Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.428
Reaction score
38.100
Pa eto, skromni smo, nije da nam mnogo treba... :D
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Aj'mo sada u " Ventola - Krespo" mod.
Jedini dogadjaj od koga nam vise stvari zavisi nego od dolaska napadaca su izbori.
Samo se za bojim da se za i za napadaca pitamo isto koliko i za izbore.
Ajde Savo burgijaj, ima vrmena jos malo..
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.828
Локација
"preko bare"
Bolje da ne dovode nikoga nego da dovedu nekog poput Lole pa posle kazu da su doveli a pare stave u dzep. Nama su najveci problem takvi polovnjaci koje platimo nekih 300K i koji imaju isto toliko platu. Imamo Zakarica, Vulicevica, Smiljanica koji su tu, niti igraju niti se racuna na njih a primaju platu. A niko nece da ih kupi, jer samo smo mi dovoljno ludi za taj poduhvat.

Sa ovim bih se složio da mi imamo domaćinsku upravu koja radi za dobrobit kluba. Ali mi na čelu kluba imamo parazite, čiji je cilj, ne da ulažu u napredak kluba, nego upravo suprotno. Oni će nam, u svakom slučaju, ostaviti ogroman dug kada odu. Ovako možda i slučajno ubodu sa nekim igračem. Ionako su nam igrači i stručni štab jedina nada da nešto napravimo u domaćem prvenstvu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Stavio sam pivo da se ladi. Cim dobijemo potvrdu da je ono konacno napustilo klub, mora da se zalije, onako bas grobarski!

Ajde bre, potvrdite, vrucina je, a pivo ladno ko zmijce. :D
Ja jedem cevape i stiskam F5.
Pivo je ladno ko zmija , a usput sam i na odmoru.
Jos da ode ovaj i dodje bomba danas UF!
What a day :D
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
575
Reaction score
2.250
Nije #51 bio toliko los, navijaci nemaju strpljenja za njegov potencijal, bilo bi dobro...salim se, hvala kurcu da je otisao, da ne moram vise da gledam ona prenemaganja i sebicluk po terenu. Tacno se vidi da je garagan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.787
Reaction score
55.638
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mene zanima ko su ti ludaci koji su zaduženi za transfere u Darmštatu. :D
Zamišljam ih kako dolaze na naš forum da pročitaju poruke žaljenja kako nam odlazi ubojiti napadač a na forumu
tenor.gif
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Verujem da Savo već ima nekog spremnog igrača za Partizan,samo se čekao ovaj odlazak,ne verujem da bi čekali zadnji dan da ga prodaju i taj dan da traže nekog špica,suludo
Do večeras će valjda sve da se reši,nema šta da se više čeka
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top