Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Možda za nijansu bolje nego protiv Zadra, ali i dalje prilično loše. Sreća što je na drugoj strani bila Krka.

Raduje igra Gordića koji je naštelovao šut i dosta popravio kretanje i kondiciju. Bertans je uspeo da spoji 2 utakmice. Nije neki enormni učinak, ali je ono što se traži od njega-trojke, odbrana i banane! Ništa više. Draganče pokidao u skoku.

Ostali bi trebali da zavrnu rukave na ovoj pauzi. Pre svega Musli i Vesterman. Totalno su van ritma. Prvi posebno.

Dejan nikada nije bio previše smiren i ``jak`` mentalno, ali ono ne sme da mu se dešava. Da igrača Partizana provocira i jebe neki nižerazredni hrvatski centar Krke! U polupraznoj školskoj hali! Nema razgovora. Ostani miran i naguzi ga u sledećem napadu tako što ćeš ubaciti poene preko njega. E moj Dejane, kao kad smo bili klinci...

Piše se pobeda, ali smo i dalje u jebenoj situaciji. Pre svega što se tiče igre. Sledeće 3: Cibona i Budućnost u Pioniru i Široki na strani MORAMO DA DOBIJEMO ako mislimo da spašavamo što se spasti može u nastavku sezone. :napred Partizan
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
sto se tice komentatora..
to je veliki partizanovac i boli ga sta misle o njemu. pored toga mnogo dobro poznaje pravila kosarke jer je i sam bio sudija. zato je bio pristrasan vise nego obicno jer su sudije mnogo navlacili za svoje.
super da smo pobjedili jer nam je igra ocajna. imam utisak da toliko forsiramo neke igrace (leo i lucic) u nedostatku dobre klupe da poslije ti isti igraci ne mogu da se sastave sa loptom.
Duleta stvarno postujem ali mislim da mnogo grijesi svoj nekosarkaskim potezima.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Neuspeo pokušaj oružane pljačke u režiji mamlaza sa pištaljakama u ustima, što im neki tepaju sa sudije. Nagledah se ove sezone u oba takmičenja raznoraznih krađa, materijanih povreda pravila igre, ali ovo danas je sigurno bilo najbezobraznije do sada.
Glavni utisaka kada sam skroz poludeo, Milosavljević hvata loptu u napadu, daje koš, dok Lalić šakom pokušava da ga udari u lice, uz to mu psuje mater, a sudije Gagiju daju tehničku:pop, samo zato što nije odstupio, dok njihov sunarodnik prolazi bez ikakve kazne.
Klub mora da odreaguje obavezno, ovo je strašno što se stalno ponavlja, a i navijači bi u pioniru isto tako trebali da imaju reakciju, takvu da im se smrzne govno, svima od sudija do rukovodstva aba lige.

Znao sam da će biti teška utakmica, kako i obično ove sezone u gostima, dobro je što smo uspeli da uđemo u mirniju završnicu, to nam je i te kako trebalo posle zadnjih nekoliko zajebanih stresova.

Za ovog komentatora je svojevremeno trenutno opravdano odsutni Je-Ne-A napisao da je ganci, ali izgleda da je neki realni.:D Verovatno se i njemu smučio ovaj lopovluk, s obzirom da je nekada bio košarkaški delegat, s toga dobro poznaje pravila igre.

Pauza, pa u nove radne pobede...
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
@Pekarski mislis da postoje neke realne sanse da klub moze da utice na ovakvo sudjenje,na bilo koji nacin ? iskreno pitam bez neke ironije,jer ovo veceras je zaista bila lakrdija...
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Dejan nikada nije bio previše smiren i ``jak`` mentalno, ali ono ne sme da mu se dešava. Da igrača Partizana provocira i jebe neki nižerazredni hrvatski centar Krke! U polupraznoj školskoj hali! Nema razgovora. Ostani miran i naguzi ga u sledećem napadu tako što ćeš ubaciti poene preko njega. E moj Dejane, kao kad smo bili klinci...
Што би рек'о Загор: тачно је да се Мусли зове Дејан, а све остало ти не стоји... Хала, која није школска, није била полупразна већ пуна. Крка је стабилан абалигаш, а тај хрватски центар ипак није нижеразредни кад игра за такав тим.
Карикирам мало, капирам шта си хтео да кажеш, и слажем се да Мусли мора да буде класа у односу на оног билмеза, али стварно не капирам шта је урадио што не треба. Можда сам ја нешто пропустио, али мени је у преносу изгледало баш тако како ти кажеш да је требало да изгледа: под кошем му Мусли нешто говори при извођењу пенала за нас, претпостављам да му каже да је направио кораке (ко врата!) при оном закуцавању у претходном нападу. Овај почиње да кмечи, а Дејан се смеје и одустаје од даље приче. У следећем нападу Дејан гради најнормалније позицију под кошем, а овога тресе струја како рече коментатор, и судија му поклања фаул. Уопште не видим зашто бих њега (узгред, после врло добре партије вечерас) критиковао за нешто за шта је крив судија и нико други. Ваљда се та Муслијева смиреност огледала и у вечерас савршеном пуцању пенала с којима иначе кубури.

Ако сам нешто пропустио у том дуелу, поучен вечерашњим добрим примерима на форуму, вољан сам признати грешку.
 

Zagor

Guest
Kudite ovu mladu i neugranu ekipu, a vidim mladi stazom na ovom forumu blistaju... Vidite kako je tesko prilagoditi se...

Cestitke ekipi na veoma vaznoj pobedi, koja je rezultat rada i karaktera. Jos da se prikljuci i talenat za koji verujem da imaju, bice to jos bolje.

Velika kritka za nase navijace sa prebivalistem u sloveniji, sraman odziv.

Molim bez kritika Lucica, covek je pre 65 sati imao indeks 30+. Ne igraju oni protiv jednorukih, svaka ekipa ima svoju racunicu i neki kvalitet...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Pekarski mislis da postoje neke realne sanse da klub moze da utice na ovakvo sudjenje,na bilo koji nacin ? iskreno pitam bez neke ironije,jer ovo veceras je zaista bila lakrdija...
Na ljudima iz kluba je da to otkriju. Mora da se reaguje, bilo neposredno u razgovoru sa rukovodstvom lige, ili dizanjem medijske buke.
Ne sumnjam da će biti reakcije, pogotovo sada posle pobede.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Nisam gledao, pa da ne komentarisem igru. Smatram da su ovoj ekipi najveci lek pobede izvojevane pri kraju meca. Nije preporucljivo,nije ni lako, ali je za jacanje samopouzdanja neprocenjivo. A to je ono sto ovoj ekipi itekako fali. Dobro je sto godinu zavrsavamo pobedom. Serija od par vezanih pobeda bi donela preko potrebno rasterecenje ovim momcima.
A sada da se osvrnem malo na svakodnevne price o 2 tabora: jednom koji bezrezervno podrzava ekipu, i onu koja konstantno kritikuje. Mislim da se sustinski stavovi vecine podudaraju i da se bespotrebno ljudi medjusobno prozivaju. Oni koji kritikuju ne pljuju, vec se trude da objektivno sagledaju kvalitete nasih igraca. Tu pre svega mislim na Maestra i Hofmana. Ovi drugi ostaju uzdrzani u komentarisanju kvaliteta, potencirajuci podrsku ekipi. Kapiram da su i oni svesni tih nedostataka, samo sto mozda gaje veci optimizam da ce od svega ispasti nesto. U svakom slucaju, podrska postoji sa obe strane pa smatram da je glupo prozivati.
Meni je jedino suvisno da jedni drugima nabijamo na nos one stvari koje je neko nekada pisao, procenjivao, pa gresio u proceni. Gresimo svi.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ух победисмо коначно . Невероватно да смо пар пута отишли на +11 и дозволили им тако лако да нас стигну . Све у свему јако важна победа ! Идемо даље , прво место још није изгубљено иако су реално мале шансе ...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.688
Због обавеза нисам успео да одгледам последња 2 мин., али сам неописиво срећан био кад сам се вратио кући и прочитао да смо успели да победимо.

Што се саме утакмице и игре тиче, могу бити задовољан донекле само почетком меча, остало што сам успео да видим ме јако забрињава.

Забрињава ме што не умемо да скачемо кад Гордон изађе из игре, забрињава ме Лучић, тј. нека бескрвност која није својствена њему, забрињава ме ''игра'' центарске линије... забрињава ме много тога, али се исто тако надам да ће кроз освежење све доћи на своје место.

Најбитније да смо прекинули ову мини, нама несвојствену, серију пораза и да се полако враћамо на победнички колосек.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Dobro je...Sta je bilo bilo je u poslednjih 10 dana, prezivesmo- jedva. Ne treba vise obracati paznju na to, jer je sve i dalje otvoreno.

Bertans je podigao igru za dva nivou u odnosu na pocetak sezone i to je odlicno. U ne znam poslednjih koliko godina najzad imamo igraca koji kad god sutne za tri, ja imam osecaj da ce je spici. Dobro je imati i jos nekoga od koga mozemo da ocekujemo desetak poena konstantno...

Ajde sada na zasluzeni odmorcic, pa onda KIDANjE!
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Vrlo vazna pobeda,ponovo bleda igra i katastrofalno sudjenje je rezime utakmice koju trebamo sto pre da zaboravimo,pauza treba da se iskoristi za doterivanje svih linija u timu,oni koji nisu za ekipu neka idu,da probamo nekog da dovedemo i guramo dalje pa sta bude (i ako niste ne bude big dill)
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ех да заборавио сам да поменем коментатора, излгеда да је неки окорели Партизановац :lol: Кад год ми дамо кош он се издере на сав глас хах
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Moje skromno misljenje, da je Dule bio na klupi, pored ovakvog na trenutke debilnog sudjenja, dobili bi makar jos jednu ako ne i dve tehnicke...

Odlicno smo igrali u nekim delovima, a onda sunovratno padali bez reakcije sa klupe. To mi nikako ne ide u glavu, da ljudi prave 10-0, pogadjaju dve trojke sa 8 metara, mi gubimo 3 ili 4 lopte u napadu i nista... Niti se menja plej, niti se trazi time out, i oni se ljudi ni krivi ni duzni vratise na egal pred sam kraj druge cetvrtine.

Nakon vecerasnje utakmice, cini mi se da ipak ima sanse da iz ovoga izadjemo mnogo jaci, jer su mladi momci nakon ovog ciklusa izvukli neke zivotne pouke, a kamoli kao igraci.

Centar je deficit, to se mora resiti, ostalo dolazi polako na svoje, mada ce se sigurno zivci jos kidati.
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Nisu nas krali samo veceras nego se to ponavlja iz kola u kolo, najbitnije je da smo dobili utakmicu. Nadam se da ce nas ova pobeda pokrenuti ima jos dosta utakmica do kraja ima mesta za popravni neka se igraci malo odmore jer im je odmor najpotrebniji pa onda polako utakmicu za utakmicom pobedu za pobedom do kraja sezone. Dajte dva prava igraca i ekipa ce biti vrhunska.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
mnogo bitna pobeda,nista osim toga me ne zanima :clap

igru i sudije ne bi komentarisao,prvo sto nisam bio u mogucnosti da gledam ceo mec a i dosta je vec receno ...

nadam se da cemo pauzu iskoristiti na najbolji moguci nacin :

1.odmoriti se (psihicki i fizicki)
2.pojacati se

izuzetno smo umorni,hvala Bogu da nije bilo teze povrede u ovakvom ritmu,jer pojedini igraci su igrali mnogo preko granice izdrzljivosti i to je vidljivo golim okom ...

moramo se konsolidovati u svakom smislu,obaviti razgovore oko sudijskog tretmana,odraditi kvalitetno ovaj period i pokusati da drugi deo odigramo rezultatski kvalitetnije,a to bi znacilo 8-3 u drugom delu sezone i da se nadamo da ce to biti dovoljno za prvo mesto u regularnom delu.
imacemo samo 1 mec nedeljno,kvalitetniji skauting i kompletnu pripremu meceva i moramo da iskoristimo to u drugom delu sezone i na svaki mec gledamo kao FINALE ...

PODRSKA U PIONIRU MORA BITI NA EL NIVOU I NE SME BITI NIKAKVOG IZGOVORA !!!

znaci "ruzna igra","DV bolesnik","zabranjeni","alkatrazi","simptizeri" - sve mora da se ostavi sa strane jer je ova sezona MNOGO BITNA ZA DALJE FUNKCIONISANJE !!!

:napred Partizan :napred Partizan :napred Partizan
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Samo podrska i nista vise.

Ukoliko podrska bude evroligaska na domacim utakmicama nece biti problema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top