Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Razmak od 48 sati izmdju dve utakmice je mali da bi se ekipa oporavila. To je jedan bitan faktor, koji je uticao na nasu igru veceras. Da neko iz ABA lige zna nesto o oporavku igraca, fiziologiji spora... ili da konsultuje strucnjake ne bi se to desavalo. Posto nece ili ne znaju prave ovakav nerazuman raspored. Ali takve su propozicije i na to ne mozemo da uticemo.

Danas smo podbacili na svim nivoima i u svim segmentima, zaslusezeno su nas dobili i sa odgovarajucom razlikom. Opomena, koju smo dobili na vreme je najbolja stvar u ovom trenutku, jedina svetla tacka veceras. Nema opustanja, nema predaje, moramo preko svojih mogucnosti i moramo na svim frontovima da budemo jaki.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja bih ubuduće fourumaške analitičare zamolio da ne daju +20 progonze kad su u pitanju derbiji. kad je bio revanš u kupu za fudbal, ovde su pričali kako će biti samo pitanje koliko komada im uvaljujemo. pa smo pukli i taj, i onaj u prvenstvu, i to glatko.


Nemam komentar na igru, kao da sam gledao široki i krku npr. tragična psihička priprema, nama definitivno treba jedan matorac.

značke, seme li vam krvavo cigansko jebem, govna jedna i kriminalci, jebeno pevačko društvo, čuli ste se najviše kada je trebala suzana da se proziva. nadjačalo vas je 10 slinavih garavih invalida. dabogda vas zabranjeni poklali sve odreda pička li vam materina propala, jug ste sveli na zajebanciju, i sada i kk ispašta zbog vašeg lelemudanja.
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
Ljudi nema razloga da se nerviramo, para vrti pa tako i cigani imaju daleko bolje crnce nego mi, Tomas i Gordon su za dve klase slabiji od Amerikanaca kakve smo ranije imali u Partizanu, jedva da mogu da pokrpe i svoje minute a kamoli budu nosioci igre.

Država nas je pustila niz vodu, očigledno da naš politički vrh misli da će se u Srbiji stvarno živeti bolje ako ne budemo šampioni. I ne treba tu biti kivan samo na Vučića i Škundrića što vuku za cigane, već pre svega na Dačića i uticajne ostale Partizanovce(ako uopšte zaslužuju taj naziv)
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Boli poraz,normalno da boli. Sačekajte 2-3 dana i proći će...Bez brige, još uvek smo prvi i ostaćemo prvi...Nego da se sada spremi lepo Bešiktaš, to NE SME da se izgubi.
Za kraj, ja jesam do sada intimno bio na strani Alkatraza u njihovom sukobu sa Zabranjenima. To nema veze sa Alkatrazom, već sa grupacijom 40 plus, koja mi je bila simpatična. Ali, posle ove sramote od navijanja večeras, mogu samo da se izvinim svima koji simpatišu Zabranjene, ako sam ih nekim mojim stavovima iznervirao, ili im uzimao vreme za rasprave. Ovo navijanje koje vodi Alkatraz, je dno dna, gore od ovog ne može. Ko god podržava na tribini ovakvo navijanje, ili je mnogo bezobrazan ili je mnogo glup.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ljudi hocemo li mi dobiti neki derbi ove godine :( ? Pukli u odbojci, pukli u vaterpolu , nereseno u rukometu , i sada kada sam bar ovde ocekivao sigurnu pobedu mi puknemo i u kosarci . Jako lose vece , kapiram da momci nisu imali vremena da se odmore dovoljno i pripreme ali ovo je bilo katastrofalno ...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Тежак и мучан пораз, нема шта! Али добро, шта је ту је, нисмо се подигли после неочекиваног и шокантног пораза од Бамберга, покењали су се по нама, невероватно је како су у првом полувремену све погодили, али брат брату, били су свежију, кидали и постављали се у скоку! Наши "црнци" нису постојали, ово је хаос како смо ту промашили, ово треба мењати под хитно и то са било каквим! Петице су нам баш танке, када играмо против екипа са тешким петицама веома нам је тешко, и ту треба мало масе! Невероватан је утисак да ове сезоне не знамо да искористимо када нам се неко гузи и намешта да га звекнемо, ваљда нам се некада врати! Велико разочарење, али ето срећа је наша што нас тренутно овакав пораз не боли пуно, гураћемо даље!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.406
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ljudi bre koji vam je djavo aman?
Problem je sto smo postali razmazeni pa ocekujemo da kidamo sve redom lagano. Pa taj prvi derbi u sezoni smo cesto znali da izgubimo. Ovi su krenuli lose sezonu, dosta losije nego sto bi mozda trebalo kada se pogleda sastav. Ja pisah da ce vremenom oni da se dignu i krenu sa mnogo boljim partijama. Veceras su bili odmorniji od nas i to je to.

Ali terati nase igrace i prizivati vracanje "trenera" od prolse godine je za :pop
Ja razumem da zbog emocija i besa ne moze neko da se suzdrzi i rasudjuje trezveno ali nemojmo da preterujemo bre!

O'ladite malo, bilo je uvek ovakvih kikseva i bice ih tek naravno sa ovim timom koji treba dosta jos trpeti ali na kraju ce opet biti sve kako treba! Siguran sam sada jos vise da smo na kraju 1. na tabeli nlb!

I svi smo pricali o podrsci ekipi i strpljenju...pa ajde da sad pokazemo tu podrsku i strpljenje! Ajde da to stvarno uradimo a ne da nam to sluzi kao fraza najobicnija. Ako smo bili spremni na ovakve trenutke cemu onda ovakvi izlivi besa i pljuvacina?

idemo dalje, sto pre da ponovo uhvatimo ritam.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
A i ovi cigani su bili napaljeni do maksimuma , pa pogodili su sve sto su sutnuli u prvom poluvremenu :banghead
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
И оно што је било евидентно и после Бамберга - пакао "Пионира" је постао, нажалост, мит...
Bila jednom jedna tvrdjava, general DV i 12 kapetana...
Bila su to lepa vremena, davno prosla vremena. Sad samo da nabave one trube i sirene i da nam totalno ni na sta ne lici tribina. Da bude ono najgore i najruznije navijanje posto je jako blizu toga. I onako moze da nas nadjaca hor beckih decaka.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pošto mi je na početku utaknice bio utišan ton skoro do kraja, zanima me kako je pozdravljen zlatni dečko Katić?
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Njihov nerealan šut u prvom poluvremenu i naša kriminalna odbrana 53 primljena poena su rešili meč. Mada su nam se nameštali kao i Lijetuvos celo drugo poluvreme ali mi nikako da iskoristimo. Ne znam šta da mislim ušli smo u njihov ritam a to nismo nikako smeli da dozvolimo. Onaj Nelson odigrao utakmicu života, Skot nas je ubijao skoro uvek je probio naše trojke i mnogo nam je pravio problema. Skokovi sramota :banghead Onaj Braun je radio šta je hteo.
Mašili smo bacanja u ključnim momentima. Bacanja nam jezivo loše idu posle Barse. Ovaj tim je izgleda ne može da se sabere posle Barse ili nam Bogdan toliko fali, jedno jeste od ta dva jer smo mi izgubili igru i postali bezidejni u napadu. Split smo dobili na suv kvalitet i iskustvo iako smo i tu utakmicu odigrali loše.
Gagić u odbrani mnogo loš bar dok sam sa pažnjom pratio meč.
Gordon prvo poluvreme majko moja drugo đene, đene popravio se malo. Ali bre autokoš :pop pa ja sam mislio da je samo ona ciganštura Miličić sposoban za tako nešto.
Luče mora bolje.
Bertans :respect
Vesterman neiskusan. Ispao je iz ritma a Tori normalno promašio sve i zasrao još mnogo puta. Ako je tačno da je bivši onda je to odlično.
Da smo imali Dušana Kecmana u drugom poluvremenu i to posle onako kriminalnog prvog ovo bi dobili i to bez problema.
Nema ko da povuče kad je to potrebno.
Poraz ko poraz ništa strašno, jebeš ga umorni ušli iz teškog meča, psihički iscrpljeni (mada to ne sme da bude opravdanje kad igramo protiv gamadi) ali sad moramo da dobijemo Bešiktaš inače smo u problemu i to velikom jer idu vrlo bitni mečevi u ABA ligi.
Dule nadigran od strane Vukoičića, e Dule, Dule...
Ne znam više ni šta sam sve napisao ali nam pojačanje na 4 neophodno jer je Gordon samo protiv Bamberga odigrao dobro ostalo toplo hladno.
Mnogo sam skenjan. Njihovi navijači se čuju jače od naših sramota bre. Navijanje dobro tek na onaj naš poslednji trzaj i pokušaj da se vratimo u meč.
I dokle više to štampanje ulaznica ako važe samo godišnje, jebemu mater šta radi ta uprava što se tako igraju? Ne sme bre nijedna jedina ciganštura da bude u hali ako nema karata u slobodnoj prodaji. Prošle sezone su bili na svakom jebenom meču.
I poserem se na "Nekad se zvala" jer samo to znaju da pevaju već drugu sezonu zaredom?!
U suštini naše očajno izdanje, njihova utakmica sezone i mi smo opet imali šanse da ih stignemo i to u par navrata. Nek se lože, znamo da sad misle da će sledeće sezone da osvoje EL ko ih jebe.
Sad je bitno sabrati se kako znamo i umemo i da nekako prebrodimo ovaj period a kako ćemo to ne znam ni sam. Biće jebeno i mnogo nas je koštalo kockanje sa strancima.
Šta je tu je NAPRED PARTIZAN!!!
:napred Partizan
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Mučno veče.

Sve što je moglo da pođe naopako - pošlo je.

Katastrofalan šut, bez snage i energije da se organizuje skok.
Ciganima su ulazile i veš mašine, ubili su nas u skoku.

Kad smo u 4/4 prišli na -9 i 2 puta promašili, tad je bio kraj.
Mnogo gluposti, nedopustivo za ovako važnu utakmicu.

Šta je - tu je.
Ovo je mlad tim koji će tokom sezone imat uspona i padova, ali račun se svodi na kraju (kad Lučić bude dizao pehar).


Navalili smo na ove momke, kao da su drim-tim.
Polako ljudi, svi bi mi hteli pobede, ali moramo ih istrpeti. Svi dobro znamo da kad je KKP u pitanju, rad i trud se uvek isplate.


Još nešto, vezano ne samo za ovu utakmicu:
- nek mi se napuši kurca svako ko da svoju sezonsku ciganinu ortaku!
- nek se nosi u pičku materinu svako u klubu ko je dozvolio da cigani uđu u Pionir!
- Agenti, gde su vam ''ragazzi'' da vam vode tribinu? Ej bre, šaka cigana nam se posra u kući.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Boli poraz,normalno da boli. Sačekajte 2-3 dana i proći će...Bez brige, još uvek smo prvi i ostaćemo prvi...Nego da se sada spremi lepo Bešiktaš, to NE SME da se izgubi.
Za kraj, ja jesam do sada intimno bio na strani Alkatraza u njihovom sukobu sa Zabranjenima. To nema veze sa Alkatrazom, već sa grupacijom 40 plus, koja mi je bila simpatična. Ali, posle ove sramote od navijanja večeras, mogu samo da se izvinim svima koji simpatišu Zabranjene, ako sam ih nekim mojim stavovima iznervirao, ili im uzimao vreme za rasprave. Ovo navijanje koje vodi Alkatraz, je dno dna, gore od ovog ne može. Ko god podržava na tribini ovakvo navijanje, ili je mnogo bezobrazan ili je mnogo glup.

Nema to veze sa Zabranjenima. Neka se pojavi bilo ko. Mislim da je sad svima jasno ko vodi tribinu i da je vreme da se nesto menja.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
samo scuvajte ove svoje komentare, pa cemo da se druzimo i za koji mesec...
westerman basketas...dooooobro...ima jos par bisera, ali ok, lici na nas.
samo cudno mi je da ocekujemo preko noci veliki tim od gomile klinaca, takva ocekivanja su svojstvena nekima "drugima"
samo polako, mrtvi se broje na kraju...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dočekasmo da nas cigani napuše kurcem u košarci...

Imaju definitivno jaču ekipu, pre svega strance!

Sve više primećujem da sam bio u pravu za Westermana, neće se on proslaviti kod nas.
Đurićev drugar se malo zajebao u selekciji ove godine.

Značkatrazi, napušite mi se kurca!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Небојша Човић увео Делије у Пионир

11 нов, 2012 Део Пионира где обично седе присталице црвено-белих у првих пар минута био је празан. Били су једино у партеру Б.

Разлог – из безбедносних разлога управа Партизана не жели да размењује улазнице, вец веЧитом ривалу даје уобиЧајених пар десетина улазница.
Ипак, са трибина су се одједном повукли припадници обезбедјења, а жандармерија и полиција направили су непробојни појас. Такав потез брзо је добио објашњење – стотинак Делија ушло је у Пионир. Како смо сазнали, ушли су на интервенцију Небојше Човића, а одговорност да ће све проћи без инцидента преузео је један од полицијских генерала
 

pfcKG

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2007
Порука
165
Reaction score
3
Локација
Kragujevac
Ja ne znam sto neke toliko pogadja ovaj poraz, jedan u nizu, dok ovaj tim ne stasa u ono sto je dugoracno planirano! Polako ljudi docice sve na svoje!!!
Bez Bogdanovica, strancima koji ne prave razliku, i svezom izgubljenom utakmicom u mislima, mi nismo imali sta da trazimo! Ja sam i dalje jako ponosan na ovaj tim, i sto nisam pristalica drzavnih projekata, i narednih sezona. Osvajamo sve i ove godine, sigurno!!!!


Još poražavajuće delovala je tribina gde je stotinak zvezdaša u više navrata nadvikala plaćenike iz Značkatraza i njihove istomišljenike.

DAJ Gazda cemu ovo vise !?!?!?!? Zasto siris mrznju iz fotelje, preko bare!? Toliko negativne energije unosis, i samim tim utices na clanove ovog foruma.... Ej pa to je basket, igra koja najvise utice na navijanje, to je Pionir, hala gde simpatizeri prave razliku...Nije toliko tesko nadjacati vecu grupu, seti se nasih mnogobrojnih izdanja finala 2000ih... Uzas....


P.S. Moram edit, da se ne shvatim pogresno. Kao neutralan navijac, PREKO TV-a, kazem najgore navijanje u poslednjih nekoliko godina. Ali ovakve komentare NIKADA necu podrzavati...
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nije nam coki dzabe ukrao brauna , covek maltene izbacio dva nasa centra i natrpao 15 poena . Jednostavno ono sto je presudilo u ovoj utakmici jeste sto fmp ima trideset puta bolje strance od nas , njihovi stranci dali preko 40p a ovi nasi 3p ...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Gosti, napušite se kurca, to što nas pobedite jednom u sezoni, vama je smisao života i najveći uspeh! :kur
Smrdi na forumu od vas, a ima vas preko 400!:kur
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top