Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. KK Partizan - transferi

    Glesam u dlan, bacma pasulj...cena sitnica,predvideo sam mirotica pre nego sto ga je iko pomenuo
  2. KK Partizan - uprava i marketing

    Kakva je to frka oko parketa danas? Nista ne kapiram, znam da je Ostoja rekao da smo kupili svoj parket.... i sad vidim neko prozivanje danas, ali ne kapiram nista vise od toga
  3. KK Partizan - transferi

    Dolazi iz PAO. Crne kose. Krilo je.
  4. KK Partizan - transferi

    Ne znam zasto, ali bih bas voleo da uzmemo Zeka Rendolfa. Posle svih povreda i u godinama mislim da je na rasprodaji. Ali.... Forma je prolazna a klasa je vecna, a on je bas klasa od igraca. Mogao bi da zakrpi i na 4. I 5. Po 5-15min. I to kvalitetno. A o njegovom iskustvu ne treba trositi reci...
  5. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Meni se bas svidja play-in. Moglo je da se desi da budes 10. sa istim brojem pobeda i ne udjes u play off. To bi i bilo u redu da je 8/14. Ali 8/18 je totalno glupo. Ovako ce prakticno do poslednjeg kola poslednjih 5,6 ekipa gristi. Bice zanimljiva EL.
  6. KK Partizan - transferi

    Te zime je bilo vruće u Berlinu Na nebu je pisalo B-52 I veliki buketi od usijanog gvožđa Su padali na krovove ko grozdovi od grožđa Na Berlin Nisam mislio na Berlin Ja sam mislio na Berlin
  7. KK Partizan - uprava i marketing

    Cak i da je istina, ako verujete covicevim tabelama i screenshotovima, a ja iskreno ako kazu da dugujeml 10m sam siguran da smo u plusu 30m. To je samo na papiru sto bi rekao Terza. Od 10m, 8 je poreski dug, kamata glavnica 50-50, 2m kamate se otpisuje reprogramom. Taj reprogram se najcesce...
  8. KK Partizan - transferi

    Znate li da je sutra 29.06. da se odlucuje o pozivnicama za EL? Da li komsinice mirno spavaju veceras?
  9. KK Partizan - transferi

    Najludji scenario ikada: Barsa ima vremena do 1.jula da se dogovori sa Miroticem, ako se ne dogovore sporazumno morace da mu daju otkaz i plate ceo ugovor. Moraju jer FK barsa nece moci da registruje nove igrace. Najverovaniji scenario je da ce raskinuti ugovor pod klauzolom da barsa doplacuje...
  10. KK Partizan - transferi

    Slazem se. Da mogu da biram da ostane samo jedan iz startnih 5 birao bih Exuma. To sma mislio i u decembru i u martu i u aprilu i danas. Smajliju i Madaru produziti ugovore koliko danas, da se opet ne cesemo sledeci jun gde nas ne svrbi
  11. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Jaramaz je pod ugovorom, Pesicev mali pricao pre par nedelja. Vanja i Luca su isto pod ugovorom. Vanji i Jaretu isticu iduce godine. Ja se ne bi iznenadio da dodje neko iz Barse, uzeli su jeftinog trenera, to znaci da ce stedeti maximalno, a Savic je bio tamo sportski direktor, javice mu cim...
  12. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Moj prvi post. Dokle god da novine nagadjaju, pudlicini instagrami lupetaju znaci da se sprema nesto dobro. Setite se prosla dva prelazna roka. Niko nije video u Partizanu ni pantera ni ledeja ni exuma ni nanelija, ni smajlja ni madara. Mislim da Partizanu PAO ne smeta, niko normalan ne bi...
Top