Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
912
Reaction score
508
Je l ste ljudi vi gledali utakmicu juce, pa komentaristete da je Gordic bio los ? Koliko puta je nase centre ostavio same u reketu iz pika ?
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Iskreno oba pleja nam trenutno igraju u katastrofalnoj formi. Jeste to od Gordića bolje iz utakmice u utakmicu, ali oni moraju mnogo više i konstantnije. I ako moramo da čekamo Vestermana zbog dugoročnog ulaganja, od Gorde se ipak više očekivalo, bar ja. Jer nisam ga pratio ovih sezona, ali ga se sećam iz Budućnosti. Novi Vujanić... :D Pa i obeštećenje koje je za njega važilo jeste bilo preterano ali ne baš bez osnova.

I centri, ja sam i sinoć rekao. Nek se zapitaju Musli i Gagić zašto NIkola igra koliko njih dvojica zajedno.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Никола Милутинов и Лео су Дулетови миљеници барем ја тако то видим.Вјероватно се итекако труде на тренинзима па им се и неке грешке праштају.
 
Последња измена:

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Gordić u prvom bio dobar, bolji od Lea. Proigravao je centre i lepo igrao. U drugom sem one trojke mu je sve za zaborav. Ni Leo nije bio ništa bolji ali je i on pogodio onu trojku pred kraj i čini mi se pokupio jedan skok u napadu i poentirao. Sve u svemu cinjenica je da Gordić napreduje polako a da je Leo i dalje u kanalu. Gagić je sinoć bio najbolji od centara. Slažem se sa svima koji su rekli da imamo malo bolju peticu da bi i naši bekovi bi igrali daleko bolje. Al nemamo tako da što nam je to nam je.
 

Djokica1960

Početnik
Учлањен(а)
15.12.2012
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Cestitke momcima na pobedi i pozrtvovanju. Imali su oni sinoc vise protivnika. Pocev od njihovih i nasih zelja,mladosti,ekscesa na tribinama,rasterecene Cibone...
Dosta slusam o ekstra talentovanom BB! Plasim se da nemamo opet,ali novog,Cubrila!!!
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Cestitke momcima na pobjedi.:clap
Puna podrska Vujosevicu,Tosi,Sasi i nasim "bebama".:napred Partizan
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
ABA: Partizanu neizbežna kazna

Direktor takmičenja Jadranske lige Josip Bilić rekao da crno-bele sigurno očekuje sankcija zbog incidenata tokom duela sa Cibonom. Još nije jasno koliko teška.

v273151p0.jpg


Haos u Pioniru na utakmici Partizan mt:s - Cibona biće povod za još jedno kažnjavanje šampiona Srbije.

Posle svega viđenog u beogradskom hramu košarke, reči direktora ABA lige Josipa Bilića deluju potpuno očekivano.

"Nisam još dobio izveštaj. Gledao sam utakmicu, tako da sam imao prilike sve da vidim. Nažalost, Partizan će morati da bude kažnjen zbog ponašanja svojih navijača, pravila su jasna. Na sreću, nijedan ni drugi tim nisu bili ugroženi", rekao je on agenciji Beta.

Pravila lige predviđaju kaznu do 13.000 evra. Podgorička Budućnost je u oktobru kažnjena sa 6.000 evra pošto su njeni navijači izazvali prekid uletanjem na teren.

Trener Partizana Duško Vujošević dva puta je suspendovan ove sezone zbog nesportskog ponašanja, ali je Bilić rekao da te kazne nemaju veze sa ovom zbog prekida.

"Nemaju veze te dve stvari, niti utiču jedna na drugu. Ponašanje trenera je jedna stvar, a ovo je nešto sasvim drugo", rekao je Bilić.
Ništa, sad da čekamo koliko će da nas odrape.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
843
Reaction score
3.785
Локација
#вчћпдр
Mislim i nadam se da ce ostati "samo" na novcanoj kazni, ipak nam je, kao i ovima u Podgorici, prvi put.

U subotu igramo protiv hercegovackih ustasa i tu moramo da opravdamo ulogu favorita. Sve smo bonuse ispucali, svaki sledeci kiks bi mogao biti presudan. Jedan od konkurenata bi trebao konacno da kiksa, mislim da je realnije da Cedevita slavi protiv predgradja, nego Split protiv Igokee.
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Verovatno nekih 7-8k evra,i ukoliko se ponove incidenti oduzimanje bodova,ili igranje pred praznim tribinama...

Sto se tice Sirokog ocekujem laganu pobedu,ne znam ni sam zasto,ali mislim da ce momci odigrati kao protiv Buducnosti u gostima.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.512
Reaction score
41.640
Локација
Žrnov
Odakle vama samo ideja da u Širokom brijegu očekujete laku pobedu kad se tamo vazda mučimo...i to ne samo mi....
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Нема шта, морамо да победимо у Широком како знамо и умемо.
И то не само у Широком него у скоро свим утакмицама до краја сезоне.
Засрали смо целу сезону поразима од Задрана и Мађара, ако хоћемо Евролигу морамо да запнемо и добијамо утакмицу за утакмицом.
Игокеа неће пасти сама од себе, неће ни Цигани, морамо на мишиће да их стигнемо. Ови остали више не представљају опасност, клаће се за четврто место...
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Ја сам се надала да ће бар један 'кикс' да се деси у суботу, тј да Олимпија или Раднички победе. Овако ми се чини да би нам и 2 наша пораза до краја сезоне била превише. Дефинитивно морамо у сваку утакмицу да уђемо као да је одлучујућа (а то и јесте), а и срећа би могла да нас мало погледа сада. Победа против Широког је тренутно приоритет и надам се да ћемо одиграти много боље него против Цибоне.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
843
Reaction score
3.785
Локација
#вчћпдр
Odakle vama samo ideja da u Širokom brijegu očekujete laku pobedu kad se tamo vazda mučimo...i to ne samo mi....
Nije to moja ideja nego cinjenica da ovakve utakmice protiv na primjer Sirokog sada MORAMO da dobijemo, ma koliko to vruc teren bio. Realno, imamo 2 poraza vise nego sto bi trebali da imamo u ovom trenutku i ne mozemo (ne smijemo) reci da protiv Sirokog nismo favoriti i da tamo ne moramo pobijediti.

A da ocekujem laku pobjedu nisam ni napisao... Ali bilo bi vrijeme da malo mi navijaci smirimo zivce i gledamo par rutinskih pobjeda, puna mi ona stvar neizvjesnih zavrsnica ove sezone!

Realno, ako hocemo da zavrsimo kao prvi - smijemo izgubiti jos ukupno dve utakmice, s'tim da to nisu Igokea i predgradje. A ne znam sta bi bilo teze, to, ili uzeti final 4.
 

PilePFC

Početnik
Учлањен(а)
12.03.2012
Порука
162
Reaction score
6
Локација
U svakom gradu ovoga sveta...
Okanite se price o prvom mestu. Ova ekipa prosto trenutno nema kvalitet za tako nesto. Dule je pogresio s procenom o centarskoj liniji i sada moramo da se krpimo kako znamo i umemo.
Cilj ekipe treba da bude druga pozicija, pod uslovom da predgradje bude prvo, sto je vise nego realno. Tada bi F4 bio u Beogradu i samim tim bi sanse da treceplasirana (u tom slucaju verovatno Igokea) i cetvrtoplasirana ekipa (napitak ili djetici) trijumfuju bile minimalne. To bi znacilo da mi idemo u Evroligu. Cilj bi bio ispunjen i to bi s obzirom na nase igre bila puna kapa!
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
А ко има квалитет за прво место? Игокеа? Цигани?
Јесу тренутно у бољој форми, али и ми имамо респектабилан састав. Све се може окренути после једне утакмице.
До првог "дербија" у сезони били смо надмоћни, очекивали смо брисање патоса са њима. Цигани су сами себи себи изгледали јадно, прогнозирали смо им борбу за опстанак, а онда се нашим поразом све окренуло.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Okanite se price o prvom mestu. Ova ekipa prosto trenutno nema kvalitet za tako nesto. Dule je pogresio s procenom o centarskoj liniji i sada moramo da se krpimo kako znamo i umemo.
Cilj ekipe treba da bude druga pozicija, pod uslovom da predgradje bude prvo, sto je vise nego realno. Tada bi F4 bio u Beogradu i samim tim bi sanse da treceplasirana (u tom slucaju verovatno Igokea) i cetvrtoplasirana ekipa (napitak ili djetici) trijumfuju bile minimalne. To bi znacilo da mi idemo u Evroligu. Cilj bi bio ispunjen i to bi s obzirom na nase igre bila puna kapa!
Ja kapiram otprilike šta si ti hteo da kažeš...hteo si zapravo da pokušaš da budeš što realniji u trenutnoj situaciji, ali...

1. bold: Nikada, sve dok je 1. mesto makar teoretski dostižno!
2. bold: Nikada, sve dok je 1. mesto makar teoretski dostižno!

Mi smo KK Partizan, najveća sportska klupska institucija u Srbiji - svih vremena, kad se računaju svi sportovi!
Kao takvi, mi možemo da se borimo za 2. mesto samo kad ne možemo više ni teoretski da budemo 1. u ligi!

U situaciji smo da nam teoretski ni 10-0 do kraja ne garantuju 1. mesto, a može se desiti (opet teoretski) da i sa 8-2 do kraja (ako među 8 pobeda budu obavezno one nad mutantom i nad Igokeom) budemo 1. na kraju lige. Prema tome, ne zavisi sve od nas, gledajmo samo od utakmice do utakmice, a sa svakom pobedom nam rastu šanse da ligu završimo kao najbolji!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Ne lazi momka, rekao Tosa na pocetku sezone da je cilj drugo mesto :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Toša je mislio na nacionalno prvenstvo, ne na regionalnu ligu. :D
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
521
Reaction score
360
Локација
Novi Sad
Garancije nema, sanse ima! Juris na prvo mesto dok god ima, sto kaze JNA, teoretske sanse za to!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top