Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
neki igrac koji ima solidan prodor i solidan sut,a def ne igrac koji nema ta dve vec mu je jedini kvalitet asistencija
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.137
Reaction score
5.345
Локација
vezenemam
Interesantno da niko na forumu nije rekao nesto protiv Božića , ali zato Kalates koji je klasa (Pao barsa fener NBA) ne valja.
A ja mislio za Mitrotica!!! Koga bi ti za prvog pleja bas me zanima? Ko je taj?
Kako koga - pa Vujanića.
Godine su broj, klasa je večna.
A mi imamo taj luksuz da okupimo i grupu penzosa, kao Real npr, pa da uskoče kad zatreba i rešavaju tekme.
Sa tim da tvoj favorit teško može da rešava nešto u tom pogledu.

Nego, pošto si vrstan poiznavalac, imaš li nekog "klasnog" na umu za poziciju (prvog) centra?
Neko od braće Gasol možda?

"Ozbiljnu" priču na stranu, ima ko misli o igračima, i šta god mi ovde da piskaramo, apsolutno je nebitno sa te strane.
Ko god bude došao, dobrodošao, da pokida i da pokaže zašto je baš on doveden, a ne neko drugi.
Najbolji klub, najbolji trener, najbolja ekipa, najbolji navijači. Malo li je za većinu igrača (nevernika:D)?
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Калатес би био добар, ако би имали плејмејкер који може да натрпа противника. Калетес и Мајк Џејмс у пару да дођу или такви играчи било би топ. Играча са поенима и са додавањима баш и нема много у Европи.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
832
Reaction score
4.397
Локација
Beograd
Ja iskren da budem sto vise razmisljam, to manje vidim Kalatesa kao neku mogucu opciju. Zeljkova filozofija od dolaska je bila da nema jednog primarnog kreatora koji diriguje igrom, vec da uvek ima 2 ili 3 sekundarna pleja na terenu koji svi znaju i da iskreiraju sebi poene, i da igraju bez lopte, i da razigraju saigraca, naravno ne sve na vrhunskom nivou, ali na nekom pristojnom da. U tu pricu se uklapaju i Jaramaz i Ponitka, a pogotovo Ponitka koji je stvoren za takav stil kosarke i koji je mozda i najbolji plejmejker Evrope sa pozicije 3.

U takvoj situaciji ne verujem da bismo dovodili nekoga kao sto je Kalates ko diriguje igrom i iz koga izvlacis maksimum time sto mu dajes da sto vise razigrava saigrace. Da je to bila ideja, ne bismo dovodili Ponitku, vec neko klasicno 3&D krilo koje se ne snalazi u igri sa loptom, ali bez lopte kida.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.799
Reaction score
55.952
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top