Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - uprava i marketing

    pisao sam i pr-u na IG pa neka proba on,ako vidi poruku
  2. KK Partizan - uprava i marketing

    Sto je najgore deluje da nema pojma o kome se radi..
  3. KK Partizan - uprava i marketing

    Sinoc se slavilo izgleda pa se desi ovo Mozda neko moze da pomogne?
  4. FK Partizan 2023/24

    evo koji preslikan derbi ove godine...svaki napad njihov traze prostor iza nasih ledja i uvek su brzi..takodje uvek korner jaci u skoku a nasa igra se svodi na kontru i improvizaciju...sem kontre nijednom nismo pokusali da damo loptu u prostor Goh definitivno ne opravdava ovoliko poverenje
  5. KK Partizan - uprava i marketing

    ko moze da ti zabrani da platis porez..prebacis pare i to je to...da nece da ti vrate pare mozda?
  6. FK Partizan 2023/24

    nadj je vazda bio na stetu kluba...cak smo mu i izmisljali funkciju vrv zbog nekih dugova sema i slicno
  7. Uprava i marketing

    ova uprava je kancer kluba,ova drzava je kancer za ovaj klub i oko toga se svi slazemo.. imali smo razne sezone i kada ulozimo u ekipu i dovedemo igrace i kada ne mozemo da damo 150k za boranijasevica jer nemamo desnog beka,ali u oba slucaja rezultat je isti a to je da lagano gubimo...
  8. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    koji bese linkovi najbolje rade?
  9. Uprava i marketing

    na dugom putu ozdravljenja..znaci za 10 godina nam mozda dozvoli jednu titulu ...i nasa smrdljiva uprava koja cuti na ligu evrope i ponizavanje... kaze omladinska selekcija losija od mnogih....
  10. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    mene je samo strah da ovi igraci ne umisle da su i ovako losi u el losiji od cigana u aba i da dopustimo da sa ovim penzionerskim domom osvoje prvenstvo...el treba bataliti vec pre par utakmica i sve snage uz pomoc skautinga i treninga prebaciti na aba ligu...jer pisao sam i ranije njima odavno...
  11. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Ja bar od njega neocekujem neke prodore i sl..vec samo ono sto je radio u prvom delu sezone a to je poludistanca kad ne ume da promasi...i gde je to sada nestalo? Mada mislim da su mu tu potrebni i dobri blokovi da bi izgradio sebi poziciju
  12. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    Imali smo puno prilika da se odlepimo,ali njima je bilo dovoljno 2min da to urade i da ne mozemo da stignem8
  13. KK Partizan - uprava i marketing

    Mislio sam na Aba kosarku pod nasu
  14. KK Partizan - uprava i marketing

    I koja je cifra na kraju? Jer citam da ce davati 1.7m godisnje a 800k su troskovi putovanja i smestaja Znaci ostaje neka sica koja nama apsolutno nista ne znaci a sumnjam i drugim klubovima Postavlja se pitanje cime smo mi onda ucenjeni da ovim potezom unistavamo nasu kosarku kada vec nemamo...
  15. Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

    mislim da propali transfer mirotica nije razlog..mislim da bi smo bili slicni i sa njim..jer ko kaze da opet tu ne bi bio douzer ponitka kaboklo kaminski i sl...problem je u vise igraca ,a ne samo u jednom ne verujem da dolazak mirotica menja pola nase trenutne ekipe sa nekim drugim...
  16. KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

    Ja mislim da nije problem u panteru do njega,nego do ekipe...proslogodisnja ekipa je bila drugacija i imao si vise igraca koji su odvlacili paznju i ostavljali njega slobodnog ..samim tim imao je bolji ucinak...ova ekipa to nema i zato sada imamo pantera iz prve sezone evrokupa tj pantera...
  17. Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

    da se pokaje ,izvine svima i moze da se vrati
  18. FK Partizan 2023/24

    auuu koja kradja majku im jebem...crveni za zadnjeg u odbrani nista...a severini za ono iskljucenje...sramota!!! da li je moguce da nas stojkovic unistava celu utakmicu a ne menja ga sa filipovicem da proba... izmene mi takodje nisu jasne...zahid sepa mozda povreda pa i ajde,natho nema snage,ali...
  19. KK Partizan - uprava i marketing

    ali ako ovaj deo tvoje poruke da ce biti tu dok ne obezbedimo stalno ucesce ili na vise godina znaci da ce nakon toga da ode,meni ne znaci nista...onda mi ta EL i ne treba bez njega,logicno bi bilo da se to obezbedi i da mu je to osnov za ostanak u klubu jer tek onda mozemo da pravimo dugorocne...
  20. FK Partizan 2023/24

    Ne videh Natha nigde?
Top