Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Očekujem pobedu.
Verujem da može da bude i ubedljiva.
Naravno očekujem i više prekida utakmice.
Zato što verujem da ćemo mi voditi i oni će prekidati utakmicu da ubiju ritam našem timu.Takođe ako se približimo mogućnosti da dobijemo sa više od 14 razlike normalno želeće da to spreče.Kako?Prekidom i ubijanjem ritma kako bi meč onda bio nastavljen bez ikakvog žara i mnogo grešaka sa obe strane ali njima dovoljno da se spasu.
Moramo igrati jaku odbranu,borbeno i uvek na skoku.Očekujem i da Musli pored dobre odbrane u napadu bude dobar i pridruži se Gagiću.
Od Bogdana i Milosavljevića takođe očekujem dosta u oba smera.
Mislim da će naši plejevi biti dobri,jer nam je to neophodno.Gordić u odbrani i kad se lomi prodorom,Vesterman u picku i šutu.
Lučić će veujem biti na nivou,a ako se Bertans raspuca moguća je i ubedljivija pobeda.
Naravno igranje Gordona i njegov skok bi nam dosta toga olakšalo.

Ajmo crno-beli.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Nece oni da talasaju i prekidaju u regionalnom takmicenju, nece im ujke i zmajceci gledati kroz prste kao nasa govna u savezu. Zabole njih tamo djoka i za coravog i labela. Tamo smo mi valjda pojam neki i institucija i stvarno mislim da incidenata nece biti. Mada, cigani su to, sa njima se ne zna nikad :D Sto se tice igre, verujem da ce Dragance i Leo da razvale...
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ovde je svako cigan ko zeli da zna nesto o nasem timu, o nasem trenutno najboljem igracu ali dobro ajde, razumeo sam ga u onom prvom delu iste recenice sta je hteo da kaze.

Dru na svom twitteru :

drew gordon
‏@xtraGORDONary32
Seems like a great day for a game to me

jos ako je tako nalozen, uffff... zatezem pare na nase 100%, samo jos malo sacekati da cigani sa uplatama podignu nama kvotu :D
Tema nije zatvorena samo za clanove..Mogu je videti i gosti, sto znaci neki novinar se uloguje i posle samo objavi da je to od izvora iz KK Partizan..
A drugo ako je Vujosevic sam rekao da Gordon nece igrati ne vidim onda zbog cega vam treba insajderske informacije da li igra ili ne..
Najbitnije da im zaustavimo sut i skok u napadu kao u kupu, ako to uradimo imamo cemu da se nadamo.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
722
Nece oni da talasaju i prekidaju u regionalnom takmicenju, nece im ujke i zmajceci gledati kroz prste kao nasa govna u savezu. Zabole njih tamo djoka i za coravog i labela. Tamo smo mi valjda pojam neki i institucija i stvarno mislim da incidenata nece biti. Mada, cigani su to, sa njima se ne zna nikad :D Sto se tice igre, verujem da ce Dragance i Leo da razvale...

Da, u Moraci se videlo kako se u ABA ligi tolerisu takva sranja, cak i 100 puta blaza.
Veliki je apsurd sto u ABA ligi imamo bolji tretman nego u Srbiji :puke
 

aleksagrobar94

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
13
Reaction score
4
Cedevita izgubila od MZT-a na svom terenu, i dalje su pobedu iza nas, nadam se da ce veceras biti dve :)
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ako kao i do sad budemo imali prazne minute nema od pobede nista , to je problem i to ne resiv za nas.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У духу "стомачних тегоба" које спомену Јенеа, мирно и спокојно ишчекујем вечерашњи сусрет за који тек треба да видимо да ли ће бити и окончати се као утакмица или нешто треће. Све и да напослетку буде могуће назвати га утакмицом, извесно је да се неће састојати само од кошарке.
Али, шта би све могло да се види на и око трибина и тако не може представљати никакво посебно изненађење, нити треба да нам нарочито одвлачи пажњу од посла који треба да обавимо на паркету.
А што се тога тиче вечерас нас чека много тога. Дабоме да је у питању важна утакмица Аба лиге, једно искушење које може да у многоме предодреди евролигашку судбину, али момци у црно-белом имају и обавезу више. Та обавеза више или истини за вољу мотив више, је потреба да ове вечери у свом оскрнављеном и опогањеном храму одиграју за победу која неће само донети неопходне бодове против директног ривала, већ и победу која би истовремено значила и тријумф истине и правде, прогнане и посрамљене протеклим дешавањима.
Чак и тако закаснела била би довољна да растера маглу изашлу из противпожарног апарата и да мушки пљуне на читаву фарсу такозваног финала купа и сав циркус који је након тога следио.
Неће бити лако, јер изузев те правде готово да и нема чега другог што би нам ишло на руку. У крајње непријатељском окружењу, против тима који је занатски гледано испред наших момака, са још увек свежим ранама, уз увек извесне "игре" око терена, ми немамо друге него да се вечерас озбиљно ухватимо у коштац са свим недаћама. Али како проблеми нису нешто на шта су кошаркаши Партизана навикли да обраћају пажњу, онда и не преостаје ништа друго него да изборе победу за себе, нас и Партизан, за истину и правду и на крају крајева за саму кошарку у њеном најчистијем облику.
Зато, напред Партизан!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Момци, наплатите им сад за сво циганисање, за сваку судијску грешку, за сваки убачен упаљач, за противпожарни апарат, за све и то ДУПЛО! Усерите им се у живот бре мајку им јебем мутирану!

Ако Гордон буде играо имамо велике шансе за победу. АЈМО ГРОБАРЧИНЕ!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Реците да сам луд и да ми је логика глупа али ја бих "волио" да изгубимо вечерас јер не вјерујем да можемо изгубити од њих 4 утакмице за редом, тј. следећу коју скоро извјесно играмо на ф4.


Тако да је моја порука играчима вечерас: САМО ОПУШТЕНО :D
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
722
Menjao bih i ja cak i vecerasnju pobedu za ABA i domacu titulu, ali nekako zelim sve :D Mislim da ce momci mnogo opustenije moci da udju u utakmicu zbog ostalih rezultata, pobeda nam donosi mnogo, a poraz ne ugrozava toliko konacni plasman kao sto bi mogao da su Olimpija , a pogotovo Cedevita dobili. Pokazali smo da mozemo da se nosimo sa cobanijom, a oni su pokazali da nas se boje, cak i uprkos tome sto su manje vise nikada jaci, a mi manje vise nikada slabiji. Ne znam, vise od nervoze i ne znam sta da pisem. :D
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Верујем у наш тим да је у стању да понови игру из прве утакмице финала Купа Кораћа, када су момци показали да су у стању да се равноправно носе са тимом из Железника.
Ако то вечерас успемо, победа ће бити наша, нема много дилеме.
Не знам да ли смо 100 посто физички спремни, али смо сигурно 300% посто психички спремни и одлучни да дођемо до тријумфа.

ФМП је домаћин, то може да им се обије о главу.
Само једна семенка да падне на терен, не на наше играче, одмах треба да повучемо тим на клупу, док говна не буду избачена.
Никад више кошаркаши Партизана не смеју да буду глинени голубови и да трпе гађање комплексаша који навијају за ФМП.

Хладна глава, мирна рука и јуначко срце, рецепт за победу.
Срећно момци, нек буде вечерас Повратак Отписаних.
Напред Партизан!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Tema nije zatvorena samo za clanove..Mogu je videti i gosti, sto znaci neki novinar se uloguje i posle samo objavi da je to od izvora iz KK Partizan..
A drugo ako je Vujosevic sam rekao da Gordon nece igrati ne vidim onda zbog cega vam treba insajderske informacije da li igra ili ne..
Najbitnije da im zaustavimo sut i skok u napadu kao u kupu, ako to uradimo imamo cemu da se nadamo.


Nisu to nikakve insajderske informacije nego sam kopirao Gordonov status sa twittera :wink:

A to za novinare da, u pravu si...
:ziveli
 
Последња измена:

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
295
Reaction score
710
Ladno policija ne dasa nase strane ni da se pridje pioniru! Svaki prolaz zatvorili
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Srecno momci, zgazite cigansku sektu!
dule.gif
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Neka momci pogledaju govna na terenu koja su naspram njih, neka pogledaju bolesne navijace C.Zvezde koji ce napuniti halu zbog podrske klubu iz Zeleznika i neka ih rastuze veceras po ko zna koji put. Bicu vulgaran, DECO JEBITE IM MAJKU POKVARENU. Srecno Partizane!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.185
Reaction score
3.789
oko 60min. pred pocetak utakmice da kazem ono antologijsko: "momci.. zelim vam mnogo uspeha."
Skoro sve je na njihovoj strani, kvalitet, iskustvo, mediji, politicari..
Ubjedjen sam u nasu pobjedu. Nasa mladost ima mnogo jaja a mnogo su je osporavali, pa cak
i mi navijaci, simpatizeri, ljubitelji. Nije vazno koliko je ko umoran i da li je neko povredjen..
Nama treba tacka od koje ce stvari da krenu na bolje. Nadao sam se da je to kragujevac..
Imam osjecaj da je to veceras.
Ako nije.. nastavljamo.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.894
Reaction score
11.093
Ајде полако остављајте ваљане линкове за Арену, јебо им пас матер да им јебо.

Од момака очекујем само борбу и да гризу за сваку лопту.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top