Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Сабах 0:0 Партизан, играч утакмице

Сабах 2:0 Партизан, играч утакмице

  • Александар Филиповић

    Votes: 0 0,0%
  • Михајло Илић

    Votes: 0 0,0%
  • Ксандер Северина

    Votes: 0 0,0%
  • Алдо Калулу

    Votes: 0 0,0%
  • Квинси Мениг

    Votes: 0 0,0%
  • Матеус Салдања

    Votes: 0 0,0%
  • Бибрас Натхо

    Votes: 0 0,0%
  • Аранђел Стојковић

    Votes: 0 0,0%
  • Александар Шћекић

    Votes: 0 0,0%
  • Данило Пантић

    Votes: 0 0,0%
  • Немања Николић

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    67
  • Poll closed .

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Da je Stojke primio ovakva dva gola - kod prvog ni da mrdne, iako je šut bio izvan 16m, a kod drugog da to bude iz centaršuta, forum bi ga popljuvao samo tako...
Aca nas je doduše spasao da ne bude jedno 5-6 na prema nula, ali premalo je to da bih večeras ijednom fudbaleru Partizana dao glas...

Sram vas bilo SVE u Partizanu koji ste išli do tamo i sad se vraćate ovamo!

Nije da ste svi bili na terenu, ali mogli ste bar da skačete ne klupi, navijate, ili bilo šta drugo!
Jebala vas visoka vlažnost vazduha i visoka temperatura, niste penzioneri, nego fudbalerti... Tj. bar neki od vas... Nadam se. :icon-rolleyes:
 
  • Like
Reactions: Zex

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kamo sreće da je 0:0...

...kad sam već tu... Jovanović...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Sram ga bilo!

Stanite vi na gol kolega pa "mrdnite" kod onog šuta u 90, pri tom protivnik sam kao duh, ostalih 10 igrača ladi jaja. :pop
Ne kažem da je mogao da odbrani, ali ako je već pogledao gde će lopta (što znači da nije bio pokriven) pa daj nek bar podigne ruku...
Užasno me nervira kad golmani tako stoje dok lopta ulazi u mrežu a ne reaguju...
Reaguj brate, pa nek ti je i nedostižno...
Doduše mene večeras sve nervira!!! :banghead::banghead::banghead:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Ko kaže da nije bio pokriven? Verovarnije je da je loptu video kada je bila na 5m, a to je uveliko kasno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Moji fudbalski stavovi formirani su 70ih godina prošlog veka, i ne pada mi na pamet da ih menjam samo zato što je od tada prošlo 50 godina!

Ne interesuje me da li je bio pokriven ili ne, da li je mogao da odbrani ili ne - golman kad vidi loptu MORA da reaguje a ne samo da stoji i gleda kako ona ulazi u gol! Ako ništa drugo, onda bar da ,,paradom ulepša pogodak,, kako se nekad govorilo i pisalo...
Isto se odnosi i na kornere, prekide i centaršuteve - golman MORA da izlazi na lopte koje odatle dolaze i da ih ,,bere kao kruške,, a ne da gleda šta će odbrana da uradi ili da ne uradi...biti golman ,,linijaš,, nekada je smatrano za veliku manu golmana...

Aca je večeras branio kako je branio, golove je primio kako ih je primio, Partizan je izgubio kako je izgubio, ja sam iznerviran i besan do maksimuma i to je to... :banghead:
 
Top