Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Veceras bez Novice i Angole.

Srecno crno bijeli!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.375
Hajde više u pm, počinji! Dosta ste odmarali i gojili se. :D

Vreme je da se naplaćuju računi i vraćaju dugovi. :napred-partizan:
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
'Ajde da nastavimo gde smo stali, ni sam ne verujem da opet pocinje.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Moram da primetim da je u kladionicama 1.40 na pobedu Huventuda a 2.90 na nas, o cemu se radi? Bio sam ubedjen da ce obrnuto biti, kako mogu bas toliki favoriti da budu, jel neko moze analizu ekipe da napise?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Nisam neki veliki poznavalac košarke, ali verujem da im je najveća prednost u odnosu na nas to što im je sezona već uveliko počela, te su uigraniji, ne verujem da imaju mnogo bolji roster od nas.

U svakom slučaju, fina kvota :icon-lol:
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Gubimo 5,6,7 razlike večeras ali prolazimo grupu.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.270
Reaction score
10.676
Локација
underground
Moram da primetim da je u kladionicama 1.40 na pobedu Huventuda a 2.90 na nas, o cemu se radi? Bio sam ubedjen da ce obrnuto biti, kako mogu bas toliki favoriti da budu, jel neko moze analizu ekipe da napise?
Ako se ne varam Huventud je do pred prekid prosle sezone a mozda i do samog prekida u evrokupu,imao sve pobede kod kuce i sve poraze na strani pa mozda zbog toga.Sad me mrzi da trazim da li je to tako bilo do kraja,ili se pred kraj promenilo.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.687
Reaction score
22.996
Локација
Академија

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Veceras pocinjemo novu sezonu Evrokupa ,koji je slabiji nego prosle sezone . U atipicnim okolnostima,bez utakmice u Aba ligi ,protiv Huventuda u Badaloni .

Sto se nas tice ,ulazimo u sezonu sa slicnim timom i novim trenerom . Naravno,da odlazak jednog Trinkijerija je hendikep koji se ne nadokandjuje.Za mene nije narocito iznenadjenje sto je otisao,vece je bilo sto je uopste dosao.Ja nemam informacije da li je bilo kakvih zakulisnih politickih igara.Meni se pre cini da finansijski i logisticki ova uprava nije bila u stanju da zadrzi na duze od sezone i po takvog trenera ,pogotovo posle ovoga sa koronom ,vise od toga da su ga namerno sklonili jer su dobili direktivu .Mislim da je Mijailovicu odgovarao Trinkijeri,skoro pa jedini njegov potez koji je imao dobar odjek kod navijaca. Prakticno,dolaskom Trinkijera on se zastitio u klubu ,da ga njegov stranacki vodja ne skloni tek tako jer su cuveni zaposleni u klubu imali direktni interes od toga .

Scepanovic je dosao koji se do sada pokazao casnim.Kao igrac je bio inteligentan ,od ono malog ,koliko ga pamtim .Ne svidja mi se sto je mrzovoljan u javnim nastupima ,,govori sablonski..To je simptom neke vrste lenjosti u koji bivsi igraci su skloni za ulaze ,posle karijere .Pa i Duletova izjava koji ga dobro poznaje ,govori o tome,gde je konstatovao da treba da se posveti koliko je potrebno,u sta iskreno i ja imam sumnje.Ocekujem da je zreo da ako uvidi da ako tesko ide sa njegovim nivoom posvecenosti a nije u stanju da se posveti koliko je potrebno,da ce dati ostavku i ne biti trener .Naravno ,ne bi me iznenadilo da se pokaze kao dobro resenje .Ja prenosim u celini svoja ocekivanja i sumnje .


Sto se tice pojacanja i odlazaka,mislim da bi se Miler MkIntajer mogao pokazati i korisnijim za tim od Voldena,a individualno su tu negde, za ovog Miku nemam pojma,mislim da nam je drugaciji igrac bio potreban na centru ,a verovatno i kvalitetniji ,a vracanje Jankovica sa 26 godina ,kosarkaski neinteligentnog igraca je pogresno .Osim Voldena,nema Redinga,Peinersa,Bircevica,mislim da smo cak mogli da zadrzimo Redinga ili Peinersa uprkos losem fizickom stanju i krizi drugog .Reding je igrac koji je inteigentan ,koji ima poene u rukama i to u bitnim momentima .Ne vidim da imamo drugog igraca takvog doprinosa.

Sto se tice Huventuda ,u odnosu na proslu sezonu ,nema Prepelica i Omica ,a tu su Basas,Ribas i Tomic .Stil i kvalitet su slicni.Kvalitet srednje evropske ekipe . Iz pnr ,napad im tece iz dubine u sirinu .uprkos tome sto im je sut korektan ne i dobar ,relativno veliki uticaj ima na igru .Fizicki su nesto slabiji,skoro na svim pozicijama .Imaju nekoiko nezgodnih igraca pored ovih,a to su Arostegi,Ventura i Dimitrijevic ,od njih verovatno i najvise zavisi kako ce igrati .

P.S..Izvinjavam se na duzem postu ,trudicu se da budem koncizniji.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Mene brine divljanje Mekintajera, previse uzetih suteva i izubljenih lopti konkretno, volden je to odlicno uskladjivao, videcemo....
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Да се ја питам свако ко пред утакмицу каже да губимо, без обзира с ким играли, попио би банану.


U cemu je problem sa prihvatanjem da postoji realisticna mogucnost u nekoj utakmici da izgubimo ? Zasto je sama konstatacija da je to tako nesto neprihvatljivo ? Verovatno cemo proci grupu,koja je za nivo Evrokupa relativno teska ali postavljati se tako da smo u startu iznad Venecije,Uniksa,Huventida i to na gostujucem terenu je nesto sto ne odgovara trenutnom stanju .

I sad mozemo da izvrcemo Duletove citate o realnosti na koju se ne obaziremo ali situacija i kontekst u kojima je to receno nam je davalo za pravo da mozemo to da govorimo jer smo imali adute koji su nadoknadjivali finansijske nedostatke . Pa cak ni kod Trinkijera,koji je odlican trener ,bili su potrebni uslovi,da bi se imali jos bolji rezultati a sad imamo slabije uslove uz trenera na pocetku karijere.

Ako posmatramo utakmicu u konstekstu cele grupe Evrokupa .Dakle prolaz nece doci sam od sebe, nema izrazito boljeg od nas u grupi ali ni peti i sesti u nekom slucaje ne moraju da budu mnogo slabiji.Ukoliko bi imali dve pobede na gostovanjima,to je vec solidno,tri je odlicno .Trece mesto je neka srednja mogucnost,cetvrto je vec problem za drugu grupu ,prvo je odlicno,drugo dobro .Nije neuspeh ako se izgubi veceras,verovatno cemo izgubiti od nekog i kuci ako se dobije to je odlicno ali i u tom slucaju ne treba praviti projekcije na osnovu vecerasnjeg duela .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top