Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Прегрмели смо и ово некако, алал вера у каквим циганским околностима је одиграно, можемо да будемо срећни.

Слажем се са предходницима, појединици су потпуни промашаји. Овај тим би био бољи 50% да има крштену 5тицу.
 

Nenad PM

Banned
Учлањен(а)
22.04.2012
Порука
24
Reaction score
0
eee sada je ocigledno sve malo vam je fudbala i sranja nego prenosite i na kosarku,sram vas bilo bre,stidi te se ponasanja,mars sa tribine idite navijajte za fmp bruko,ako smo svi za smenu mutavog sta to fali kk,nemam reci ukaljali ste sve vi nemate ljubavi vi ste bre stoka.Objasni veliki gazda sada lako je udarrati banove i brisati poruke daj objasnjenje mi smo budale koji smo bili u hali a vi na hiljade kilometara odavde ste pametni jel tako?????Svaki pravi grobar koji je bio u hali ce vam ovo isto reci----jednom recju idiotiiiii....
 

IstancaN

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
41
Reaction score
1
Jako bitna pobeda za podizanje samopouzdanja posle onih teskih poraza . Videlo se da su momci u grcu , ali su borbenoscu uspeli da preokrenu kad se lomilo . Bravo za pobedu i idemo dalje . Lovrenj ce kidati samo mu treba vremena da udje u sistem , Dragan pokidao i po meni Gordon koga mnogo gotivim ( drugi igrac u odnosu na pocetak sezone i jedan od glavnih igraca ) .
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Kao sto je neko vec napisao ovakvi "navijaci" ne zasluzuju KK Partizan ! Sramotno,pokazali su veceras,da im je interes kluba na poslednjem mjestu. Necu da kritikujem igrace,trebalo je i smoci,snage odigrati posle svega sto se izdesavalo. Svaka cast na pobedi ! Puna podrska Duletu i igracima !
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
Ja sam večeras prvi put izašla sa neke Partizanove utakmice ... i bilo me je sramota...

Mene samo zanima ko je tu decu vaspitavao i učio da nivaju za Partizan... jer to nisu Grobarska deca...

Nemam snage ni živaca da bilo šta komentarišem, ali po mom mišljenju je policija najveći krivac...

prvo su 30-ak minuta pre početka utakmice dozvolili značkama da priđu do zabranjenih i da krene tuča... tu je sve počelo...

drugi krivac je obezbeđenje i redarska služba koja ih je pustila, i jedne i druge da unesu pirotehniku... a meni samo što vaginalni bris na ulazu ne uzimaju...

Sama igra je, nažalost, nebitna sada... pobedili smo, to je važno.. a ja treba sada detetu od 5 godina da objasnim zašto neću da ga vodim na utakmice...
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Sta je nekim ljudima u glavi da mi je to znati :pop ali dobro sta ja moram sve da znam. Nama neprijatelji nisu potrebni imamo mi dovoljno nasih GOVANA.
Sto se tice utakmice iscupali smo nekako pobedu mislim da bi bilo mnogo lakse da nije bilo SRANJA u drugoj cetvrtini.
Dragance pokidao svaka mu cast, tri trojke odlucile Gordic, Leo i Lucic da su prve dve izasle bilo bi cupavo. Nisam u stanju nista vise da pisem i dalje pokusavam da shvatim poentu :confused
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
Mnogo bitna pobeda ,mnogo ,Dragane Milosavljevicu po ko zna koji put ove sezone naklon do poda.... brinu prazni minuti u trecoj i to mnogo ,ali pobeda je bitna,samo to mora da se smanji na minimum ...napred momci idemo dalje...
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Pobedismo nekako. Sudijama jebem milosnu majku, o incidentu ne treba trositi reci.:banghead
Pored problema sa centrima i problema "Leo" koji je istakao Stojance, rekao bih jos i da je Bogdan u teskom kanalu. Mozda i najvecem od svih. U napadu previse srlja, zabija se u igrace. Uz to i izuzetno losa selekcija suta, a jos vola ne moze da ubode neko vreme....
Momcima svaka cast na borbi, istrajali su u njoj! Poseban naklon za Dragana, motor ekipe. :respect
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Mucenje, pravo mucenje se nastavlja iz kola u kolo tone zivaca izgubljene.ocekivao sam posle odmora, prezaljenog top16 da krenemo ali tesko.
ako Vesterman uskoro ne proigra,ova serija na 1 loptu ce se nastaviti a na tezim gostovanjima crno nam se pise.
Igrat bez centra a ulog nam je El je po meni cista ludost.Mzemo mi dovesti jos 3 trojke i 4 cetvorke nama ce igra biti ista.
Milutinov 18 minuta(svaka cast na borbenosti i borbi davida i golijata kroz citav mec) a druga dva centra kumulativno 16min.Musli za onaj zicer :banghead a i za prikazanu igru.Gagic samo u pocetku ok, kasnije boze pomozi.
dao bih priliku centru iz NDBL-a samo da ne gledam ove nase virtuoze na toj poziciji(od glupih faulova sto u odbrani sto u napadu,ispadanju lopte iz ruku , promasenim zicerima , slabog gradjenja itd ).
Prije kad nismo imali igru vecinu napada smo gurali na centra a sada to samo mozemo da sanjamo.
Koliko god ne volio VJ i nacin kako smo igrali za njegovo vrijeme ipak mi je jedna stvar jasna, ne davanje minutaza Bogdanovicu,od utakmice sa CSKA nista nije pokazao a ima ubjedljivo najveci kredit u ekipi.
Sezona odmice a nama 2 pitanja i dalje ostaju, plej(kombo) i centar.

Bravo za Gordona brata , Lucu kapitena i nenadjebljivog Gagija :BB
 

Simpson

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
98
Reaction score
0
Локација
Beograd
Искрено да није било нереда,лаганије би добили,видјело се да су испали из ритма.

Naravno da postoji tema navijaci, i da treba to da se postuje, ali danasnje ponasanje Zabranjenih je moglo da dovede do registacije sluzbenim rezultatom 0-20 i to bi nase sanse za vrh tabele u ABA ligi definitivno umanjilo zestoko, da ne pricam o kazni koja bi usledila i mogucim posledicama iste. Takodje nas tim nije igrao isto pre i posle prekida tako da moje skromno misljenje je da ipak komentar ovih dogadjaja zasluzuje da bude na ovoj temi, neke dublje diskusije o razlozima i ostalo su verovatno za druge topice.
 

cifra

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
111
Reaction score
66
Mali osvrt na organizatore igre...

Vesterman odlicna kontrola lopte organizacija igre bez komentara, Gordic u organizaciji napada slabo u odbrani odlican ...
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Partizan je pobedio,a ja imam isti osecaj kao kada smo izgubili od bamberga... Igracima svaka cast na zalaganju.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Treba biti covek i zahvaliti se sudijama\delegatu\ciboni sto nisu prekinuli mec. Svaka druga prica je u ovom trenutku suvisna. Rak polako prelazi sa FK na KK.
Sto se tice meca Bertans,Milosav,Gordon i Lucic odlicni,ostali moraju mnogo bolje.
Mislim da smo u Gordonu dobili novog Robertsa, igra decko na ivici samounistenja,i vidi se da to radi sa velikom energijom i zadovoljstvom,svaka mu cast!
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Једно је сигурно, нећемо имати ни један досадан тренутак ове сезоне.
Као што сам већ једном написала, Гордон... не знам шта би било да га немамо. Драганче нам је исто злата вредан. Бертанс доста добар, а Луче одлучан у завршници меча. Лео се мало поправио, али још далеко од партија пружених на почетку сезоне.
Борба :respect
О неким другим стварима не вреди писати. Туга..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top