Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sudiie ti jebu majku, a ti Scepo siri ruke i cudi se...i drzi Mozlija na klupi..
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Jbga, trebala se i neka trica pogoditi, i neka odbrana odigrati u zadnjoj četvrtini. Bezveze totalno, pogotovo što smo vodili sve vrijeme. Zašto Mozli nije ulazio u drugom dijelu? Sudijama jebem mater.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.451
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Šćepanović? Šta uradiše suci sunce ti žarko :buhaha

Dozvoliše tuču, nama se svira maltene sve, njima ništa. Jedina Šćepina greška je što nije nabo bilo koga od ove trojice sudija. Čak i sad ovo na kraju nije bila nesportska, ali za svaki slučaj, da bude sigurica.

Inače Rašon Tomas aka evropski Kevin Garnet.
Videlo se da sve ide ka popuštanju pod pritiskom domaćeg terena još u trećoj, nije krađa s namerom nego su popustili pod pritiskom.
Sve da zanemarimo, potpuni idiotizam da neko ima domaći teren sa navijačima, a neko da nema.
Iskren da budem ne vidim ni smisao igranja ovog takmičenja posle svega što se izdešavalo, da opet radimo sve što smo radili prošle sezone, bez ikakve garancije da će to biti naplaćeno.
Meni je ovaj ULEB tolko amaterska organizacija da je generalno sva evropska košarka totalno negledljiva.
Huventud je kanta, kao i naša odbrana, sa suđenjem i bez.
Ovo polivanje Šćepanovića nije na mestu.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Promasena slobodna bacanja, losa odbrana odnosno los defanzivni skok i odsustvo pravog trenera veceras su odlucili utakmicu. Pocetak i kraj utakmice kriminalan.
Na sve to dodas da nisu igrali Zagorac, Angola i Velickovic i dobijas ovakav ishod.
Izgubismo dobijenu utakmicu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.046
Локација
ante portas
Svako ko iole poznaje sport zna koliko je tesko dobiti ijednu spansku ekipu na domacem terenu.
Falilo je ovde mirnoce u presudnim momentima. Usli smo u njihov spansko ciganski ritam+ sudije+ publika i to je to.
Ante Tomicu sisetino odvratna ciganska.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Do poslednje cetvrtine sam bio odusevljen.
Na kraju, ovo je zaista trebalo znati izgubiti.
Partizan je igracki jaci da ih tuce ovde 20 razlike.
Zavrsnica na Miku, no koment, bas no koment.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Ko dovede onog finskog drvoseču na centra? Čovek možda ima tehniku za bacanje balvana, ali loptu ne znam da li je video do sada. Jel Mozli kod Šćepa treći centar sad??? Šćepanović... nisam očekivao ništa, ali ovo je baš loše.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Ovo se zatvara dugim napadima, bez zasrljavanja, ubacivanjem samo onoga sto moze i mora da se ubaci.
Mozli je morao više umesto Mike u ovom momentu.
Gorda... ko Gorda, spor prespor u defanzivi...stare boljke. Šteta, prosušmo sve na kraju sami, i pored lopovluka.

Tomas najzreliji!!!!!

Nadam se da se Trifa nije povredio, držao se za zadnju ložu..

Prolazimo grupu, uz 20 razlike kući nad ovima.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
teško mi je poverovati da smo ovo izgubili.
S obzirom na to da nismo igrali šest meseci, nov trener, par novih igrača, odlična igra (uz manje probleme sa skokom) sve negde do trećeg minuta zadnje četvrtine, od tada raspad.
Suđenje sramno domaćinski na kraju, kao peti meč protiv Tau Keramike onomad kod Duleta, isti govnarski kriterijum, Španci najveći cigani uz Turke u univerzumu za basket.
Šćepanović sa katastrofalnom startnom postavom i oklevanjem sa određenim izmenama na kraju direktno dao značajan, pa možda i največi doprinos kolapsu.
S.Janković je igrač manje, neverovatno je koliko ne postoji ideje da se za Pejdža napravi blok i stvori prostora za šut, Trifunoviću data prevelika odgovornost na kraju utakmice.
Vredi napomenuti da nismo igrali protiv loše ekipe, nego baš naprotiv, igrali smo sa jakim protivnikom na njihovom terenu bez trojice ključnih (pogotovo Novice koji bi svojim iskustvom ovde bio neprocenjiv).

I dalje me drži uglavnom pozitivan utisak ali neke očigledne stvari će morati da se itekako promene u skorijem roku, ako se to desi, ne sumnjam u to da ćemo i dalje imati sjajnu sezonu.
Bravo za Gordića i Tomasa, najbolji igrači večeras.
samo glava gore i jebanje u glavu Ostoje što je smenio trenera koji bi ovaj meč zatvorenih očiju dobio
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Au šta ja čitam ovde.. Šćepanović kriv? Saberite se ljudi. Jedina zamerka mala minutaza za Mozlija.

Sudijska govna nas ugazila na kraju.

Mika Hakinen igra k'o zmaj! Trifa Medžik da igra zadnja 2 minuta? Mozli mala minutaža! (a zbog koga? Jel zbog Mike ili zbog Šćepe?).

A reakcije su mu ko mrtvog puvala! Ne da je glavni krivac za ovaj poraz nego sve zvoni!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Mogli smo ih prelomiti sto puta, jako velika šteta za ovo, morali smo dobiti.
Svaka čast na borbi svima, uvek nam to malo fali. Falio je Zagorac, isto kao i Novica, zbog iskustva.
Ne želim nikoga da kritikujem, prva je utakmica i treba pružiti podršku.
Veneciju sledeće nedelje moramo dobiti, a biće jako teška utakmica.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Mislim da se neki kvalitetan zaključak ne može dati na osnovu 1 utakmice, tako da ću komentar ograničiti na ovaj meč.

Amaterski vođen meč i amaterski odigran.
Zaštita obruča i građenje def skoka za čupanje ušiju!

Ekipa nema ni glavu ni rep, a roster je jako čudan. Ovo kažem jer nisam nikad gledao ovog Miku i nisam znao da je Dangubić isti kao pre 5 godina. Njih dvojica značajno menjaju koncept tima. Na trojci smo trebali smirenog igrača, a ne nekontrolisanu fiziku. Posebno je problematično kada su u igri S Janković i Dangubić, iako smatram da je SJ apgrejd u odnosu na Birču.

Ono što me brine je što ne vidim napredak kod igrača kod kojih sam to očekivao. Tu mislim na N. Jankovića i na Pejdža. Ograničavanje igre samo na šut je nedovoljno za neku ozbiljnu igru. Pejdž se plaši obruča. Dalje, Trifunović ne sme da nastavi da onako brlja na obruču, inače će ostati jedan od onih koji ima hrabrost da se zaleti a kad dođe do obruča onda se glupira (takvih ima još u timu). Gordić standardno dobar ali na momente destruktivan.

Mrzi me sad da izdvajam neke detalje koji su mi zabrinjavajući. Poput blokova N. Jankovića, Bože sačuvaj.

Po mom mišljenju, moralo se insistirati da Mekintajer rešava kad se lomilo, ali lopta nije ni išla na njega a i on se pomalo krio. Jako čudne izmene i tajming tajmauta. Jako čudne petorke.

Nismo pokazali karakter kada se lomilo i to me brine, ne vidim tu mentalnu snagu. Kad je krenulo nizbrdo delovali su uplašeno, a trener im nije bio potpora.

Nije ovo strašno, jedan poraz ne znači ništa, ide se na priču od prošle godine da smo tempirana bomba koja može da zasere silno ali i da torpeduje bilo koga. Nadam se da će drugo biti pravilo a prvo redak izuzetak.

Malo su nas španski cigani navukli na foru, onda su pridobili sudije, ali sami smo krivi za poraz.

Da ne kudim, bilo je dobrih stvari, Trifunović se lepo popunio, ali ono na obruču mora da reši. Tranzicija na momente jako dobra. Borbenost takođe. Mekintajer ima poene u rukama.

Podrška se ne dovodi u pitanje i Vladi i igračima.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.516
Reaction score
1.293
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne opravdavam ga ali kontam da je mislio da je ostao jedan do bonusa..mislim da je tu doslo do zabune..

Ma znam svakako da nije htio, ali sve i da je tako, morali su na TO dobiti instrukcije da ne prave faul..
Uzas.

Jos sledece kolo kuci Venecija koja nas je prosle sezone dobila u Areni, sad su dobili Uniks kuci.
Sa potencijalnih 0-2 mi se lagano okrecemo Aba ligi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top