Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

lamin

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
90
Reaction score
1
Niko njihov nije uletio medju nase,samo je pokusao.Samo mi nije jasno sto nas izbacise kad nista ne uradismo. Braco,oce li se igrati ovo?
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Doslo doba da se nemacki ovcari setaju po hali.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
mrzim_sve, pusti te price "po nacionalnosti Partizanovac", to hteo ti da priznas ili ne- ne postoji.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Говна смрдљива је*ати им све по списку када буду дошли у бг ! А сад момци на терену да натрте ове у инат свему !
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Ipak ce se igrati sad treba zgaziti GOVNA i prirediti im pakao kad dodju u Pionir
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Izrodi šiptarski,krv vam jebem izdajničku!
Ja Crnu Goru obožavam,ali Milogoru mrzim,a neka se svako ko dole živi odredi kome pripada.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Nisu IGRACI Buducnosti nista krivi da ih nazivamo govnima i pozivamo na linc u revansu.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ljudi, ne bih da izigravam glas razuma. Ja sam po nacionalnosti Partizanovac (iako formalno Srbin), al' ima dosta Grobara medju Crnogorcima, pa cak i medju gospodom ovde po Forumu.

Nema potrebe da se generalizuje i etiketira i poistovecuje sa siptarima, ustasama i sl. Klasicni debili koji koriste skroz nebitan sport u navijackom smislu za sopstvenu promociju. Slicno kao Djavoli u Jezeru ili Firmasi u NS. Jednostavno, suvise smo veliko ime kao SD (nekad smo bili i navijacki respektabilni) i logicno je da se ovo desava - samo su omasili sport! Dobijamo ovo opusteno veceras :)
Pošto ti mirziš sve a pozivaš na ljubav i tolerancija da ti objasnim na koga se to odnosi.
Na sve one koji mrze Srbe i to otvoreno iskazuju svojim ponašanjem i činjenjem. Siguran sam da se oni Crnogorci koji nemaju takav odnos prema svemu što dolazi iz Srbije ne osećaju prozvanim. Valjda si toliko odrastao da možeš da shvatiš tu razliku.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.406
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
ma utakmmica je sada totalno u drugom planu.
Ispred hale tesko sranje... ljudi odavde sa foruma koji su dole verovatno ne znaju gde ce i sta ce i trude se da se spasu povreda...
Simbolicna podrska za forumske drugove kao i sve grobare!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Maestro, ako saznas nesto- javi. Gospode Boze...

P.S. Vi se zapitajte da li je to zato sto nam je nacionalnost "Partizanovac" ili zato sto OGROMNA VECINA tih ljudi dole oseca da su i SRBI i PARTIZANOVCI.
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Evo izvukao sam zivu glavu, znaci sve je bilo normalno i onda od jednom ulijece grupa varvara na teren i zalijece se put nas. Gadjaju nas bakljama i stolicama, dok mi nista ne radimo i mirno stojimo. Minut posle toga ulijece kordon policije na nasu tribinu i bije i djecu i djevojke, jedna djevojka se onesvijestila pored mene i nastavili su da nas biju morali smo da bjezimo. Dok su nas bili i praznili varvari su se setkali terenom. Posle toga ispreh hale policija opet bije ne gleda koga bije i tjera niksicane u bus a nas da idemo kuci. Zatim kad su nas podijelili na grupice od po 4,5 ljudi pustaju i varvare i tu nastaje opsta jurnjava po gradu. Evo sad stigoh nekako kuci u gradu samo zuji policija. Eto to vam je za sad to.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Јебем матер свима који су допринели да се све ово догоди. Надам се да са Богдановићем није ништа озбиљно, ако јесте, тужити Будућност и Град Подгорицу. Доста више, Железник је требало да буде опомена...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.493
Reaction score
13.464
Локација
tamo daleko...
Nadam se da ce ti momci dole proci bez povreda. Govna jbte sta rade. Ovo je cist obracun milogoraca sa Srbima dole.

Sta se desava sa Bogdanovicem?
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Meni stari rece da je sve zapoceo navijac partizana koji se probio neometano do tribine varvars i poceo gestikulacijom da ih izaziva,i eto djaola.
 

lamin

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
90
Reaction score
1
Izvukoh se nekako. Braco kakvo je stanje,vodimo li ?
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Nista, uletjele nekolike baklje kod nas, ovi usli na teren I kao zalijetanje neko a I nasi iz donjih redova su kao krenuli jedan je bas bio izasao u teren. Tada policija upada kod nas I izlazimo napolje. Napolju je bilo kontakta sa policijom I po nama I po njima vecinu mojih Niksicana su sproveli u autobus, ja sa drugom se provukao do parkinga hotela Podgorica, tamo sam auto ostavio. Sad kad smo se vozili kroz pg da bi pokupili ako vidimo nekoga sa nasim salom ili. Dresom policija nas zaustavlja I zbog dresa na zadnjem sjedistu iskljucila iz saobracaja. Sad kao nesto provjeravaju vec 20 minuta... Pisem sa telefona pa ne znam na sta ce ovo da lici.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
nadam se da će ipk sve proći bez većih posledica što se povreda tiče. A kaznu organizator mora da snosi!
Željko S, hvala na izveštaju!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Momci, bez junačenja i čuvajte žive glave .... sve drugo je nebitno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top