Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Ne lupaj gluposti..nisu uopste 0 od ekipe..
Zasluzena pobeda..Dzejms bravo decko najbolja partija..Razocarajuce od Raduljice i Katica..veoma slabo ne znam sta im je bilo danas..

Ako smatras Barbur ili onaj plavi centar za dobri igraci onda ja ne znam,imaju neki losi stranci i stari igraci koji su nemali ekipi kao Rozic i Kus,jedino dobro su im Zubcic i Rudez !
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Da smo imali centre,kao sto nismo,dobili bi ih u regularnom delu oko 10 razlike,ovako svaka lopta upucena njima je unapred potrosena,svaka cast Dzejmsu,na odlicnoj partiji,samo neka tako nastavi,a centrima veliki minus...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ovo je veoma važna pobeda!

Dominik je odigrao majstorski, lomio je, lomio, i na kraju i slomio Zagrepčane (t. Amerikance).
28 poena odavno niko nije postigao u Partizanu :clap Napokon igrač u ovoj sezoni na koga se možemo osloniti kad je najteže.

Mačvan dobar takođe, 23 poena, 12 skokova. Čakar zapažen.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ми смо се од екипе која је гајила јаку унутрашњу игру претворили у тројкаше. :D
Радуљица и Рашко мрка капа вечерас, мора то боље.
Замало да бацимо утакмицу у воду после оне намерне личне, примили смо 7 поена у једном нападу...

Браво за Џејмса. :respect
Човек који прави разлику, коначно!


Цигани! Цигани!
:rolling lough
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
77:83...ovo je U POEN identičan rezultat kao u majstorici polufinala plej ofa, na istom mestu, samo pre skoro tačno 24 godine...:D
Sećam se kao juče da je bilo...april 1988. godine, isti rezultat, Divac briljirao, ali je i Grba bio odličan...

Uh kako je ovo bitna pobeda...Još kad bi Krka danas tukla Budućnost (a vodi 9 razlike pri kraju 3/4)...

Nik jeste "odvalio", ali mene raduje "buđenje" Mačvana...hvala kurcu, najpre mali napredak u Nišu (skokovi i odbrana), sad vala i u napadu...

Centri nam jesu zakazali, ali utoliko je ova pobeda veća...
OTAC opet imao par jako, jako bitnih minijatura...
Čaki takođe imao jako dobrih momenata...
:D: :D:
Ova Cibona je 0 od ekipe...
Samo ti nipodaštavaj naše pobede...:pop:pop:pop
Tukli ih jedino Radnički i Makabi (i to u produžetku), sve ostale su tukli u svojoj dvorani, neke su i razbucali bukvalno...I još im se povredio Kus (vrlo bitan za njih, čak i ovako mator!), a srećom i Suton dobio rano 5 faulova...I onda ti dođeš i napišeš nešto ovako...Strašno. Cibona se skroz stabilizovala i sad su već 4. ekipa u ligi po kvalitetu. SIGURNO. Bolji su od Budućnosti i od svih ispod.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Kakva pobeda!

Dominiče, svaka ti dala! On i Mačvan su rasturili, milina ih gledati.
Odlična utakmica, neizvesna do kraja, a u produžetku rutina.

Svaka čast, trenutno je 2/2, još odbojkaši da pobede!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Koji očajan učinak naša dva centra. Katić i Raduljica po dva poena svaki. Jebote, pa ja sa mojih metar i žilet bi više pogodio! Džejms sjajan, ostali tu i tamo. Trebalo je ovo mnogo ranije rešiti, ali šta je tu je.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
@Marko*

Da smo imali centre dobili bi 20 razlike. Ali, znaš kako se kaže, da baba ima trolu, bila bi trolebus.

Bravo za Dominika i Mačvana. Lučić i Čakarević veoma dobri.
 

Jimmy The Saint

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
8
Reaction score
1
Локација
Zrenjanin
Cestitke na pobedi. Uvek je posebno lepo kad razbijes Cibonu, bez obzira koliko je trenutno jaka.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ужасно важна победа. Све би било готово након 40 минута да наши центри нису имали очајан дан. Свака част свима на овој победи.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ako smatras Barbur ili onaj plavi centar za dobri igraci onda ja ne znam,imaju neki losi stranci i stari igraci koji su nemali ekipi kao Rozic i Kus,jedino dobro su im Zubcic i Rudez !
Stranci im nisu uopste losi..Pa sta ako imaju stare igrace?Jel to znaci da su losi ti stari?Jel to znaci i Kecman je star pa je los?Bozic isto?ne lupetaj tako..Veoma jak sastav ima Cibona i ne vidim sad sta vredi tvoje potenciranje da su 0 od ekipe..
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Cakarevic nastavlja da briljira u onome sto se od njega trazi! I to veoma raduje!

Muka me hvata kad pomislim da se KEcmanu blizi kraj karijere...pogledajte samo poslednji napad i Kecmanovo preuzimanje Hmpla kada trci u pik i tako omogucava lagano preuzimanje El Amina!:respect
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Još jedan program za odrasle u hrvatskoj prestonici. :clap

Imao sam još sinoć neki osjećaj da će biti veoma zanimljiva završnica i da će se igrati produžetak ali ipak to nisam želio da podijelim sa vama. :D
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Vazna pobeda! Na vrucem terenu,gde se nije ocekivalo sigurno upisivanje bodova uspeli smo da se malo povezemo. Gostovanja ove godine nisu nesto na sta se previse oslanjamo,tako da je ovo veliki plus u borbi za 2-3 mesto.

Centri veceras,blagi ocaj ali sreca pa nam se to nije obilo o glavu. Raduje to sto smo i pored njihove lose igre uspeli da pobedimo,s obzirom da godinama gradimo igru na njima.

I vidi se da smo konacno uboli igraca na poziciji crnca,nadam se da ce se nekako produziti saradnja sa Dzejmsom i na narednu sezonu.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Јао кад би могли да продужимо Џејмса до краја следеће сезоне...
 

Zagor

Guest
Заиста важна победа. Очигледно је да се цела екипа "упознала", на то је дошао и Џејмс, коме изгледа упознавање није ни потребно! :D

Већ помињани двојац одрадио стравичан посао у нападу, одбрана доста коректна, све турбине се полако пале, биће ово добар посао на крају.


Uh što te volim tako zatrčanog na rudu...:D
Dvorana je puna, baš kao što mi je i javljeno da će biti.
Sedi dole, jedan! :D

Па што тако, друже, брате, пријатељу?!?!

Када је утакмица почела, хала ни изблиза није била пуна. Напротив. А сви добро знамо да навијачи који дођу касније, а не на сам почетак, и нису навијачи, већ вреде једва пола навијача сваки. Тако се долази до просте рачунице да је хала била полу-празна, или полу-пуна, ако си оптимиста. :D

Оно што се свакако није десило је следеће:

Info dobijen upravo iz Zagreba - verovali ili ne, dvorana će u 17h biti dupke puna!


Дакле, обећао си нам да ће хала бити dupke puna! А она не да није била dupke puna, него је, како сам већ образложио, била пуна свега половично. Ни толико, ако знамо да су крајеви зврјали празни, што даље имплицира да би визура лагано примила оволико гледалаца!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jeste, falilo je 300 ljudi da bude dupke puna. Daj ne zajebavaj i ubuduće ne trči kao...nije bitno. :)
http://www.adriaticbasket.info/w2/stats.php?gameid=128&sez=
(pogledaj pod "visitors"...do "dupke puna" fali 285 mesta...priznaj bre jednom kad lupiš, što ti je toliko teško? :))
PS
I nisam ja ništa obećao. Ne spinuj.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Kako god okrenete bila je ili polupuna , ili dupke puna govana na tribinama:D


Šta reći i ovima nabijamo kompleks u Zagrebu:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top