Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Šćepa je sad na klackalici i dosta kritika na njegov račun stoji ali treba biti objektivan i priznati da on kao trener KK Partizan ima najveći hendikep u odnosu na sve prethodnike u poslednjih 30+ godina. Igramo na domaćem terenu bez publike, a svi znamo koliko naša publika razume košarkašku igru i aktivno učestvuje u njoj, pa još i brojnost. Da ne pričam da u poslednjih par sezona, posebno u prethodnoj nije bilo gostujuće hale u ABA i Evropi gde nismo imali podršku. Siguran sam da bi protiv Borca i Budućnosti to izgledalo sasvim drugačije al to su već teorije šbbkbb...
Sa druge strane ima roster od 14 igrača koji ne pamtim da je ijedan trener imao unazad 20 godina. Opet masa nelogičnih poteza, prvenstveno za pominjanog Angolu. Grub primer ostane mu van 12 u Badaloni, a u sastavu Zagorac za koga kažu da je pod povredom i da neće ulaziti u igru u toku cele utakmice. Pa onda minutaža, uloge u timu, prva petorka... Toliko širok roster jeste prednost ali može biti i velika mana ako ne uspeš da uklopiš sve karaktere i podeliš jasne uloge u timu. Luta Šćepa, lutamo mi, frustracije nakupljenje u ovim naprednim godinama izbijaju na površinu pa idemo od očaja do sjaja i nazad u još veći očaj.
Strpljenja braćo, znamo svi da je teško ali važno je ne gubiti dostojanstvo u ova teška vremena. I vera naravno ali to je već posebna tema i u nju ne bi ulazio u ovom trenutku.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.980
Reaction score
25.986
Локација
ante portas

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ambicije kluba su jasno određene onog trenutka kad su oterali Trinkijerija.

Niti su igrači krivi, niti je kriv Šćepo. Zna se dobro ko je krivac isto kao i u fk sekciji.

Pustio bih Šćepu da radi posao, da pokuša da se probije trenerski, možda i uspe. U abi su nam svejedno šanse minimalne, a za evrokup koji je tanko takmičenje nam treba iskusni i dobar trener, da li mi to možemo priuštiti?

Momcima i stručnom štabu želim sve najbolje, nije lako kad ti se oduzme pravo da pokažeš da si najbolji i sad moraš sve iz početka..
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.499
Od onoga trenutka kada je ABA liga izgubila direktno mesto u EL, već je to preformulisano u "prednost prilikom dobijanja WC", za mene je postala liga bez briga. Jedino nazovi bitno takmičenje je EC, a i to je pitanje koliko će potrajati u trenutnim okolnostima sa virusom i haosu koji vlada u gomili klubova.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.411
Mislim da je vec sada jasno da ce se ova sezona tesko zavrsiti. Sve vise ekipa prijavljuje da ima zarazene igrace, ako krenu da resavaju te utakmice sluzbenim rezultatom, to ce biti haos i nece liciti na takmicenje. S druge strane ne vidim nacin kako da se organizuje balon po uzoru na NBA. Proslu sezonu su prekinuli, a stanje je bilo dosta bolje nego sada kada se igra.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Može da se organizuje balon samo je za to potrebna dobra saradnja EL i EK sa domaćim takmičenjima koja očigledno ne postoji.

Prošle nedelje Cedevita Olimpija izgubila službenim rezultatom,sada Zenit to čeka 2X, Burž iz naše grupe ne putuje u Veneciju,Asvel i Himki su trenutno na minimalnom broju igrača sa kojima mogu da igraju po tim pravilima.

Jasno je da nešto mora da se menja,jer bojim se da nas ovo čeka svake nedelje.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.411
Zamisli jedno nacionalno prventstvo igraju evroligasi, evrocup i liga sampiona ekipe i plus ekipe koje igraju samo prvenstvo. Ajde ti to uredi, zapetljali su previse, karma je cudo, treba svi da propadnu pa ispocetka.
A ako ovakav sistem ostane, prvak ce biti najzdravija ekipa, pa sve i da ne sutnu na kos. Bravo za mozgove koji reguslisu pravila.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Jednostavno mislim da je bilo prostora da se svi prilagode situaciji.

Primera radi sve nacionalne lige su mogle da urede svoj sistem takmičenja koja bi recimo trajala 4,5 meseci,a iza toga tek da se igra EL i EK.

Ovo igranje na svaka 3 dana, putovanja,nemogućnost da se sve pravovremeno iskonroliše je samoubistvo.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Možda je trebalo preskočiti sezonu. Znam da je finansijski teško izvodljivo, o sportskom aspektu da ne pričam, stagnacija forme i kvaliteta, godine starosti igrača, plate ili tzv. režija, ko je ikada radio ili imao nekog da radi u železnici, na brodu, zna o čemu pričam, a mislim da svi znamo, 30% ili već koliko od plate a sediš dok te ne pozovu, ovo je, u ovom formatu i situaciji, apsolutno besmisleno...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.411
Ma zasto preskociti, zbog toga sto su nesposobni da organizuju? Nama ce dug svejedno da raste, uskraceni bi bili mi koji jedva cekamo svaku utakmicu Partizana da gledamo pa makar i na TV.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
I Burz i Zenit u izolaciju je Cedevita i neki igraci od pojedinih klubova.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.411
@Bazzile, da, zbog toga. Mi smo svakako uskraćeni, lakše bih podnela da nema sezone nego ovo, igraju a ja ne mogu da uđem u halu (ti, mi, nebitno), jebeš TV prenos kad mi igraju na pola sata od kuće...
Pa ima dosta ljudi koji ne mogu da dolaze da gledaju utakmice. Sta je sa njih?
Elem, mislim da smo svi na istoj strani :) Mozda nepotrebna diskusija, sutra da dobijmo Ruse pa da peglamo dalje :)
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Nije nikakva diskusija u smislu u kome se to i inače predstavlja, a ustvari jeste jer je to razgovor dvoje ili više ljudi. Da ne tupim, vreme će nam pokazati šta će biti na kraju balade. Mišljenja sam da je besmisleno igrati u i pod ovim i ovakvim uslovima i situaciji. Videćemo.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.411
Pa zasto bi mi jedini rekli necemo da igramo, jesu tvrdili da imaju plan B? Jesu. Stvari se pogorsavaju, ajde da vidimo taj plan B. Pa valjda postoji neka odgovornost i organizatora.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top