Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. malicovek

    KK Partizan - uprava i marketing

    Koliko god mrzeo Ostoju i lokalne debile, toliko mrzim i stoku iz ULEB-a i kriminalne organizacije EL. Reči ne mogu da opišu kolike su to smradine i koliko su puta ukanalili Partizan. Od 2010. sa Prokomom, 2014. i tih par godina gde smo izvisili za one njihove kvalifikacije, 2019. zbog...
  2. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Kako ne shvataš, najfer sportsko takmičenje na svetu ne sme ni po koju cenu da se prekine da se Jedan ne bi uvredio i da se ni slučajno ne pošalje nikakva slika u svet gde može da se vidi da u smrdiji nije sve brže, jače i bolje. Zato se i utišava ton, a ne sumnjam da će se uskoro gasiti i slika.
  3. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Možda će zvučati bezobrazno pitanje, ali da li to može da se primeni i na KK Partizan? Ko god je u stanju da sarađuje sa Ostojom limarčinom je... izdajnik? Zbog čega su VV drugačiji od Ostoje? Isto važi i za celo JSD, s' obzirom na to da je celo okupirano. Da li je Bojan Janić saradnik...
  4. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Partizan je u poznoj fazi nekroze i sistemski je potpuno uništen. Ja stvarno više ne vidim izlaz iz ove situacije jer oni imaju čitavu logistiku kako da doveka egzistencijalno ucenjuju Partizan. Ovo mi deluju kao poslednji dani pred kliničku smrt kluba. Danas su nas ucenili evropskim...
  5. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Pričati o sankcijama u Republici Srbiji je krajnje smešno, da li je KKP sankcionisan što nije igrao KLS dve godine? Nije, jer u ovoj državi NIŠTA ne funkcioniše kako treba i pozivati se na neke sankcije nema nikakvog efekta. Novi Pazar ne bi ni smeo da igra superligu, pa eno ih 3 godine u...
  6. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Ako išta, ovim predstavama samo još više ujedinjuju sve navijače Partizana i podsećaju nas da moramo da shvatimo ko je naš pravi i jedini neprijatelj u Oskarovoj Srbiji.
  7. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Isto kao i na izborima kad su videli biračko mesto u Areni, odmah obustavljaš. Ovako im pridaješ na legitimitetu i ovo se desi. Nakon njihovog drugog gola napuštaš teren pa nek šutiraju na prazan gol. Oni bi se i tome radovali. Problem je što ne smemo i tu se završava priča. Najviše mi je žao...
  8. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Na koji način sam bilo koga lično prozvao svojim postom? Mislio sam na mišljenje većine koja od Čukaričkog prognozira debakl usled odsustva Duljaja, dok čitave sezone (opravdano i/ili neopravdano) osporava njegovo trenersko umeće. Pitanje je više bilo retoričke prirode.
  9. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Zar nije Duljaj lažni trener koji je promašio profesiju i sabotirao ekipu prethodni derbi, otkud sad toliki debakl što neće voditi ekipu?
  10. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Ne bi opet preživeli 20.000 Grobara u podbanjičkom kolektoru i novu blamažu galaktikosa protiv Partizana koji 'nije njihov nivo'. Oni nas se plaše i bez Saldanje, Jovanovića, trenera i navijača jbt. Nije im ni sve to dovoljno već moraju i preko medija da unose strah i paniku. A i onaj 'sukob'...
  11. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Ja stvarno i dalje ne razumem kako neki pišu o Severini, Baždaru, Kovačeviću i Duljaju dok nam je Oskar veliki šef i dok su Vazura i Vučela na čelu kluba. Čuj bačena sezona, u ovoj zabiti od države je svaki sekund bačen, ne fudbalska sezona. Možda neki ovde zapravo veruju u postulate brže jače...
  12. malicovek

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Pa oni i njihovi mediji koriste ime Partizana i njegove uspehe kako bi svoj mali limeni klub uzdigli, klub koji za 13 godina postojanja i uloženih 200 miliona ima samo jedan Top 8 (i to u starom formatu) i služi kao kanta za napucavanje gde god da stigne kad nema svoje Puklove, Beloševiće i...
  13. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    Koja nam je po redu ovo garnitura dresa ove sezone :D
  14. malicovek

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Uz dužno poštovanje momcima, ovu smo preživeli jer je ALBA još sluđenija od nas. Maltene prepisan scenario iz svakog EL gostovanja ove sezone i prepisana igra kao protiv Olimpijakosa. 4 minuta bez koša iz igre u 4/4 u EL je nedopustivo i već 5 puta smo tako gubili u gostima. Isto tako, vezali...
  15. malicovek

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Mogli smo isto tako pričati i o Lesoru u prvoj sezoni EK, pa je čovek postao alfa i omega grobarstva i najbolji centar EL, a nekim ljudima na forumu i Tviteru je bio dobar samo za EK. Ne kažem da će to Bruno postati, ali čovek prvi put u karijeri igra EL i to vrlo solidno. Bruna po mom...
  16. malicovek

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Meni je krivo što u izostanku Ledeja nismo iskoristili na pravi način svoje najjače oružje ove sezone, za koje me je čudilo kako nije ranije proradilo, duo Kaminski-Kaboklo. Večeras su obojica igrala na izuzetno visokom nivou i svaka im čast na partijama u poslednje vreme, posebno Frenku...
  17. malicovek

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo je verovatno najsramnija četvrtina koju sam ikada gledao od KKP-a, ako uzmemo u obzir važnost ovih par preostalih utakmica. Stvarno se ne sećam da je neka ekipa KKP dozvolila ovakav povratak nekoj ekipi u 4/4 i to baš u borbi za doigravanje. Željkove ekipe prethodne tri godine baš imaju...
  18. malicovek

    KK Partizan - uprava i marketing

    Iako nisam lik koji se bavi ovakvim stvarima, moram da priznam da mi je zapalo za oko :D Interesantna statistika vezana za broj pratilaca na instagramu, u prethodne tri godine smo dobili oko 300k novih pratilaca, a kako stvari stoje, samo smo u poslednjih mesec dana dobili skoro 60k. Velika...
  19. malicovek

    Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ovo predstavljate kao da smo prvi klub koji je rizikovao sa igračem koji ima istoriju sa povredama, rekao bih da je Egzum bio podjednaki rizik prošle godine. Onda su i ovi iz Olimpije ludaci što su doveli bradatog popa, iz Reala što trpe Tavareša koji stavlja led na kolena nakon 15 minuta igre...
  20. malicovek

    FK Partizan 2023/24

    jbg, verovatno su sudija i komisija primenili ovaj napredni, nepogrešivi, srBski™ sistem za prepoznavanje zvezdanaesterca... Šta će nam VAR kad imamo zlatne štoperice. Kao i ona lopta koja je prešla gol liniju, lopta koja nije otišla u aut itd. Neki se polomiše sa citiranjem FIFA i UEFA...
Top