Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Cestitke na pobedi...

Iako smo otpisali trofeje, verujem da bar mozemo da namucimo nekog od evropskih kosarkaskih velikana kakvi ce nam biti protivnici u kupu, makar i dalje igrali nakaradnu kosarku sa pogubljenim trenerom koji plasi igrace.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Uopšte mi nije drago što sam bio u pravu za Westermana, pljujem ga od početka, a on se još i pogoršao. Sad bi bilo sjajno da igra barem onako kao na početku. Kakva propala investicija je taj Francuski dečak. Ne bi me začudilo da mu ovo bude jedina sezona u KKP.

Promašen crni plej, pa sad Gordić koji je doveden kao zakrpa, dobija neku minutažicu, nekad nešto i ubode, ali on definitivno ne poseduje kvalitet da ubedi Vujoševića da zaslužuje više minuta. A ovo što dobija mu nije dovoljno da daje barem svoj mali maksimum.

Anđušić dobija otkaz zbog Bogdana, a Bogdan to na "najbolji" mogući način vraća.
Ekipa je takva da igraju mlako do jaja, a ako se neko isterese na njih i napuši ih, to deluje još kontraproduktivnije, pa budu još gori...

Definitivno na papiru lepa ideja sa ultra-talentovanom ekipom koja će da hara za 2 godine ili ne znam ni ja koliko se pokazala kao loša, jer ti igrači nisu takvi kakvi su trebali da budu. Saradnja sa gazda Miškom nam se obila o glavu. Taj čovek nam praktično vodi klub iz senke! Ovi igrači i da igraju 5 godina, ne bi napravili veći uspeh, a ne za godinu ili dve...

Možete da organizujete molebane svako jutro i popodne. Bog ako postoji 100% je naš navijač.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Već vidjeno i skoro sve rečeno. Dule da menja pristup je asurdno, jer ovo je njegova košarkaška filozofija. Problem je što je ove godine napravio lošu procenu i selekciju za takvu vrstu košarke. A i stvarno je zabrinjavajuće što ovi klinci ponekad deluju kao da nemaju gram energije i motiva. Ako nema iskustva, plan je i bio da se to nadoknadi fanatičnom borbenošću cele ekipe, ali oni ponekad deluju letargičnije nego odeljnje gerijatrije.

Ono što je pozitivno po meni je stvarno što Lovernj pokazuje da zna da igra košarku i što nekako mislim da smo sa njim baš uboli. Odličan atleta, ima šut, ume da dribla i plus razume igru. Baš baš ok...

Ono što je negativno je ta naša postavka u napadu. Čini mi se kad bi neko šahovski postavio odbranu protiv nas, tako što bi stavio igrače na te linije dodavanja kuda ide naša lopta, da bi ukrao minimum desetak lopti koliko kod nas nema vice i improvizacije. Ali šta je tu je, ako uzmemo kup svi znamo kuda bi nas to lansiralo, mada sa ovakvom igrom ima da nas pljasne i Mega pojačana sa Novicom :D.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Пропратни клип у посту је описивао на коју врсту молебана се мисли, ниси морао да нагађаш. Не кажем да није требало, како вам воља, него сам питам јел готов да могу на миру да читам.

Нисам нагађао, одмах сам знао . Једино нисам умео да повежем трудноћу.
Остало сам споменуо тек да ти повратим мир.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
mozda dule planira njega umjesto bertransa.... treba nam francuz pod kosem za kup protiv mandova

Без Бертанса у ротацији постајемо готово безопасни са спољних позиција, још више ће нам скупити рекет у одбрани и онда ћемо га угасити.
Нема шансе да он буде изостављен.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Hoću danas sigurnu pobedu, minute raspoređene na sve igrače i finu minutažu pre svih za Lovernja, Milutinova i Čakarevića. Moramo razigravati one koji ne igraju ili malo igraju, treba nam pun roster sada kada kreće rasplet na svim frontovima...
Dule me poslušao :D, gurnuo svu trojicu čak u startnu petorku (kadar nevera kad sam najpre konstatovao da Čakara nema na klupi, kao čudim se gde je jebote jer sam ga jasno snimio na zagrevanju...i onda ga ugledam na parketu :eek:), Francuz igrao skoro celu 1/4 (ili baš celu, ne pamtim napamet :D), Milutinov takođe sastavio minute u toj 1/4, ali...sve u svemu, nešto se baš i nismo ovajdili od svega ovoga...hajde, donekle jesmo u vezi Lovernja, ali samo delimično...
Ajde Je-Ne-A dolazi da dignes atmosferu na forumu, depresivno je malo:)...
Teško bogami...skroz sam nezadovoljan...ok je pobeda, ok je i to da je bila prilično sigurna, ok je da je bilo i baš svetlih momenata (u 2/4 i 3/4), ali...kod mene preovlađuje nezadovoljstvo...Razlog? Toliko očigledan da je bukvalno opipljiv - stravičan manjak samopouzdanja kod mnoštva pojedinaca u našem timu! :cry:

Strašno me nervira kad moram da konstatujem ovo gore, nakon utakmice u kojoj si imao i "+18", koju si dobio na kraju sa "bezbednih +9"...to baš nije normalno i uobičajeno...

Kako nama nedostaje dobar kontranapad...kako mi u tom jebenom kontranapadu (kad i uspemo u retkim prilikama da ga "sastavimo") grešimo, onako najdebilnije moguće...manjak samopouzdanja, jednostavno MANJAK SAMOPOUZDANJA...

Bogdanović? On više ne sme čak ni da šutne na koš. On je sjeban skroz naskroz.
Bertans? I on je na putu da bude psihološki sjeban. On je bio mnogo kurčevitiji donedavno. Ili se meni to samo čini? :confused

Da ne nabrajam ostale igrače...a ima ih još...ima ih još dosta...

Jeste li gledali Olimpiju juče u Skoplju? Jeste li videli par njihovih klinaca kako igraju, koliko je kod njih psiha jača nego kod ovih naših?

Strašno sam zabrinut zbog psihološkog stanja našeg tima. Psiha nam je skroz u kurcu i što je najgore - to se vidi čak i posle jedne prilično sigurne pobede kao juče...

Boga da molimo da klinci Mega Vizure ne "polude" u subotu protiv nas. A pre toga Boga da molimo da Cedevita danas ne iznenadi Igokeu u Laktašima. Previše "bogomoljenja", previše...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Bogdanović? On više ne sme čak ni da šutne na koš. On je sjeban skroz naskroz.
Bertans? I on je na putu da bude psihološki sjeban. On je bio mnogo kurčevitiji donedavno. Ili se meni to samo čini? :confused


Ne znam sta im je sa psihom...ali juce su bacili 2 najdebilnija pasa za alley-up koja sam ja video. Delovalo je bas onako da im puca patka za bilo kakvu odgovoronost. Onda je Bogdan pokusavao jos neke Milos Lucidni pasove, koji nisu naravno prosli.

Bertans je u Kragujevcu sutnuo prva 3 suta preko ruke, pa je posle toga ubacio neke suteve. Juce je opet opalio iz kontre i promasio, mislim da je kod njega u pitanju samo mala suterska kriza, koja je normalna.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
sve je to posledica velikog pritiska koji je nametnut ovako mladom timu... jeste vujosevic skidao sa njih pritisak, ali da se ne lazemo zna se da tim kao sto je partizan uvek trazi samo trofeje i evroligu,i igraci su toga sigurno svesni..
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Do trenutka kada se spere popišano samopouzdanje taktika :
"napad Barse steriliše za koš i protiv Mege pomoli se" će sasvim dobro završavati posao za naš cilj. Debilozno je uopšte i pomisliti da ovaj tim sa ovakvim kvalitetom i ovom sudbinom može promeniti nabolje drugačija postavka.
Šta je tu je ,ćeraće mo se nekako...A ako se neko raspuca (ako je to nemoguće po mišljenju drugih ,onda neka bude- " A ako nekog usere") nema sumnje da ćemo doći do lake pobede.
Krivo mi što je samo što protiv Splita (koji je tu bio u pravom trenutku) pokušaj reanimacije pojedinaca izgledao kao divljanje istih.
Sve u svemu čestitke na pobedi.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
DOSADAŠNJA POSETA NAŠIM UTAKMICAMA U ABA LIGI - update 02.02.2013.

Ono što je pozitivno je trend posete našim utakmicama u ABA-ligi...imamo dobru posetu, ljudi koji aktivno prate naš klub očigledno veruju u njega, uprkos "šarenim" igrama i rezultatima u ligi...

Ovako dobru posetu, ako ne grešim a mislim da ne grešim, nismo imali ni u jednoj ranijoj sezoni ABA-lige...OK, to sigurno ima veze i sa značajem ABA-lige ove sezone, ali ima veze i sa verom u ovu našu decu, ima veze sigurno...a to raduje...:clap

------------------------------------------------------------

Sve cifre su preuzete sa zvaničnih dokumenata sa utakmica:
(stvarni broj gledalaca na ovih 20 utakmica je bio sigurno veći)

28.09.2012, PARTIZAN - Zadar (81:74)................5.000
03.10.2012, PARTIZAN - Krka (79:60)..................4.000
06.10.2012, Cibona - PARTIZAN (80:72)...............2.000
14.10.2012, PARTIZAN - Široki (65:62)..................3.000
21.10.2012, Budućnost - PARTIZAN (62:81)...........4.300
28.10.2012, PARTIZAN - Radnički (91:80)...............5.500
04.11.2012, Split - PARTIZAN (72:79)....................3.000
11.11.2012, PARTIZAN – fmp (78:92)...................5.000
19.11.2012, Union Olimpija - PARTIZAN (82:86).......4.700
25.11.2012, PARTIZAN - Cedevita (58:55)..............6.000
02.12.2012, Igokea - PARTIZAN (73:50)................3.700
09.12.2012, PARTIZAN - MZT Skopje (68:58)..........2.000
16.12.2012, Solnok - PARTIZAN (70:68)..................1.442
19.12.2012, Zadar - PARTIZAN (80:78)...................7.500
22.12.2012, Krka - PARTIZAN (58:66).....................1.200
05.01.2013, PARTIZAN - Cibona (74:68)...................6.000
12.01.2013, Široki - PARTIZAN (87:80).....................4.000
19.01.2013, PARTIZAN - Budućnost (63:50)..............6.000
28.01.2013, Radnički - PARTIZAN (78:76).................5.000
02.02.2013, PARTIZAN – Split (68:59)......................5.000
--------------------------------------------------------------------------------
UKUPNO: 84.342 / 20 = 4.217 po meču
- u Pioniru: 47.500 / 10 = 4.750 po meču
- na strani: 36.842 / 10 = 3.684 po meču


P.S:
Mali "off": Po istim tim zvaničnim dokumentima sa utakmica ABA-lige, fmp sada ima samo naznatno veću posetu nego mi (85.480 ukupno = 51.200 "kući" a navodnici zato jer im je prava kuća u selendri + samo 34.280 na strani)...No mi živimo u ciganskoj državi i zato, nasuprot histerije koja je bila po srpskim medijima kad su oni imali za 7-8 hiljada veću posetu u ABA-ligi, sada kad smo malte ne izjednačeni pa i za par kola kad budemo imali veću posetu nego oni (jer recimo govna gostuju Krki gde je jako mala hala) - to govnavi ciganski srpski mediji neće ni pomenuti, a kamoli histerisati na tu temu...A da ne pričamo tek o tome šta govna standardno rade kad su domaćini, kakve posete prijavljuju (uvek dodaju barem 20% na reralnu cifru)...danas sam recimo u štampanom izdanju "Žurnala" čitao kako je navodno 3.000 ljudi gledalo govna u Solnoku (?????), a zapravo je bilo duplo manje ljudi tamo jer hala i ne može da primi više od 1.500...ciganska država, ciganski mediji, sve cigansko...
 
Последња измена од уредника:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Teško bogami...skroz sam nezadovoljan...ok je pobeda, ok je i to da je bila prilično sigurna, ok je da je bilo i baš svetlih momenata (u 2/4 i 3/4), ali...kod mene preovlađuje nezadovoljstvo...Razlog? Toliko očigledan da je bukvalno opipljiv - stravičan manjak samopouzdanja kod mnoštva pojedinaca u našem timu! :cry:

Не претпоставити овакву могућност као врло извесну у неком моменту би се могло окарактерисати као чудесан пропуст оних који би о томе требало да мисле.
Ако су свесно ушли у сезону ризикујући овај тренутак онда смо се жестоко коцкали, са добрим шансама да изгубимо. А тај резон ми никако не личи на овај клуб.
Сувише су нешто танане "струне" код ове наше дечурлије и некако смо олако улетели у оно Марфијево: ако постоји макар мала шанса да нешто пође наопако, свакако ће поћи. Поготово после она два меча против кошаркашких аждаја Барсе и ЦСКА, које смо губили на једну лопту. Не знам, то је питање за психологе, али можда је требало после тога да им самопоуздање одлети до крова Пионира. Некако је испало супротно.
Очекивања су велика и то је приличан терет, али с друге стране и прилично им се подупире тај терет около, навијачи их нису напустили, па и ми овде смо скоро вољни да прихватимо чак и сезону без трофеја, ПСД је сасвим отворено рекао да не мора увек да се само побеђује и да се узимају трофеји. Убеђен сам да им ни Дуле не сече главе тек тако, какав год да је. На крају крајева преузео је и доста тога на себе амортизујући свакојаке прљавштине усмерене на ову екипу, пружио им је снажну иницијалну подршку проглашавајући их суперталентованим и за многе је био чак и прилично стрпљив.
Морају сами да се изборе са својим самопоуздањем. Неког великог штека утакмица да се на овакав начин хвата залет и прави серија која ће створити мир и сигурност више нема. Ушли смо у расплет и сада морају то да решавају у ходу.Било је и има још простора за то, можда да почну просто да играју кошарку, као на баскету, иза зграде. Да им буде лепо и да забаве сами себе. Да играју са резоном и смислом. Нема даље са решењима која нису видели нигде и нису чули ни од кога. И која се супростављају свему што о кошарци до сада знају.Тешко да им је Душко рекао другачије. Да раде још више када крене и да појачају када не иде ништа. А онда ће стићи и резултати.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Nešto ozbiljno nije u redu.
Ovakav jadni Split smo trebali da oderemo 20-30 razlike a opet mučenje,i ako smo u jednom trenutku došli na +17,to nije bilo dovoljno da prelomimo.
Da će se Dule menjati to neverujem ali onda je veliko pitanje gde ćemo završiti.

Imali smo priliku da pogledamo još jednu trening utakmicu,Dule ih ove sezone maksimalno forsira,ali sve sam ubeđeniji da upravo ovakvim treningom ubija mlade igrače,umesto da im izgradi samopouzdanje sa 2 ubedlive pobede protiv Budućnosti i Splita.
Trening je počeo s Čakarevićem,a dečko je zaboravio i ono što je znao.Loptu više nezna da vodi,u odbrani loš,a dodavanje i šut mu je već bio slab.Zatim uvodi Milosavljevića koji takođe igra slabije odbranu.
Na kraju mu Bogdanović odrađuje odbranu na Subotiću,koji nam je stvarao sve probleme i pravimo razliku.
U drugom uglavnom mučenje.
Vesterman.Uopšte mi se takvi projekti nesviđaju.Rešili su da naprave od njega robu za prodaju i reklamu za klub,pa smo dobili izraz "više od igrača".Jednostavno nevolim dvostruke standarde.Niko kod Duleta nije dobio toliko slobode i prava na grešku.
Dok na Gordiću šilji onu stvar od početka i "čuveni pogled".I ako je svima jasno a i Stojanče je to primetio i prezentovao da smo sa Gordićem mnogo bolji.I to pre svega u odbrani,jer se Vesterman konstantno zabija u blok u igri 2 na 2,a i ovako lako gubi čuvara i imamo mnogo problema zbog toga.U napadu Gordić lakše probija do kraja i ima bolji šut.Mada Vesterman je sinoć nešto i pogodio ali je takođe pravio gluposti kao na kraju na +11 zabijanje ispod koša,i naravno zelja za alley-oop.

Bek šuter.Ako realno pogledate,morate se složiti da je sinoć Bogdanović ubedljivo najbolje odigrao odbranu i u 2. četvrtini nam doneo mirniju utakmicu.
Na koš nije šutnuo,imao je 2 glupe greške,ali imali su ih sinoć svi u pokušajima brzih dodavanja i nerezonskih.
Milosavljević je šutnuo 2 trojke na kraju meča,a Čakarević je imao čak 3 šuta u njegovom stilu,mislim teško da liči na šut.
To sasvim pokazuje da Duletu bek-šuter nije potreban,već BRANIČ.
Uspeo je od Bogdanovića,po mom skromnom mišljenu talentovanog napadača sa velikim mogućnostima i načinima na koji da napadne koš,da napravi Čakarevića,a od Čakarevića nekog koji nezna ni ono što je znao ranije,odbranu i vođenje lopte,nekog ko deluje potpuno pogubljeno na parketu.Prošle godine pored sve pogubljenosti znao je u odbrani da nam donese prevagu i odigra neke odlučujuće mečeve tako da prevagnu na našu stranu.Milosavljević je tu kao fajter,neko ko se najlakše snalazi,jer kad ne može da prođe akcija koja se zahteva on uzme loptu i šutne i ako nije neki majstor u vođenju lopte,dok u takvim situacijama Bogdan dodaje pleju da ovaj izmišlja akciju.

Možda Bogdanov talenat nikad ne dođe do izražaja,možda nikad ne bude igrač.
To ne menja činjenicu da se kod njega vidi jako telo,raspon ruku 211cm,mogućnost da odbranu igra jako dobro i na niskim igračima brzim i na visokim,da snagom može i centra da sačuva,da je dobar u skoku,da ima tehniku da vodi loptu,da mu je davano da igra i plejmejkera jer je siguran na lopti,da ume da asistira i ima osećaj za igru i da ima dobar šut,što se najbolje vidi na izvođrnju slobodnih bacanja i kako lopta sa lakoćom cepa dno mrežice.
Možda je Dule pogrešio,možda je trebao njega da skloni a reprezentativcu Anđušiću da minute,mada mi nije jasno kako nije moglo biti mesta i za jednog i drugog.
Igrač sigurno neće postati tako što će igrati samo odbranu,pa 2 utakmice nije šutnuo na koš.
Musli se probudio,Pa naravno kad dobije 10 lopti da završi akciju.
Lovernj došao pre mesec dana pa dobio 5 akcija.
A ovde nema ni čuvenog kruga,i ako Bogdan nije takav bek već onaj koji traži loptu u rukama.Pa da nabrojim Dijamantidis,Spanulis,Vims,Navaro,Bojan Bogdanović,Rudy,Gordon i NBA Brajant.

Pošto Dule voli da trenira,i da koristi utakmice za to, pogotovo ove godine.A najviše voli da iskoristi prednost u visini na niskom postu,što neproba protiv Splita ništa od toga.
Ove godine je probao Vestermanom i tu neko prednost nismo stekli,možda neka povratnsa lopta,pa više dodavanja za šut.Sa Milosavljevićem je probano mnogo puta neuspeva ni loptu da dobije,jedino protiv Rakočevića je prošlo,ostalo katastrofa.Lučić može nekako da prođe ima solidnu kontrolu lopte i nekako se izbori lešima mada jako teško.Bertansu to ide slabo,jer ima slabu kontrolu lopte,zato je i u prodorima katastrofalan,i to sa njim ide taško.Mada je na jednom meču ne sećam se sa kim imao 2 uspešna polaganja,kad je išao na šut unazad se jedne noge(fej d vej)finta, pa se lepo provukao ispod na polaganje.
Bogdanovića sam video jednom i dao je povratnu Bertansu za trojku.
To je inače jedina povratna cele sezone.Naše centre i 4. bi tome trebalo naučiti.
Ako mu ništa ne ide,što mu neda priliku da igra to,kad je jači od svih čuvara i viši,plus ima ogroman raspon ruku,a kontrola lopte mu je sjajna.Pa da ga nekako uvede u sistem a ne da igra dodavača.

Meni je u mladoj reprezentaciji bilo muka da gledam kako momak sa najvećim napadačkim potencijalom stoji sa strane,a Cvetković uzima sve lopte.Jeste plej i brz je ali njegov šut je jako slab i uvek nabacuje loptu na obruč koja uglavno izlazi.Ali njega su učili da bude drzak i da uzima loptu i ako nije najbolji a Bogdana kod nas uče da se skloni i da doda drugom loptu.I Cvetković sve liči na igrača,pa i pogađa,a Bogdan igra odbranu.E tako nešto je baš umetnost napraviti.

Nisu naši problemi Bogdan,mada najveći deo posvetih njemu.
To je pre svega pozicija beka šutera koji nema nikakvu slobodu i akcije za tu poziciju,dvostruki standardi na pleju,slaba centarska linija,mogućnost da sami odigraju 1 na 1,kao i manjak slobode za šut kad si sam,to pre svega 4. na visokom postu.

Nadam se da će KUP doneti pomak i preokret.
Bez obzira na igru prvi trofej bi promenio mnogo toga,jer bi većini bio pravi prvi.
A mi smo tu da bodrimo tim i da se nadamo boljem,a ja se zaista nadam.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
E do K... Sad su našli da krenu da gube (Igokea) i da pokazuju lice koje smo svi očekivali. Sad smo mi još u težoj poziciji. Cedevita je počela itekako da pokazuje znake života i izgleda nažalost da je ona kriza prošlost. Gledajući njihov i naš raspored, nije teško zaključiti da su u mnogo boljoj situaciji, plus taj jedan direktan duel kod njih na terenu.

Ali šta sad, možda posle kupa stvarno eksplodiramo, možda od toga ne bude ništa... Šta je tu je, videćemo...
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Objektivno, nama ne visi trece , nego i cetvrto mesto, sa 4-2 99% zavrsavamo posao, ali 4-2 je lakse reci nego postici, sa 2 neugodne utakmice kuci, jednom neugodnom na strani i 2 na strani gde smo autsajderi. Sve ispod 4-2 je vec avantura, gde se mi ne bi direktno pitali za ulazak u plej of.
Videcemo, na sta ce ovo forsiranje/skartiranje nekih igraca, a sve pod izgovorom (ne)igranja odbrane izaci na kraju, ali treba biti strpljiv i do kraja sezone pruziti timu maksimalnu podrsku.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Cedevita je počela itekako da pokazuje znake života i izgleda nažalost da je ona kriza prošlost. Gledajući njihov i naš raspored, nije teško zaključiti da su u mnogo boljoj situaciji, plus taj jedan direktan duel kod njih na terenu...
Sad je sve u igri (od 1. do 4. mesta) - i za Igokeu, i za mutirana govna, za Cedevitu, ali i za nas! Ponavljam, i za nas!

Za 7 dana nismo samo mi pod velikim pritiskom, to su i mutirana govna, a već smo videli protiv Galatasaraja kako oni "umeju" da odigraju kad cela hala smrdi na ciganluk i kad se nalože kao mladi majmuni.

A to isto važi i kad bude utakmica Cedevita - Partizan u Zagrebu! Zašto mi ne bismo pobedili tamo?

Sve je sad u igri, bukvalno sve je na talonu...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Izvinjavam se, sjebao sam naravno...a možda i nisam, možda sam "samo" pogrešio takmičenje (a time i topik). :D
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
da mi odemo na taj nesretni f4 pa cemo lako.. igokea ce sigurno imati jos 2 poraza a mi nema sanse da dobijemo sve 3 u gostima sem ako se nesto neocekivano promijeni...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nije mi prijatno što ovo moram da konstatujem, ali od finala kupa dobrim delom zavisi i naša sledeća ABA utakmica. Sada je sve u opticaju, pa i naše prvo mesto, ali i jako loš rasplet. Ako pobedimo FMP, naše šanse postaju ogromne. Verujem u Duleta.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Bez da na bilo koji nacin komentarisem odluku trenera, ali za one koji su bili direktno iza klupe, jasno se culo Bogdanu: idi u svlacionicu obuci se i idi kuci!

Naravno, to se na konferenciji za novinare resava tako kako se resava.

Pre toga je Todoric pobesneo kad je na pola terena bez ikakve potrebe napravio faul.

Toliko o tome iz prve ruke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top