Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Sutra neka poginu i niko im nista nece reci.Nemojte nazivati ljude koji pljuju budalama i vredjati,jer vi niste veci zaljubljenici u Crno-Bele boje od ljudi koji to rade.Licno nikad nisam pljuvao nas KK,ali to ne znaci da necu ako se useru i odigraju ko pickice.Neka odigraju muski,borbeno i svi ce(i oni koji pljuju) aplaudirati.Ajmo Crno-Beli:BB
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Ako ćemo iskreno, ja sam Podgoricu brojao u sigurne ili verovatne poraze, pa smo je pregazili "na iskustvo". :wink:

Nema sa nama pravila, samo mnogo izgubljenih živaca, ali to smo navikli, zar ne? Neka se bore, neka kidaju za svaku loptu, neka igraju sa istim žarom svih 40 minuta kao da im je poslednja utakmica u životu. Meni više ne treba.

upravo to ,i za Ljubljanu mislim da je bilo takvih razmisljanja,ali ove godine sve je u agresivnosti i pruzanju maksimuma, za svaku loptu da se gine i uspeh ne moze da izostane,ali kako god podrsku nasu moraju imati u svakom momentu.hrabro samo...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Momci imaju punu podršku,bez obzira na sve.
Mislim da je to očigledno i vidljivo bez obzira na neke kritike.
Znači puna podrška do kraja,a danas šta se desi,desi se.
Sigurno da verujem da ćemo dobiti,ali upali smo u malu krizu i bez vremena za trening i odmor tako da je moguće i suprotno da se desi.
SAMO HRABRO DO POBEDE.
 

tuturutu

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
174
Reaction score
3
Definitivno jedno od tezih gostovanja u ABA ligi,a sto je jos gore,dolazi u teskom trenutku za nas.Upravo zbog toga,ovo je velika sansa za ove mlade momke da se izdignu i da pokazu da su najbolji kada je najteze.Kao i vecina vas,nadao sam se skoru 3-0 ili eventualno 2-1 iz ovog mini-ciklusa gostovanja,a taj jedan poraz mi je bio najrealniji na ovom gostovanju,medjutim mi smo ga ispucali na Solnoku,tako da moramo da se vadimo sada.Definitivno ce biti puna hala,Zadrani napaljeni samo tako,mora se uci mirno u utakmicu i ne dozvoliti da steknu neku veliku prednost na pocetku kao sto su to uradili Bamberg i Solnok. Mislim da se kljuc u tome da proigraju Luce i Vesterman,a ako njih dvojica krenu, uz Gordona koji me u poslednje vreme odusevljava i Dragana koji ce sigurno izginuti kao u svakoj utakmici,pobeda ce biti veoma blizu. Od centara iskreno ni sam ne znam sta da ocekujem, ali ajde da se nadamo najboljem.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Redovno smo gubili u onom ustaškom osinjaku, ali možda baš danas kad niko ne očekuje - možda baš danas Partizan tamo ostvari veliku pobedu...kako bi nam "legla" u ovom i ovakvom momentu, kakav bi to samo zamajac bio...

Ovog smrada Skročea ni kao igrača nisam gotivio, uvek je bio jedan pravi ljigavko, a takav je i danas kao njihov sportski direktor ili šta već...najpre je jeo govna o dolasku naših navijača i onog njihovog generala, gasio požar benzinom, a gledajte šta danas on priča, odnosno šta njihovi usrani mediji pišu (koji su inače pisali da Dule neće doći u Zadar, da je "izbegao to pametnim potezom u Solnoku"), "Slobodna Dalmacija" je u pitanju:

...A dva dana uoči ogleda Zadra i Partizana u klupskoj elektroničkoj pošti našao se i upit skupine beogradskih navijača koji su željeli nazočiti velikom derbiju u Višnjiku.

- Istina, primili smo e- mail, međutim, nismo smatrali potrebnim kontaktirati pošiljatelja, jer se ne radi o nekom službenom zahtjevu. Nadalje, prema propozicijama ABA lige klubovi se ne smiju ni miješati u navijačke zahtjeve, tako da držimo kako do organiziranog dolaska navijača iz Srbije neće ni doći. Što se pak tiče trenera Duška Vujoševića koji je kažnjen, ukoliko se pojavi na utakmici isključivo kao gledatelj, mi ćemo mu osigurati mjesto. Ako bude htio može i u " zlatni VIP", na parket i u svlačionicu ionako ne može jer mu je to zabranjeno samom kaznom koja je izrečena uoči utakmice - kazao je Skroče.

Inače, nitko ne može ponuditi odgovor hoće li se možda na tribinama dvorane Krešimira Ćosića naći i general Ante Gotovina kojeg u Višnjiku silno iščekuju.

Međutim, javna komunikacija koju iskazuje uvaženi general Gotovina, sugerira kako će čini se ipak odabrati neku drugu utakmicu za posjet zadarskim košarkašima...
Mamu vam jebem u pičku onu ustašku...

Najpre vam je jebem zato što ste srali oko naših navijača i "elektroničke pošte"...

Onda vam je jebem za navodni nedolazak Duleta...ma sešće UZ SAM PARKET ako bude hteo, jel vam jasno? A ako vam nije jasno, pitajte u Ciboni, tamo će vam reći gde je morao da sedne kad smo tamo igrali! Smradovi jedni...A baš da vidim ko će ga od vas sprečiti da uđe u svlačionicu i gde to piše da ne sme!!! Govna smrdljiva...

A onda vam majku jebem odvratnu i za paljenje vatre oko gotovine, iako i debili znaju da ovom ne pada napamet da se bilo gde eksponira, a kamoli na ovakvoj jednoj utakmici.

I za kraj da citiram naslov, uz naravno prigodni komentar: :D
Nazor: Uz pomoć publike otpuhnut ćemo Partizan
Fali vam jedno "U", vama toliko milo...Daće Bog da uz pomoć publike večeras otpuhnete PartizanU! :D
 
Последња измена:

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Do samo pre 2 kola Zadar je bio u rasulu ali pobede nad Madjarima i pogotovo pobeda nad Splitom u Splitu su im znatno podigle samopouzdanje i oni trenutno pucaju od samopouzdanja, atmosfera u svlacionici im je poprilicno dobra i veceras ce imati podrsku verovatno pune hale.
Partizanu na ruku ne ide to sto su bez Vujosevica, sto je tradicija takva kakva jeste ( 1-6 ), sto je vatra potpaljena jos 3 dana pre pocetka utakmice sa bombasticnim naslovima koji su jos vise nalozili onaj zatucani narod koji zivi tamo.
Kad se na sve to doda i ono sto su Zadrani doziveli u Pioniru, verujem da nas danas ocekuje utakmica na jedan kos, na jedan napad i to do samog kraja.

Bio sam napisao juce cini mi se ali nisam ocigledno poslao post pa cu pitati jos jednom, da li je veceras bar nesto prepusteno Gasicu ili ce selekcija igraca i minutaza biti unapred isplanirani od strane Vujosevica? Smatram da Gasicu treba pustiti da VODI utakmicu jer nam moze doneti samo dobro, moze takticki da iznenadi i tu i vidim nasu sansu.

U svakom slucaju lud je svako ko kaze da nam je vec upisana pobeda ili da je ubedjen u pobedu i mislim da bi nas sreca jednom bar trebala pogledati, neko ludo sutersko vece bi nam dobro doslo.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja se samo nadam da već jednom odigramo kao muškarci dole u Zadru, pošto smo svih prethodnih godina dole ligrali kao pičketine , ne kao pičkice, nego kao pičketine, izuzev one jedne gde smo ih na produžetke dobili.

I to me je toliko nerviralo da ne mogu da vam opišem, kad odu dole pa se stisnu ko cave...

Taj Zadar je svih tih godina ranije uvek imao lošiji tim od našeg( i sada je lošiji naravno), i da su naši to igrali kako valja bez govna u gaćama , svaki put bi ih dobili.

Jebote sunce, ajd sve u redu, ali bojati se mrljavih Hrvata, pa to je bruka:D
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Doktor je pred ove utakmice sa ujama uvijek vidno motivisan :D :ziveli

Mislim da nam u ovom trenutku uopste nije lose sto Dule nece biti na klupi... Mozda igracima i treba malo odstojanja, tj. mozda malo vise slobode, opustenosti.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Počeo i "Mondo" da me citira...:buhaha...pa majke vam ga nabijem, napišite "preuzeto od Pionir's Law" pa da se ne bunim...:D

Pogledajte moj post #2628 na prošloj strani (evo ga: http://www.juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=653174&postcount=2628),
pa onda ovaj članak http://www.mondo.rs/s270982/Sport/Kosarka/ABA-_Partizan_u_Zadru_protiv_tradicije.html

'Ladno novinar visi ovde...:D

EDIT:
Al' krvav je, setio se da izbriše "-9 iz našeg ugla" (kao komentar posle rezultata prve utakmice u Zadru), ali mu ostalo ono "jedina pobeda posle produžetaka" za drugu utakmicu... :)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Onda bi bio red i da te citira za "otpuhavanje" i zaokruži opus. :D
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Što se tiče atmosfere i sudijske krađe u Zadru to se kao i UVEK podrazumeva . Split i Solnok im nisu baš indikatori koji oslikavaju pravo stanje njihove igre.

Što se nas tiče i utakmica u Beogradu je bila STANI - PANI . Žalosno je što ovo moram reći ali utakmica totalno ne zavisi od nas SVAKU ali bukvalno svaku utakmicu smo odigrali isto . Zavisi od njihovih promašenih trojki i bacanja .
Recept naše pobede je njihov otvoren šut za 3 poena 20-3 i njihova bacanja 30-19 . U suprotnom ne treba se preterano nadati - to je već svakome jasno !
I utakmica se mora igrati na mali broj poena 70 i manje . Ako ode na više imamo šanse kao što ima riba u tiganju !
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma neka Gasic da sansu Andjusicu a ovaj nek mu se oduzi sa 20ak poena :D

Ko sto napisah pre 2 dana, uzdam se u sut. Bogdan, Lucic, Leo nista ne ubacuju,Milosavjeic tu i tamo red je da izubacaju jednom sve zivo sto sutnu :D...Neka Bertans da svojih nekoliko trojki i ovi nabrojani neka imaju dobro sutersko vece i dobicemo ih. I samo vise koncentracije prilikom izvodjenja penala...ne smemo ponovo da budemo na jedva preko 50%.
I red bi bio da napravimo jedno iznenadjenje tamo napokon. Slazem se da je trenutak veoma tezak ali sigurno su i momci itekako svesni toga i dace svoj maksimum da pobede veceras. Taj eventualna pobeda bi nam strahovito znacila, pogurala bi nas mnogo pred sledece gostovanje i nastavak sampionata!
Idemo bre da dobijemo!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Maesto, jel "izubacaju" ili "izubacuju"...:D
Jbt ti kako si krenuo sa željama, to bi značilo da večeras damo tamo jedno 150 poena! :buhaha Hajde neka ti se ostvari jebote...:D
Onda bi bio red i da te citira za "otpuhavanje" i zaokruži opus. :D
To neka bude naslov posle utakmice ("otpuhnuli Partizanu"), pa ide ruka ruci...:D
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Na muci se poznaju junaci, zato hrabro do pobede
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Maesto, jel "izubacaju" ili "izubacuju"...:D
Jbt ti kako si krenuo sa željama, to bi značilo da večeras damo tamo jedno 150 poena! :buhaha Hajde neka ti se ostvari jebote...:D

ma nebitno kako je vazno da se razume :D

Ne mora 150 ali znamo svi da do sada nismo imali nijednu utakmicu gde nas je sut isao od pocetka do kraja. Naravno to je pre svega zbog toga sto nemamo sutere sem Bertansa ali koliko god solidni suteri bili ostali mora da im se poklopi nekada da imaju visok procenat suta. Uostalom veceras ce smeti da sutnu po neki put i ako vide da imaju mogucnost za to bez straha da ce biti streljani pogledom sa klupe dok pognute glave prilaze sredini terena da izvrse izmenu...bice malo opusteniji :D
ne trazim ja mnogo, svako od ovih koje sam spomenuo neka ubaci po 2 i Berta 3,4 i to je to...smesi nam se broj poena koje pekarski spominje u kontekstu nekih vlaznih snova :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Evo 3 interesantna linka i sadržaja u očekivanju večerašnje utakmice:

http://24score.com/basket/h2h.php?eng&ref=30&id=63622
Uh mamu im jebem, totalno sam zaboravio da su nas jednom (jesen 2004) i u Pioniru dobili, zaboravio sam i na produžetak u Pioniru pa tek onda našu pobedu (jesen 2008), bila je tesna i ona pobeda u Pioniru u jesen 2005, znamo svi kako je gusto i mučno bilo poslednji put u Pioniru...Ne leže nam majku im jebem, nikako nam ne leže...

http://acabgd.iserver.net/index.php?s=read&id=19391&cat=2&naslov=Partizan%20uti%9Aao%20Jazine
Bilo - ponovilo se dabogda večeras! Znam, mnogi će reći "zajebi dramu i produžetak", ali pogledajte na prvom linku gore koliko oni daju prosečno poena kući, a koliko mi na strani...:D...(73:73)
Evo, našao sam i statistiku sa ove jedine pobede u Zadru: http://www.aba-league.com/stats.php?gameid=146&sez=05
 
Последња измена:

Zagor

Guest
Ситуација је слична оној пред утакмицу са маџарима, само обратно: победом добијамо много, поразом не губимо превише!

Ја верујем да вечерас добијамо, а само традиција на гостовањима тамо нам не иде у прилог. Игра из другог полувремена у маџарској ће бити сасвим довољна.

Е сад, судије... Да га јебем, претераше га! Да вишеструки првак ове усране лиге има онакво суђење против представника хеленске македоније или дивљокарташа из маџарске!? Заиста срамотно!

Но, како било, пред нама је поток који морамо прегазити! Напред!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.018
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Ovo moze da bude nasa prekretnica i momenat od koga mozemo da pocnemo da meljemo ako uspemo da se izborimo veceras .
Moramo da naucimo da pobedjujemo u kontinuitetu , moramo neprekidno da ucimo , a ujedno da sazrevamo . Svaka utakmica je sansa za ovo .

Ovi smradovi iz srca Dalmacije imaju uvek specijalne motive protiv nas . A ovi medijski kreteni iz Kroacije samo nek nastave da loze i onako usijanu masu . Nadam se da ce prerano sagoreti u toj njihovoj zelji .
Samo nek nastave da se loze , dobice po nosu kao nikad . Ranjeni LAV je najopasniji !
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Tradicije su tu da se ruse,sto se vise priblizava utakmica meni optimizam sve veci,jbt ko da je derbi ili neko finale,ne znam zasto ali takvo mi je raspolozenje i ocekivanje od ove utakmice,sto neko rece prekretnica za ABA ligu mozda....
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
zaboravio sam i na produžetak u Pioniru pa tek onda našu pobedu (jesen 2008)

Ove utakmice se sećam bio sam nikad bliži klupi, bilo je baš malo ljudi a čini mi se da su organizovani navijači došli tek pred kraj utakmice sa fudbala. Tad smo od gotovog napravli veresiju, koliko se sećam imali smo pristojnu prednost celu utakmicu i na kraju otišli u produžetke. Tad je Dule popizdeo za medalju, toliko se iznervirao da je izbio onu tablu za crtanje akcija pomoćniku iz ruke a ova odletela nekoliko metara od klupe. Kako su se igrači trgli tad, istog trena :D
Ne sećam se rezultata ali smo ih manje više u produžetku rutinski dobili koliko se sećam a možda i nije tako :D
Stoji da nam ne leže i to nikako, sa njima je uvek bilo tesno i nezgodno. I na otvaranju sezone smo se jedva trgli i nekako dobili. Biće večeras jebeno a od ekipe očekujem samo da se bori maksimalno pa šta bude. :napred Partizan

Tad smo imali samo 10 izgubljenih lopti, gledao ja juče statistiku. Uz odlične partije Miloja, Kamingsa i Perovića i opet je bilo jedva. Znači treba nam da vidno smanjimo izgubljene lopte i da neko od centara poludi kao Kosta tad ili da prangijamo ko ludi što reče Maestro :D
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top