Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

КУП ЈЕ НАШ!

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
xaxa, to te brine? E moj druže ti ne znaš kakva je Bajković rupetina, usralo ga što zadnje 2 nije primio gol, ja molim Boga da on brani jer bismo ih potopili. Stamenković im je i jedini zaslužan što im nismo uvaljivali po 4,5 komada u prethodnim derbijima, evo samo ću navest primjer iz ovog zadnjeg, kad je odbranio Ilievu onaj odličan i jak udarac, ono Bajković ne bi ni vidio.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
gledam danas i ne verujem kako nas potcenjuju mediji.svi zivi mediji u fazonu da nista nije gotovo da je sve otvoreno,zvezda ono zvezda ovo,cak i u mocartu daju vece sanse ciganima!?pa na koju foru baziraju svoj optimizam,na 5 uzastopnih poraza,cetiri uzastopna na makareni?sutra ih ugasiti jedno za svagda!
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Baziraju optimizam na cinjenici da mi ne igramo ubjedljivo kao jesenas a oni igraju naravno bolje, sto i nije bas tesko s obzirom kakav su nacin igre imali. Ali, mi sa nasim najgorim izdanjem mozemo da ih dobijemo, pa taman da cigani odigraju utakmicu zivota. Jedan gol rijesava sav ovaj cirkus koji plasiraju u medijima. Mene brine sudjenje i taj pritisak koji oni stvaraju, lagano. Bojim se crvenog kartona i njihovih provokacija i nasih nervoznih Smiljanica i crnaca. Pogotovo poslije ove male epizode i nekog napada ili sta je vec bilo sa Tejgom i Adijom...mislim da smo klasa po fudbalskom znanju, a cigani klasa za foliranje i ciganluk. A i Robi mi se penje na racku sa njegovom "belo mlijeko" pricom. Treba ih zgromiti i ubiti svaku zelju za zivotom.

Napred Partizan
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
Braco ne brinite puno o medijima i ostalim govnima jer svi dobro znamo sta se i kako radi pred svaki derbi. O taktici tek nemojte da brinete jer ss to zna mnogo bolje od nas. Mi treba da uradimo ono sto je do nas,da napunimo jug sutra da oderemo grlo i na kraju da slavimo prolaz u finale i jos jednu pobedu nad komsinicom! :napred Partizan
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
@Kanda, Vlayco, Shomy...

Delom sam ozbiljan jer ih zaista tovarimo od kada je Stameni na gol, ali delom u poruci ima i dze ironije jer naravno da ne ocekujem da Bajkovic bude igrac utakmice jer je debil kakvog nema...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
gledam danas i ne verujem kako nas potcenjuju mediji.svi zivi mediji u fazonu da nista nije gotovo da je sve otvoreno,zvezda ono zvezda ovo,cak i u mocartu daju vece sanse ciganima!?pa na koju foru baziraju svoj optimizam,na 5 uzastopnih poraza,cetiri uzastopna na makareni?sutra ih ugasiti jedno za svagda!
Jbg postoji veliki broj novinara koji nisu objektivni i naklonjeni su ciganima. Mada koliko vidim ne zavaravaju se oni mnogo prolaskom, znaju oni da su im šanse male.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
A gancima niko nije javio da ovo nije revans kupa iz 1993(1-0 na JNA a tamo 0-1 i poraz na penale) kad su imali sudije,medijski linc,fsj i kriminalce po tunelima i svlacionicama.Tome li se opet nadaju. Mamicu im jebem raspalu.
Bez milosti sutra !!
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
855
Reaction score
656
Рећи ћу само једно: Сутра озбиљан приступ и са доста респекта и нема шансе да не победимо! :pfc:
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
Poslednjih 5 zvaničnih susreta dva kluba (4 prvenstvena i 1 kup) su donela svih 5 pobeda Partizana – 3 na našem stadionu i 2 u stadionu našeg najvećeg rivala u Srbiji.

:buhaha
Увек ме одушеви одређени део текста са лаганим спуштањем наших "љутих ривала" ....... онај део са њиховим противницима је већ неко прокоментарисао а и да се зна где се игра.....РУПА БРЕ ! :D

Него друга ствар је мени упадљива......кретање расположења нас и цигана.... после прошлог дербија са једним ортаком мусавцем сам разговарао, и на моју ироничну констатацију ма стижете ви то у рупи, он ми је одговорио ма где стижемо не можемо ни један гол да дамо а камоли 2.....данас је пун оптимизма и верује да могу 3:0 да нас добију....

Са друге стране, неки људи на форуму, а и ја, били смо убеђени да ако их добијемо макар 7:6 на ЈНА да ћемо у рупчаги тако да их накантамо да им неће бити добро....па ипак данас, нисам толико миран и сигуран(а и на форуму је прилично мирно и опрезно)...стално ми на памет пада шта ако нам рокну гол у првих 15 минута, не играмо добро итд...И пред сваки дерби је тако, они лају у уторак или петак, а ја их зовем и јурим у четвртак и недељу :D :D .....

Дај боже и сутра тако да буде па да у четвртак прелазе на другу страну улице кад ме виде :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
A gancima niko nije javio da ovo nije revans kupa iz 1993(1-0 na JNA a tamo 0-1 i poraz na penale) kad su imali sudije,medijski linc,fsj i kriminalce po tunelima i svlacionicama...
Bez milosti sutra !!
...i pištoljaše-krimose iza gola gde su se šutirali penali, bukvalno na metar iza gola, naoružanih do zuba, predvođenih onim najvećim u to doba...pa ti šutiraj penal kao igrač Partizana...kakvo mračno doba...ne vratilo se nikada više...
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
a zvanicno prvi decko udovice od tog krimosa je niko drugi nego ...nas omiljeni pajac "Ja sam vladan lukic ,a sve ovo oko mene je crno-beli svet"...To je taj isti milje...odosmo u off :)
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Fudbaleri znaju šta im je činiti sutra a znamo i mi na Jugu...

Cigani su oslabljeni,puni kompleksa zbog svog katastrofalnog niza sa nama,ali ih nikako ne smemo potceniti. Mediji ih lože da su nešto,svi znamo kako i na koji način su pobedili timove sa kojima su igrali do sada ovog proleća. Čim su došli u Humsku 1,dobili su po pički. U prvom meču su pokazali da mogu da budu opasni,to neka nam bude za opomenu.
Samo borbeno,koncetrisano i pametno i neće biti problema.

Svi K'o Jedan sutra, i na tribinama i na terenu!!!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Eo Kaludjer veli nocas na TV kako Zvezda dve godine ne zna za pobedu protiv Partizana...
Ajdeeee,samo dveeeeeeeeeeee?
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Јуче је на званичној конференцији за новинаре ипак рекао да 3 године не знају за победу против Партизана.
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Nije da sam preterano siguran u nas tim, ali mi lagano prolazimo , 2:0 je vise nego fenomenalan rezultat, imamo igrace koji su posebno napaljeni protiv cigana poslebno Lola i Raca, a zanimljiva stvar je da svi mediji potenciraju da nije jos sve gotovo. Smesno pa cigani u poslednjih 5 derbia nisu sutnuli u gol 2 puta a sada treba da nam daju 2 gola. Sve u svemu svi mi mozemo da budemo opusteni [dok ne svane jutro tu krece nervoza] ali fudbaleri samo ozbiljno
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ocekujem da Sale sutra zaigra sa dva zadnja vezna,jedan stalozen,mirnog pasa,zna da iznese loptu,to je Raca,drugi vjerovatnije medo sa kojim dobijamo agresivnost,brzinu ,dobro markiranje protivnickih igraca,mogucnost brze transformacije u napad.Treba popuniti maksimalno taj dio terena,odsjeci linije tima protivnika,ugusiti ga presijom.Ocekujem da se Sale ilic probudi,da bude spona ka napadu uz babonju.Ivica da zadrzi kad treba,da ubrza kada moze i da odigra jednostavnije,bez petljanja u zavrsnici.Tejgo ce ubaciti nesto ako veznjaci odrade kako treba.Nema razloga za nervozu,samo pametno,mirno,ali i otvoriti cetvore oci,da ne bi upali u nepotreban problem.Mi na Jugu da konacno pocnemo da pratimo sipku ,da ne bi navijali u petoglasju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top