Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Imam utisak da sam mnogo puta video slicne poraze Partizana. Danas sam imao utisak da gubimo kada je Mekintajer isilovao trojku na +13. Inace isto tako mi nije bilo jasno zbog cega u finisu nije bio na terenu kada je ocigledno da je jedan od retkih koji moze da izmisli poene.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Mislio sam da su bar navijači Partizana košarkaški pismeniji. Jedan već zaključio da je Mozli treći centar, i da ga je Šćepanović ubio u pojam, da se ne vrti pik sa njim, a čovek odigrao 8 minuta. Naravno ne zna da Mozli nije ni trebao da se skida za utakmicu, al ajde da se baci koja pametna. Drugi piše kako je Dangubić kriv, a ciganče odigralo sasvim korektno 1/4 u odbrani, i 15 sekundi u 4/4 gde mu je Mekintajer uvalio loptu.
Treći ispisa kako je bio pogrešan tajming sa TO Šćepanovića, samo bih voleo da čujem koji momenat za TO je propustio!?
Pa smo došli i do toga da se Pejdz plaši reketa, nema ni akcija za njega.. Ima druže, samo ti ne znaš da pročitaš i prepoznaš.
Poslednji naš napad je živa stvar, nije ni mogao da se postavi, čisto da se zna.
Sudije usmerile utakmicu na njihovu vodenicu.
Na prvu, vidljivo je da ne preuzimamo sve u odbrani, kao kod Trinkijerija. Videćemo kako će to izgledati. Onako loše građenje reketa je nedopustivo. Dosta "ničijih lopti" su nam pokupili.
Tomas se zategao kao sajla, može biti dobra sezona za njega ako smanji divljanje i velike oscilacije.
Jare može bolje, ovo je ta sezona, mora biti lider.
Fizički smo dominantniji neko ikad, zato ne brinem za skok. U tranziciji ćemo biti pakleni kad se sve složi.
Ne sviđa mi se Mika, nije apgrejd, doduše prvi zvaničan meč, otom potom.
I da, Trinkijeri bi ovo lagano zatvorio verovatno. Ali osuđivati Vladu ovako, svašta


KK Partizan, melem na FK rane čak i kad izgubi!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Шћепу није мјесто у Партизану ни да се учи на њему. Није ово доба када се могло. Многи су помињали Дула и Жељка али они људе око себе и много више времена за рад. Против Борца ваљда неће бити проблема, али против Венеције ће опет ће се показати грешке.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Igrali smo bez Voldena i njegove odbrane bolje rečeno ali manje popularno, nadam se da će isti uživati u skorijoj penziji.
Jel treba da zalimo za smradom koji nas je prodao?? Ko ga jebe, zelim mu da prodje kao gist kod gamadi. Sto se tice utakmice poraz boli ali ekipa je u vecem delu utakmice delovala dobro za pocetak sezone. Da su Gordic, Jare ili Trifunovic ubacili otvoren sut u zadnja 2 minuta sve bi licilo na proslu sezonu u kojoj smo obicno dobijali neizvesne zavrsnice. Ovako bice bolje sledeci put. Napred Partizan.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.412
Vidi druže, ne napadam Šćepanovića al ajde da stvarno ne budemo deca. Ovde spominju da smo promašili otvorene šuteve za tri. Pa majku mu, za koji kurac praviš napad za šut za tri a imaš 15 razlike? Zašto se ne čuješ da si živ? Zašto su tako malokrvni? Šta će mu Trifa i Mika (Hakinen) u ekipi na 2 minuta do kraja?

Da li ste svesni da smo primili 85 poena od ekipe sa 3 krštena igrača od kojih su dvojica jednom nogom u penziji? Ovo deluje krajnje amaterski. Neko pre mene spominje i "hokejaške izmene" - Recept kako da sopstvenu ekipu izvedeš iz ritma. Ovde je 80% ekipe od prošle godine a izgledalo je kao da niko nisakim nikada nije igrao. Psihološki su NESPREMNI. Šta su mislili?

Ali dobro... Cilj Partizana je ispunjen! Jedino je šteta što mi ovde ne prepoznajemo da naš cilj i cilj O'Stojkovog Partizana nisu isti...
Cujemo se posle Venecije. Pozdrav.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
@garbaN Jel Mozli ima neku povredu? Iskren da budem, palo mi je na pamet da je to mozda u pitanju, ali nije bilo reci o tome. Mada, kad je Scepa pricao o zdravstvenom stanju igraca pred put u Spaniju, nije mi bas delovao mnogo srecno...Moguce da ima nekih povreda, a da nije hteo da prica o njima kako ne bi pomogao protivniku u pripremi meca.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Malo je smešna ova priča da ništa nije valjalo, da je neko u trećoj četvrtini dozvolio komentarisanje ljudi bi se busali da osvajamo ek, bilo je i dobrog i lošeg i individualnog napretka i nazadovanja. Ozbiljno analizirati prvu utakmicu posle svega onog je neozbiljno.
I filovati Šćepanovića kao da se moglo večeras ozbiljno suditi o njegovom umeću. Ja bih voleo da imam to znanje da tako ovlaš procenim.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Nama posle Venecije slijede u EK 2 vezana gostovanja. Uniks i Turci.
I u mnogo boljim vremenima smo gubili po Rusiji a i u Turskoj je to za ocekivati.
Ове двије Вениција и Уникс су највероватније порази уз наду да барем некако Венецију добијемо, док у Турску данас су они изгубили 17 разлике од Француза тако да је ту најреалније да долази побједа. Доста је распоред проблем овдје тешко да смо теже могли. А и ми практично немамо домаћи терен што је нам огроман хендикеп.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Prvo kolo i vec neki nadimci igračima.
Haha Hakinen, mijatović smile.
Ahaha Hakinen.

Pazi, nije još ni sleteo u BG prva asocijacija mi je bio Mika Hakinen, vozač F1 :D :D :D Ali sam poželeo da bude kao Jan Veselý i "držao palčeve". Isto sam reagovao i kada je Jan dolazio: WTF košarkaš iz Češke, nemoj zajebavati!? Onda mi je dečko jebao kevu i pokazao kako se igra. Ovaj Mika kanda ne igra košarku bolje od Hakinena, na žalost. Ovde već kažu da u Sakrementu nisu ludi (valjda), drugi potvrđuju "jesu ludi" a ja kažem: NE nisu ludi, poslali su ga nama...

Cujemo se posle Venecije. Pozdrav.

Ne posle Venecije, čujemo se kad završimo EC. Onda se podvlači crta i broje rezultati. Ovo je samo prolazno vreme i jasna slika u razlici između Trinkijerija i Šćepanovića. Samo se bojim da ih nećemo još dugo ni moći da poredimo. Šćepa ako dočeka Novu godinu u Partizanu, daleko je dogurao. Al to sam mislio i pre ove tekme večeras pa me nije iznenadilo.

Jel treba da zalimo za smradom koji nas je prodao??

Treba! Nije on prodao nas nego mi njega (čovek nam platio sebe samog jer FMP nije imao tolke pare kod sebe). Njega smo prodali da pomognemo Trinkijeriju da ode...
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Cekamo veneziju gostujemo unicsu i turcima.. ukoliko u te tri tekme ne uzmemo dve pobede mozemo da spustimo zavesu na ucesce u ek dok u abi imamo u 4 tekme tri paklene. Prva borac,buducnost,fmp,cedevita. U tim tekmama cemo znati Vladinu sudbinu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nije sve tako crno.Doduše bilo je i Dangubića koji je crven...Ali bilo je tu dobrih stvari.
Što se tiče Šćepe ,za njega je ovakva prva utakmica samo za poželeti.
Postupci i izrečene mere će ga definisati ...recimo da ćemu biti mnogo teže da postane dobar trener ukoliko se odluči za femilly frendly mod.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Bilo bi bolje da smo sa Venecijom igrali veceras u Veneciji .Oni su izuzetno inteligentna ekipa,takticki prilicno obucena ,specificna,njima je visina prioritet nad brzinom ali opet su fizicki balansirani .Ipmaju trenera koji zna da prepozna i vreme i nacin na koji ce kada i sta da uradi .Medjutim,kad su vec takvi,oni su ekipa koja ima oscilacije kroz sezonu,znaju kada su manje osetljivi porazi i takav je bio i onaj od nas u Veneciji,pa su dominirali u Beogradu .

Mozemo da ih dobijemo ako individualno budemo na nivou slicnom veceras a da nema ovoliko nedostataka i da pokazemo neku kolektivnu crtu a da oni imaju nesto slabije vece .Medjutim,Di Rafaele,ce pogledati nasu utakmicu sa Huventudom i uvideti trenutne nedostatke,za koje ni Huventud nije znao da ih imamo,nego su svasta probali ,pa im je cesto mnogo toga i uspevalo .Mislim da ce zagristi da dobiju direktnog rivala za prvo mesto ,na pocetku,kada je lomljiv i ako spreme njihove specijale u odbrani , treba biti veliki optimista pa misliti da ce se Scepanovic dobro snaci,sa ovim igracima,koji nisu ni blizu tima,a Venecija jeste i to vrlo dobar.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Јбт ми ЕК играмо у Арени а АБА у ХС, морали смо све у Арени по мени јер треба се навићи на велику празну халу, и онако смо као домаћини осакаћени.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Upada u oci 11 asistencija za celu utakmicu, a i bacanja su bila losa. Tek je prvo kolo, polako sa pljuvanjem.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
ne vidim razlog zasto ne dobili i turke i ruse u gostima.

E tu ti druže onda niko ne može pomoći... Izvini ne želim da vređam... Ima bar 3 razloga a prvi je taj da nikom nije stalo da se igde dobije osim nama koji volimo Partizan. Danas su svi koji vole Partizan izvan Partizana. U Partizanu nema nikoga ko voli Partizan, osim samih košarkaša (i to ne svih).
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.774
Локација
Beograd
Utakmica je izgubljena, ako su pristali da ne odigraju prethodnu, sezonu do kraja,...
smrt šajberizmu, Zečević nije hteo, da, igra fudbalski, kup šampiona '86 ,'87, i bartolomeuluku, pogreb!...za '19, '20.
Ostojić sranje...Šta drugo reći, o toj dvojici, grobari Partizana!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top