Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Treba izdrzati do veceras, bez vesti, sa nadom i iscekivanjem
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Мени чудно да након уласка Партизана у ЛЕ, да ниједан крштен нападач није изразио жељу да преко свог агента дође у Партизан. Са овом ситуацијом, не би имао проблем са конкуренцијом у нападу и тако би рекламирао себе у ЛЕ. Гледа свој интерес, нема везе, али такви су гадни јер добром игром, остварују следећи трансфер. Ја не знам кога ће сад да ископају, прича са странцима је глупа, увек могу да се ротирају странци за нашу лигу, европа не ограничава. Не знам каква је понуда, не желим повратнике, желим неког играча који може да стане на лопту, да не пада, да удара главом и да тако надокнади ако није претерано брз. Имамо ми техничаре да упослимо нападача, Сума мислим да се највише нервира ту јер Садик просто не уме у простор да уђе када се отвори простор за контру.
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
U klubu svi tajnoviti nista se ne zna, mozda veceras takva bomba eksplodira, da cemo graditi i novi stadion
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
A sta ako nije samo jedna, nego neka lancana reakcija...ja mislim da bi tad i forum eksplodirao
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
kao frakcije 3, gore mi sva 3 stenta
dajte ljudi makar Darena Benta!

nadam se @Tuljo da ces brati lovorike,
stizu li nam to Anicibe ili Emenike?

molim vas nekoga, i salu na stranu
slavicu i makar Beka Fofanu!
Izdži Kujblo crno beli brate,
Biće dobro sva 3 stenta,
Još samo da se dogovore oko plate
i da se iscenkaju do poslednjeg centa

Da li se istina priča prava ili nas Tuljo vara,
Saznaćemo do ponoći,
Smeje se Vazurina svinjska glava,
Pevaćemo ove noći,

Puknuće bomba atomska,
Dušmani će svi pocrkati,
Čuće se do old traforda,
Grobari će cigane pokopati!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Dobar je Ozegovic.
Pocepace cvajtanske mreze.

Ne treba kriviti coveka. Pokusao je nesto da promeni u zivotu. Nije mu uspelo. Jebiga.
Bio sam protiv njegovog dolaska al nije da se nije trudio. Bolji bi bek ili krilo bio nego napadac. Ali lici na fudbalera i nije neki antitalenat. Treba bocnuti momenat.
Nek ti je sa srecom i svrati nekad na tekmu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top