Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Procitao sam negde opciju koja mi se mnogo svidela, da Suma bude spic (nesto kao Tadic u Ajaksu) a da na njegovo mesto dodje neki kreativac... Dolaskom Natka se ta opcija otvara. :smile:
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Evo da i ja pozelim dobrodoslicu Nathu, uveren sam da ce nam doneti mnogo toga dobrog u igri...Oduvek sam zeleo da imamo igraca koji koristi glavu, koji je miran i stalozen, a pritom ima odlican pregled igre...Kad se malo uigra i spremi ima da puca sve od totalnog fudbala...

Sto se Ozega tice, iznenadan transfer koji je logican samo ukoliko vec imamo spremnu zamenu u ofanzivnoj liniji...I ja sam isto misljenja da ce to mozda biti levo krilo jer Asano vazi vise za spica i cini mi se da bi se puno vise trosio na krilu...Ovako, uz Bibrasa, Zdjelara i Sumu, dovoljna je samo lopta izmedju protivnickih stopera i eto ga pred golom.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Procitao sam negde opciju koja mi se mnogo svidela, da Suma bude spic (nesto kao Tadic u Ajaksu) a da na njegovo mesto dodje neki kreativac... Dolaskom Natka se ta opcija otvara. :smile:
To u bi u ovoj bunker ligi sigurno dalo rezultata,baš bi bilo interesatno da gledamo Sumu sa 50 kila i metar žilet kako je okružen štoperima od 2 metra
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kakvo crno izjednacavanje?! Oni imaju skoro 3 puta skuplji tim po transfermarktu. Nikada to nije bio slucaj. Mada lobotomirana masa mozda i poveruje i naravno Panticevi "svedoci" (by Stojance)
hahaha pa glupi cigani iskreno veruju kako SNS uopste nije na njihovoj strani. Oni su ovce i uvek ce biti ovce i moze da im se servira sve oni ce prihvatiti
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ovaj batica deluje kao surovi profesionalac. Pamtim ga iz nekih srecnijih vremena,kad je zario i palio po Ruskim travnatim povrsinama,ako bude upola tog igraca bice veliko pojacanje!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
ako Jevrejin pokaze pola onog sto zna, treba nam jedan napadac, razbijac. Zalicili smo na ozbiljnu ekipu, a tada bi mozda i bili.Najvise mi je krivo sto Japanac i Stevanovic igraju na istoj poziciji.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
hahaha pa glupi cigani iskreno veruju kako SNS uopste nije na njihovoj strani. Oni su ovce i uvek ce biti ovce i moze da im se servira sve oni ce prihvatiti
Znaju oni dobro da je SNS na njihovoj strani.
Kao sto znaju ko je zvao telefonom njihovog trenera da ostane, kada je ovaj hteo u inostranstvo.

Odgovara im to.
Takvi su.
HVALA BOGU da nisam takav rodjen.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.942
Локација
Подгорица
Кад тад ово њихове расипање ће им се обити о главу. Па сада је Филип Стевановић бољи од тих њихових милионерских играча.
Саво има феноменалну идеју само да ови из управе макар мало допусте да то спроведе али чини ми се да неће. Ожеговић какав год да је није смио поћи без замјене, џабе је Натк(х)о ако немаш нападаче а сам Садик не може изнијети сам ни ЛЛСЛ а камоли ако уђемо у ЛЕ. Нападач је под морањем сада али чини ми се ништа од тога.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top