Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Dušan Kecman!:respect:respect:respect
Kad niko ne sme on je tu...kad ostali grese on rešava! Svaka ti čast majstore!
Zadnje 2min si sam odigrao...par koseva, asisitencija, pomaganje prilikom kradje u jako bitnom napadu, skok!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Pobeda!
Al mu je Raduljica jebao kevu, 31p.
Neverovatno
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Patrik Raduljica odigrao utakmicu zivota! Konacno, sve pohvale!
Macvan 13 skokova (8+5), Kecman povukao na kraju...

Moglo je i ranije da se resi, ali nema veze.
Sledi gostovanje Radnickom, bice jebeno, mi veceras sutirali za 3 poena 1/12.

No dobro, da ispravimo taj deo, pa da karamo Mutinu zonu!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Мене почиње да боли ова хронична "немудатост" наших играча, свака част Радуљици, али џаба би му било 400 поена да није ту био професор доктор ДУШАН КЕЦМАН! БРАВО ЛЕГЕНДО!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Sta bi coveku? Ili je samo dosao na svoje, sa malim zakasnjenjem. Centar njegovih predispozicija bi morao da hara ovom ligom, nadam se da je ova tekma pocetak jednog divnog prijateljstva.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Ala je izobjasnjavao Raduljica. Kecman i on preuzese stvar u svoje ruke i resise utakmicu.
Milosavljevic :pop:pop
Useru ga jednom trojke, pa ga posle nema 10 partija.
Po odnosu broja minuta i pruzenog, jedan od najgorih igraca Partizana u poslednjoj deceniji. 22 su mu godine, nije klinja. On mora ostati u Partizanu jos najmanje 2-3 godine ako misli da bude ozbiljan, kompletan igrac.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Par opservacija, na stranu pobeda, sastavljeno je jos u poluvremenu:
1. Mislim da je svima jasno da cak i "protiv Heliosa" nemoze da se igra bez prvog pleja.
2. Jaramaz trosi i svoje i nase vreme u KKP na datoj poziciji.
3. Ziheras ostaje ziheras (odnosi se na trenera)

Naravoucenije:
Dovesti pleja, iskoristiti "klauzulo" u ugovoru i poslati u Crnokosu i trenera koji ga gura i igraca.

P.S
Raduje igra raduljice, ali ne dizite ga u nebo, nije imao protivnickog centra protiv koga bi igrao.

P.S.S
Samo lud covek moze da gura onoliko gagija, a da svi vide da je decko totalno out za danasnju tekmu (u razloge ne ulazim). Ako si Danila zakucao za klupu (opravdano btw) jer mu nije dan, to si isto mogo i gagiju da uradis.

P.S.S.S
Mislim da je Bogi mogao bar suterski da odmeni gagija na par minuta.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Raduljica 31 poen, sve pohvale. Ipak, najbolji igarc je bi Dule Kecman. Kad je trebalo, dao je 4 poena i 1 asistenciju za pobedu. Vec sada treba poceti da ga molimo da odigra jos godinu. I njega i Peru.
Ovi su sa dna tabele, Radnicki je ekipa iz sredine tabele, tesko cemo ovako do pobede u KG. Ali nije ni vazno, imamo dobru pozicijum da dobijamo u Pioniru, jos 1 ili 2 utakmice na gostovanjima i to je to...
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Fenomenalan Raduljica,konacno!!! Svaka cast njemu ali da nije bilo DOKTORA Kecmana u zavrsnici nista ne bi bilo od ove pobede.Kada se lomilo 4 poena i asistencija Raduljici!:clap:clap:clap

Milosavljevic izgubljen u svemiru! :roll: Macvan slab,mora to mnogo bolje.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Raduljica :respect
Znao sam da ce biti tesko gostovanje, ipak ajde da kazemo da je kvalitet na kraju preovladao. Kecman opet sjajan kad treba..Dragan uzasan :banghead nikako da krene da pogadja u kontinuitetu, odigra jedan mec sjajno, pa naredna 4 ocajno i tako u krug od kako je dosao kod nas. Igra nam je slaba, vidi se da fali organizator igre, Pera odradi posao u odbrani, ali u napadu je los. Pod hitno dovesti pleja koji ce se brzo uklopiti!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Јако битна побједа, Радуљица - коначно! Дуле - цар.

Јовановић крив за све лоше ствари. Ја сам за да га разапнемо на тргу. Нека неко организује електронску петицију.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Живце погубити у оваквим мечевима...
Ми смо одприлике једина екипа која може да победи са овако сиромашним учинком спољне линије,па мајку му докле да Кецман одрађује посао уместо свих осталих бекова и крила.Али ајде шта је ту је...
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
da Kecman nije resio utakmicu, palo bi u vodu sve sto je Raduljica dao...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ljudi,šta nam je sa Raduljicom? ovi slovenci su mu se nešto gadno zamerili koliko ja vidim,pa se zainatio :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Da Raduljica nije dao, džaba Kecmanov učinak. ;)

Odigrao je stvarno fenomenalno. Podršku dobio u Kecmanu. Ostali, što se napada tiče ... :(
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Pored doktora Kecmana (standardno) i Raduljice (napokon), ja bih pohvalio i Čakarevića.

Pomaljaju se obrisi onog igrača od prošle godine.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Čestitke na pobedi,i hvala Bogu.

Raduljica je odigrao brilijantnu partiju,i ako njegov način igre nije dobar.Jednostavno je imao lake protivnike,suviše brzo se okreće i ide na koš,ne koristi snagu,ali ovi slabašni su pravili dosta faulova,da je bilo ozbiljnijih protivnika dosta bi on lopti izgubio.
U svakom slučaju svaka čast,napreduje,od njega sam to i očekivao.
Dušan Kecman rešio meč.
Božić potpomogao odbranom.
Sve ostalo žalosno.

Ova utakmica je pokazala da trener nema nikakav uticaj na tim.
Utakmicu smo dobili jer je Raduljica briljirao,i pored svega smo ušli u neizvesnu završnicu.Dobili smo jer Pera igra odbranu a Kecman iskustvom rešava meč.
Nikakav plan ne postoji,slab protivnik i iskustvo znalaca.


Milosavljević opet po starom,jednostavno nema kvalitet i koncentraciju da organizuje igru i uglavnom sve upropasti.Mora ozbiljno da se kontroliše.

Muke nam tek predstoje.
Jer sve se zasniva na guranje lopte centrima i ideji da će Kecman i Božić igrati večno.Njih dvojica za sada spasavaju situaciju.
Mladi igrači neigraju,niti će igrati niti će napredovati,uglavnom svi igraju slabo i nazaduju.
Jedino pomenuti matori dvojac ne nazaduje sem što polako gubi snagu.

Teška 2. sezona za trenera,baksuzna kod nas mnogo puta.
Sad se uzdam samo u Božju pomoć.

Uprava radi sve da napravi trenera,dovodi mu 2.sezonu sve što može da bi nekako isplivao na vrh,kvalitet koji mora da pokupi trofeje.
Prošle godine ga je spasio Dzerals koji se odmetnuo kontroli.
Ove godine,i ako ovaj tim realno ima kvalitet za 2 domaća trofeja i finale ABA lige i ne bi trebao niko da se dovodi nego da najzad mladi dobiju priliku da igraju i napreduju,ipak će morati biti doveden još jedan plej kako bi osigurao da trener ne zabrlja.Plus su mu dovedeni svi mladi talenti iz Srbije da od njih napravi nešto.
I ako stigne taj igrač opet nećemo imati nikakvu garanciju,već naprotiv mnogo problema.
A šta sledeće godine,kad ćemo u timu(ne u 12) imati 6-7 mladih igrača koji zadnje 2 godine nemaju nikakve minute pitanje je.

U svakom slučaju puna podrška upravi(mada ni sam neznam zašto) da pokuša da napravi trenera,sa porukom da će možda uspeti i u drugoj godini,a ŠTA ZA TREĆU?
Sa nadom u Boga braćo Grobari.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ohohohohooo Raduljica eksplodirao! Ne želim mu upućivati velike hvalospeve, nego samo želim da nastavi ma bar približno ovako. Sa ovakvim Raduljicom danas, možemo ostvariti ono što smo želeli, a to je domaća titula i kup, i bar finale ABA lige.

Jeb'o ti utakmicu Partizana u kojoj od prednosti 10 i više poena, mi se ne zajebemo u poslednjim minutama i u kojoj nas Kecman ne spasi! Veliki naklon ovom majstoru košarke! :respect
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
2 Vuk23

Nisam neki ljubitelj lika i dela Vlade Jovanovića, ali ispade da je on kriv i za ubistvo Kenedija. Mislim da nije baš tako. Da ima njegove odgovornosti, ima.
Ali nije on kriv, što su nama, u zemlji, najbolji igrači Milosavljević ,Lučić, Anđušić,...
Sasvim prosečni, a po neki i limitirani igrači.

Nemamo kvalitet, to što neko jebe kevu u konkurenciji U18-19, ništa ne znači u seniorskoj košarci (Đekić).
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kao jedan od najvećih "advokata" Raduljice na ovom forumu, došao sam sad malo da se kurčim...dočekao sam...:D Dobro je, napokon je "sabio" kako ume :)clap) i ovo će mu puno značiti na planu samopouzdanja. "Dobili" smo ga skroz sa ovom utakmicom, "naš" je sad do kraja sezone...

Ali...bez obzira na sve, OTAC JE OTAC...a ime mu je Dušan i nosi broj 7 na dresu...:respect:respect:respect

Mnogo oscilacija danas, ali ko te pita. Užasno važna pobeda, jebe nam se za sve ostalo, mada smo opet puno ostarili...barem mi koji smo gledali celu utakmicu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top