Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
469
Reaction score
2.538
Igrali smo dobro u odbrani - primili 3 komada i izgubili od Vojvodine kod kuce.

Cilj od pocetka drugo mjesto - sta reci za ovo?

Trazili smo situacije 1na1 ali ocigledno da nemamo igraca koji to moze da resava - pa od pocetka si tu, sta si trazio ako znas da nemamo?

Ni rijec o Nathu i sta mu je receno.
Ni rijec o sopstvenoj odgovornosti.

Alberte Nadju...
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Još jedan ekser u kovčeg Partizana,igrači i predstavnici kluba trebali su napustiti teren zbog izazivanja verske i nacionalne mržnje od strane protivnickog igrača i solidarnosti sa Nathom
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
1.831
Локација
Beograd
Kako ne shvataš, najfer sportsko takmičenje na svetu ne sme ni po koju cenu da se prekine da se Jedan ne bi uvredio i da se ni slučajno ne pošalje nikakva slika u svet gde može da se vidi da u smrdiji nije sve brže, jače i bolje.


Zato se i utišava ton, a ne sumnjam da će se uskoro gasiti i slika.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.348
Локација
Žrnov
U nekim prethodnim utakmicama smo pobeđivali neverovatnim preokretima, golovima u nadoknadama. Ekipa se borila - momci na terenu, klupa, navijači (koliko god da ih/nas je bilo) - svi kao jedan. I sva ta energija je bila generator sreće. A sreću treba zaslužiti. I bila je zaslužena.
Neko to, od gore, je video sve.

Tog generatora sreće više nema. Pokvaren je.
I neko, od gore, je to ponovo video sve.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
644
Reaction score
2.363
Локација
Beograd
U nekim prethodnim utakmicama smo pobeđivali neverovatnim preokretima, golovima u nadoknadama. Ekipa se borila - momci na terenu, klupa, navijači (koliko god da ih/nas je bilo) - svi kao jedan. I sva ta energija je bila generator sreće. A sreću treba zaslužiti. I bila je zaslužena.
Neko to, od gore, je video sve.

Tog generatora sreće više nema. Pokvaren je.
I neko, od gore, je to ponovo video sve.
Najveći problem Partizana je generator nesreće.
 
Последња измена:

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
609
Reaction score
3.260
Prosao ban zbog pisanja i skretanje sa teme .. ovde vise i ne znam sta je tema posto je dundjeru cilj biti drugi .. Bio sam za smenu Duljaja jer Partizanu treba trener a ne onaj privezak
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
212
Reaction score
732
Локација
Beograd
Pa jeste i on govorio da je cilj da se izbori evropa, nikad nije spomenuo titulu, što je žalosno, na to smo spali sa ovom govnjivom upravom. Sve gore i gore stanje, a nema ko da se pobuni. Bivši igrači ćute, južna tribina ćuti, klub propada sve dublje.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Na forumu @Gabriel_Batistuta ,u stvarnosti Albert Nadj. Zasto mi brate kvaris uspomenu na cuvenog Gabriela,crni jugo 65a kabrio i jedno leto neke davne godine? Idi brani svog Adija,bas me briga,ali ne diraj mi Batistutu!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.151
Reaction score
14.858
Локација
Kipar
Top