Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.971
Локација
Žrnov
evo zanimljovosti
Registration deadline extension
As well as the price limits, there was also a decision made to extend the player registration deadline for the UEFA Champions League and UEFA Europa League group stages by 24 hours. Rather than 24:00 on Tuesday 2 September, it will now be 24:00 on Wednesday 3 September.

This is said to be due to the 'potential administrative registration issues' that could be caused by the preceeding weekend.

ili au omasili datum ili dan :buhaha
 

dakipsy

Početnik
Учлањен(а)
26.02.2007
Порука
22
Reaction score
15
Ako je ono što sam ja čuo, opet nije napadač...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja sam juče naleteo da smo zainteresovani za jednog našeg štopera e sad i gosn Vazura je rekao da on misli da se može jedan igrač naknadno registrovati za LE.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Moze li ime?

Mada ako nije napadac ne znam koji moj i dolazi neko vise
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Stojanoski brat!
40 golova za Proleter pa u Partizan na zadnjeg..

ja mogu zamislim Rajkovica kako skace na centarsuteve, ali svojih igraca!!
:)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија
Овима из управе изгледа фетиш премијерлигашке аквизиције. Асано (Арсенал), Тошић (Манчестер), Марковић (Ливерпул) и сад Рајковић (Челзи).
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
U ozbiljnom fudbalu (Bundes!) nadavao se Asano golova.. kida momak 1 na 10 utakmica.. ja ne znam sta je sa vama ljudi, Scekic je pre spic nego Asano... to sto bi on zeleo da je spic to je drugo.
Trece “flying striker” ili “seckond striker” ono sto je on igrao nikako nije - centarfor.

To sto je igrao u Jay nema dodirne tacke sa evropskim fudbalom. Odbrane slicnih konstitucija i uopste pristupa fudbalu, pa Asano na centarsutu bude medju najvisima.. a i najbrzi medju brzima.

Studgart&Hanover.. 60 utakmica 6 golova
CF ?

Bolje Markec.
Uroš Đurđević pre Partizana - holandska liga (liga u kojoj prosečno pada 10 golova na meču i nikako se ne može nazvati ozbiljnom), 24 utakmice, 1 gol. Da li ga je to sprečilo da kod nas pokaže šta ume?
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ja sam negde procitao, ubite me ako znam gde, da je on trebao da potpise za Malatiju, ali da nije prosao lekarske preglede...
 

Zlatko_M

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
9
Reaction score
21
Локација
Beograd
Huh... sad mi nista nije jasno... odkud da je slobodan igrac onda? I da ha niko nije pokupio?
Palermo je u finansijskim problemima, mislim da su ispali ili izbaceni iz lige cak i onda su se resavali igraca sa velikim ugovorima, tu spada i Rajkovic. Tako sam bar procitao negde na kraju sezone
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kad realno sagledaš štoper nam je preko potreban jer Ostoja nije baš siguran za toliko puno utakmica. Opet čudno mi je to kako nisu mogli naći špica nekog prosečnog ali ajde.

I tačno se vidi amaterizam u sklapanju ekipe mi da imamo još nekoliko dana prelaznog roka mi bismo doveli sve što nam je još potrebno jer smo ušli u le.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top