Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.968
Reaction score
8.049
Kakav je taj Lojd što ga kao povezuju sa nama?
Meni je on jos tamo prije F4 upao u mali mozak, mnogo je napredovao u Monaku i vise igra sa loptom, za razliku od toga kad je bio u Valensiju, zeleznik, pa i Zenitu.
Mislim da je pod ugovorom i da je nerealan u ovom trenutku.
Ne cudi me kao i pre 2 sezone, da uzmemo 1/2 igraca iz Milana koji su visak i iz Barselone.
Jer vec smo izgubili 2 nosioca igre, ako ode jos Ledej i Exum, mi smo u ogromnom problemu.
Zamene cemo sigurno dovesti, ali uigravanje i sve to, bice cupanje kose, al sa Partizanom ne moze drugacije.
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Posle jako dugo vremena se bukvalno za svakog igrača plašim da ne ode, kao da mi odlazi član porodice u inostranstvo i ono nećemo se viđati tako često. Burazeru Matijasu želim puno sreće i uspeha u daljoj karijeri, naša vrata će ti uvek biti otvorena. Živ bio!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Sta pisu za Ledeja? Ovo sto prenose pisanje Izraelaca ili nesto drugo? Ako je za Izraelce, u cemu je problem?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Исто стварно сам заволео ову екипу, момци су врхунски. Али немам тај осећај ишчекивања ко ће доћи, ко ће отићи, мени је важно да је Жељко ту, што значи бићемо конкуренти сигурно. А и лепо је када се формира тим. Јер када мало дуже размишљам, остаје Партизан и ми који га волимо, остали су сви пролазни, посао је такав.

Како је са Дулетом било , већ се игра Евролига прво,друго коло, а ми ишчекујемо катове у НБА и плеја, мења га Пера Божић, четворка само што није , до тада га мења Лучић са 15 кг мање него сада и тако.

Хоћу да кажем и тај нови тим односно играче има да заволимо као најближе наше, тако је увек и било и биће. Тај неки играч мора да буде екстремно говно па да га ми не прихватимо.

Много бих волео да Ледеј остане. Верујем Савићу и Жељку наравно, бићемо добар тим и ове године. Уживајте, доста смо стресова ове сезоне доживели и превише од јебене Албе и Басконије прва два кола па сада до Реала и цигана.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
497
Reaction score
1.784
Uopste se ne brinem za tim. U najmanju ruku doci ce igraci istog kvaliteta a duplo jeftiniji. Ima u evroligaskim timovima dosta takvih igraca, a nisu imali dobro sezonu ili im tim radi na rekonstrukciji. Svaki igrac postaje duplo bolji kod Zeljka.
 

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Teško je reći kada će iko doći sve dok ne vidimo ko ostaje. Isto tako, postoji i par zanimljivih igrača koji su prošlu sezonu fino odigrali u eurokupu, tako da mogućnosti za one stručne koji će najbolje proceniti sigurno ima.

Super mi je što su svi portali pozivajući se na eurohoops preselili Pantera u Barsu, a po svemu sudeći dok Mirotić (koji trenutno kosi travu i jebe mu se tačno) ne kaže šta će i kako će, ni Panter neće moći tamo.
 

ARCH

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2023
Порука
12
Reaction score
58
Ja mislim da u ovom sastavu postoji samo jedan igrač čiji odlazak ne bi mogli da nadoknadimo, a to je Egzum.
Sve ostalo može da se nađe sličnog ili boljeg kvaliteta.
Moram da kažem da imam neki čudan osjećaj da će Mirotić završiti kod nas.
Slazem se. Da mogu da biram da ostane samo jedan iz startnih 5 birao bih Exuma. To sma mislio i u decembru i u martu i u aprilu i danas.
Smajliju i Madaru produziti ugovore koliko danas, da se opet ne cesemo sledeci jun gde nas ne svrbi
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
355
Reaction score
1.395
Локација
Novi Sad
Igrali smo i bez Lesora i bez Pantera itd... Zeljko je pokazo da nema prevelike razlike u tome ko igra, ko ne igra... najveca razlika koja se primetila, po meni, je neigranje Avramovica. 100% sam siguran da cemo imati duzu klupu nego ove sezone, i da cemo zbog toga izgledati bolje.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Teško je reći kada će iko doći sve dok ne vidimo ko ostaje. Isto tako, postoji i par zanimljivih igrača koji su prošlu sezonu fino odigrali u eurokupu, tako da mogućnosti za one stručne koji će najbolje proceniti sigurno ima.

Super mi je što su svi portali pozivajući se na eurohoops preselili Pantera u Barsu, a po svemu sudeći dok Mirotić (koji trenutno kosi travu i jebe mu se tačno) ne kaže šta će i kako će, ni Panter neće moći tamo.
Pa bem li ga, ne vidim zasto sad vec ne bismo bili u ozbiljnim pregovorima s nekim centrom. Treba nam bar jedan vrhunske klase, cak i ako je ideja da recimo Smajli igra iskljucivo centra, a mozda cak i dva, jedan top i jedan back-up toliko je i sad jasno... Za ostalo se slazem da nema nekog smisla sad ozbiljno pregovarati sa nekim top bekom, a desi se recimo da se Panter predomisli i ostane.
 

ARCH

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2023
Порука
12
Reaction score
58
Najludji scenario ikada:
Barsa ima vremena do 1.jula da se dogovori sa Miroticem, ako se ne dogovore sporazumno morace da mu daju otkaz i plate ceo ugovor. Moraju jer FK barsa nece moci da registruje nove igrace. Najverovaniji scenario je da ce raskinuti ugovor pod klauzolom da barsa doplacuje razliku do njegove plate u barsi u novom klubi...npr potpise za 2m a barsa isplacuje +3m...
Dolazi Mirota za neku pristojnu lovu, a Barsi izbija pare iz dzepa i Kevin ostaje :)
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.437
Reaction score
4.211
Локација
127.0.0.1
Nije to uopste lud scenario. U pitanju je Barselona. Oni sve znaju, samo sa parama ne znaju. Nije ih okupao ko nije hteo. Kompletno to sportsko drustvo, odnosno FK, je obicna zajebancija kad je u pitanju finansijski sektor poslovanja, planiranja, strategije, vizije...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.968
Reaction score
8.049
Aman ljudi, da zadrzimo Ledeja, kakav Mirotic, manite se njega, ne bih voleo ni da nas cascava njegovim prisustvom, njemu je mesto kod pudlice.

Atmosferu su u timu drzali KP, Mathias i Zek i ne bi valjalo bas 3/3 da odu.

Ovo za Pantera, verovatno je reseno, nego hvatamo se za slamku spasa, necu da se nadam, pa da na kraju opet tugujem.

Zeljko je tu, a posle kise uvek izadje sunce, svako ko je pametan izabrace Partizan, jer svaki igrac je 3 puta bolji kad igra za Zeljka i pred 20,000 navijaca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top