Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
989
Reaction score
4.475
Локација
Nis
Moguci odlasci: Saldanja 100% , Zahid, Bazdar, Jovanović i Sveta...daj bože da grešim...i šta onda, opet uigravanje ekipe? Onda dolazi sektaš posle prodaje po harač i mi opet krećemo od nule...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Па наравно, све је одавно постало лако предвидљиво. Можеш ту слободно и Северину да додаш, а нисам сигуран ни за Канутеа ни за Кастиља да ће остати на позајмици. Распродаја па нова реконструкција тима по рецепту ове управе који је непромењен од кад су ту. Осим тога и друго место виси у ваздуху с обзиром у каквом смо стању плус очекујем крађу у лиги и све покушаје да нас гурну испод ТСЦ. Стање ја циљано хаотично, ФК је таоц годинама и ово су неке терминалне фазе те конструкције.
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.551
Reaction score
29.540
Локација
Novi Sad
Када будеш био сам, када дође судњи дан, и када цео свет се око тебе распада. Ја ћу увек бити тај што ће срце да ти да, дрес и црно бели шал, да ти вичем, НАПАДАЈ!

Од 19.30 дочекујемо ТСЦ у Храму фудбала. Партизан нема никог осим нас!

 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
989
Reaction score
4.475
Локација
Nis
Očajni smo....negledivi...bruka.
Loše stojimo, loše trčimo, odbrana liči na švajcarski sir.
Užas.
Sve negativno se skupilo u meni.

Uprava napolje!
Sektaške pičke I smrdikalska govna crknite!
Duljaj, podnesi ostavku!

Kakva bre Evropa...kakve kvalifikacije za LS, da budemo kanta tamo?!
 

Anonymous

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
176
Reaction score
981
Ja ne znam ljudi šta je ovo, ali u velikom procentu, igrači koji su nekada bili u Partizanu, kada igraju protiv nas, najodvratniji su na terenu, ne važi samo za fudbal.
Zaslužen poraz, žao mi je naših momaka ali TSC je bolja ekipa. Borba će biti da zadržimo drugo mjesto, mislim da ćemo uspjeti u tome, ali nisam siguran da ga zaslužujemo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
Најспорија и најбезидејнија екипа читаве лиге је ФК Партизан.
Ви људи на стадиону сте мазохисти, ми испред телевизорљ дупли мазохисти јер поред хиљаде других утакмица гледамо ову патњу и жалост.

Јебите се сви!!!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Uprava napolje!

80% igrača napolje!

Duljaj napolje!

Odavno nismo imali taktički nepismenijeg trenera. Boli mozak koliko smo negledljivi, sa tim stajanjem na 10m od protivničkog igrača. Nikakvog pritiska, presing misaona imenica, odbrana koja vrijeđa inteligenciju.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Cist penal nam nije sudio usta ga mrtva jebem!A sramota je da se ovoliko branimo od ekipe koja je bila topovska hrana u LE!Zamislite koliko smo onda mi slabi!Svi stranci sem Natka i Kastilja su slabi.Kovacevic nije ni za Teleoptik.Remont od glave do repa to nam treba.
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
206
Reaction score
717
Локација
Beograd

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Koliko se sve raspalo posle onog poraza od Napretka. Malo je inata i solidne igre u napadu bilo u onom prvenstvenom derbiju u rupi kad su nas takodje pokrali, posle totalni potop.
Vise i napad ne radi, a i ove "povrede" Severine i Bazdra su krajnje sumnjive.

Svima koji otvoreno rade protiv Partizana neka je "srecno".. da ne kunem i ne psujem.

Sto se rezultata i plasmana tice, ne bi me cudilo da cigani puste sestricu iz Ns da bi mi krenuli od 2.kola kval za LE, a ne od PO i da imamo sigurnu evropsku jesen.

Vidjecemo jel' mozemo dobiti uopste Vojvodinu sl.kolo, i bilo koga do kraja ovako raspadnuti.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.876
Локација
Beograd
Nemamo klub,a nemamo ni navijace koji bi ga zastitili i odbranili. Fudbalski klub Partizan ocigledno vise nikoga ne zanima, pa ni simpatizere. Postali smo kanta koju dobija kako ko hoce. Igraci se smeju posle poraza na svom stadionu. Sramotno!!! Kakvo drugo mesto, kakve kvalifikacije, kakva evropa. Prvo reset na svim nivoima, od fotelje predsednika do pomocnog trenera pa da se gradi kuca na novim temeljima. Samo nema ko to da sprovede jer su grobari prodali Partizan pickoustom za splavove i dilove!
 
Top