Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Liga šampiona 2015/16

    ... da je bilo pameti u upravi samo da malo pojacaju odbranu i vezu sa dva iskusna igraca(lijevi bek i zadnji vezni) ovo bi bila laganica...al jebiga sta je tu je...ipak mislim da cemo mi ovo proci bez vecih problema
  2. Liga šampiona 2015/16

    ...
  3. Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

    i jos neki igraci...al sobzirom da smo vec ispali u trecem kolu(po mnogima), a da nismo i drugo odigrali do karja, koga to briga klub kad se vrati Partizanovcima i nematerijalistima tek onda mozemo ocekivati rezultate... do tad cekamo 18-ti rodjendan Jovetica,Ljajica,Mitrovica,Markovica...
  4. JSL 2012/13

    namjesten ili ne nemam pojma lupam glavom od kraja meca ali to i nije bitno, oni koji znaju kad su navodne promjene pocele u nasem klubu krajem 2006 su kljucne tad je klub trebao da se vrati Partizanovcima onim iskrenim a ne onima kojima je stalo da zaradjuju od naseg FK-a nazalost sledi...
  5. Kvalifikacije za LE 2011/12

    a kad to nije bio stetan? hteli priznati ili ne taj fk ipak najvise volimo od svih klubova iz naseg SD
  6. Kvalifikacije za LE 2011/12

    nista ih nije naucila sezona 2005/06, tolike pare prosute u nista, tuga, jebena tuga, koliko li je vecres Grobarskoih suza poteklo, totalni remont
  7. Kvalifikacije za LE 2011/12

    bez pljuvanja-totalni remont pocev od uprave pa preko struke do igrackog kadra
  8. КУП ЈЕ НАШ!

    malo je amaterski od vojvodine, ako je uopste ovo njihovo djelo Grobari cestitke KUP JE NAS
  9. Liga šampiona 2010/11

    samo hrabro i muski danas, tj vec vecers, neka nasi daju sve od sebe i bice dovoljno SRETNO MOMCI
  10. Prelazni rok, leto 2010

    ova sezona me podsjeca na onu kad smo usli u ls, tada je bilo mnogo imena velikih u opticaju da dodje kod nas,a dosao je samo taribo i to pola godine ranije, a prodali smo vukica i lazovica ako se ne varam, dva kljucna igraca u osvajanju titule, podrzimo ovaj tim ako nista bar zbog nas koji...
  11. Liga šampiona 2009/10

    lose,lose i jos losije, nepamtim losije odigranu utakmicu(mislim na igru) ovako nesto ni sanjao nisam kao i svi mi, i pored katastrofe ne sumnjam u prolaz dalje, ali ovo je jedna veeeeeeeeelika sramota
  12. VК Partizan, PK Partizan

    nemoj tako brate, Filipović je jos mlad, mislim da je sve to nesvjesno uradio, mladost-ludost znaš kako kažu, novac slava, i mi bi možda da smo na njegovom mjestu tako postupili. ipak velika šteta za ovakav poraz, tu mladost sam smatrao ekipom trećeg reda, opuštenost nas je opet koštala...
  13. VК Partizan, PK Partizan

    ako može neko ko gleda utakmicu da prenosi na četu za nas koji smo na poslu. neka moderatori izbrišu ovaj post malo kasnije jer nema veze s vezom
  14. VК Partizan, PK Partizan

    napred sampioni:partizan_fan: prvaci evrope:ziveli
Top