Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Vi ste bre bolesnici nedojebani…
  2. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    E napusis se ti meni kurca… pardon, Kurca velikim slovom ako je tebi najveci problem sto sam ja napisao partizan malim slovom onda nista …
  3. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    A ko komentarise, posto od 96te gledam svaku utakmicu partizana pa me bas zanima u koju me grupu ti strucnjak svrstavas?
  4. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Kada po Vama dodje momenat da se preispita rad struke u kk partizan? Posto smo olajali ostoju limara, vucica pedera, mts, covica i ostale, Kada dodje momenat da neko prokomentarise 3 sezone bez pleja (ne zato sto ja mislim da nam treba razigravac vec zato sto je jelte ta pozicija izmisljena u...
  5. KK Partizan - transferi

    Ne brini, osvojicemo!!!
  6. KK Partizan - transferi

    Adminima se dize kurac na strogocu pa glume ludilo… Pozdrav svima, Odo ja na duze… Smrt fasizmu, ziveo partizan!
  7. KK Partizan - transferi

    E nacikas mi se ti banane
  8. KK Partizan - transferi

    Tesko brate
  9. KK Partizan - transferi

    … niko ni mastu da zagolica… :)
  10. KK Partizan - transferi

    Ono sto sam mogao da vidim iz highlights je da prilicno dobro pegla odbranu. Mislim da ako dodje, to bi bilo prevashodno zbog skoka i odbrane… nisam video neki napadacki potencijal. Nek me ispravi ako ga je neko gledao…
  11. KK Partizan - transferi

    Jos Cousins na centra I ne moramo da ih pobedimo, al cemo ih sigurno istuci!
  12. KK Partizan - transferi

    Ross brat ima nekako tu facu ko da bi se posro ciganima po glavi…
  13. KK Partizan - transferi

    Prezadovaljan sam I bez pleja razigravaca I centra razgrtaca, ali bi bas voleo jednog zakucavaca da malo posterizuje Bolomboja I ostalu bagru!
  14. KK Partizan - transferi

    Da, ali da umre posle duge I teske bolesti :)
  15. KK Partizan - transferi

    Apsolutno se slazem, pogotovu za Stojanceta ali ajde I mi slepci da sta kazemo a ne budemo popljuvani. Nije u duhu Grobarstva da samo sledimo jednu osobu :))
  16. KK Partizan - transferi

    A tek listova sto nema…
  17. KK Partizan - transferi

    Nekad bilo “sta vi pricate Zoc zna” a sad je “sta vi procate Stojance zna” Samo Nemojte slucajno dozvoliti da neko ima svoje slobodno misljenje.. Ipak , evo mog skromnog misljenja posto sam ga dosta gledao u denveru: Verovatno ce igrati pleja… u denveru je dosta setao zbog specificnosti...
  18. KK Partizan - transferi

    Pa zato sto bi Bozic dosao kao zamena za Tristana, a Kalates zamena za Exuma ili ti da bude prvi plej… nije isto brate
  19. KK Partizan - transferi

  20. KK Partizan - transferi

    Jedino mozda Kaspijsko more, kosarkasa slabo…
Top