. Za ove sns grobare koji jedva cekaju totalni raspad...necete ga docekati.
  20. El Patron

    Uprava i marketing

    Napraviti grupu, naci advokate, studirati zakon o sportu I statut kluba....preuzeti klub od strane navijaca....za pocetak.
Top