Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

Hvala ti boze, nadam se da je ovo znak da dolazi konacno spic jebeni...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
O fala onoj stvari, sad definitivno stize napadac, sad bih prihvatio i Haskica, samo da ovog vise ne gledam
Edit
Prestigao me kolega markoni
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Oooo hvala Bogu višee!!!!
Šta li je sada plan?Dovođenje špica ili dovođenje levog krila a Asano na špica,hmm
Svakako jedan problem manje,šteta samo što nije ranije otišao...
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
Uhhhh..hvala Bogu ako je tacno... sinonim propadanaja Partizana.. Iliev je sa njim unio losu karmu i tu je bio kraj..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Navijači Darmštada nisu ni svesni da za svojih 121+ godina postojanja, njihov klub ovako nešto nikada nije imao. A to nije mala stvar.

Daj sad jednu banderu, samo da se dobro ukopa u 16 i ne mrda do kraja sezone, biće najbolji strelac ekipe.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Da se zna,ovo je najvise Savo izboksovao! Ali i glavonje su skapirale konacno da ako sada ne prodaju mentola nece nikada. Samo da se potvrdi ima da slavim ceo dan pa makar ne doveli nikoga!!! A ako neko dodje od ovog ce biti mnogo bolji,to je sigurno.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.496
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne mora niko ni da dodje, "slabiji" smo za jedno neopevano cigansko govedo. Odoh da se napijem.
Jebi se Darmstade
tenor.gif

Ovo mi je treći put da pijem za njegov odlazak, postaje opasno po zdravlje.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Samo da nije ovo otvaranje mesta za Gigica. Nadam se ipak sada da ce neko doci jer bilo bi bas bzv da nikog nisu zavrsili i da ostanemo na Gigica i Sadika, mada ajd videcemo uskoro, ko zna sta mozemo ocekivati...samo nek dodje pravi golgeter a ne kombinacija i sl.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top