Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Da ne prenagljujem sa zakljuccima, ali ako ovi nasi iz kluba ne dignu svoj glas protiv ove bruke i sramote razocaracu se u njih..
ne moze bre da se cuti dok nam drugi jebu majku i demonstriraju silu!! MI SMO SILA BRE, I MORAMO DA SE OGLASIMO I TAMO GDE TREBA I TAMO GDE NE TREBA!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.425
Reaction score
4.527
Nazalost tesko da cemo pisanjem gnevnih mejlova na adresu aba lige bilo sta postici...imali smo svoje sanse protiv cigana i olimpije i nije nam niko kriv sto ih nismo iskoristili i sada moramo da se vadimo iz govana kako god znamo...jbg a ovo sa terminima je siguran sam maslo arene, a i zna se ko rukovodi arenom
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Posle vecerasnjih rezultata nekako mi se cini da mi nema sanse da budemo 4ti. Ili smo treci ili ne upadamo na F4 (pu pu pu). A onda u polufinalu da razlozimo "spojene" na proste cinioce :D.
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
gledam malopre www.abaliga.com/Binary/25 zvanicne propozicije i nigde ne pise da ce medjusobni skor odlucivati u slucaju istog broja pobeda i poraza.

nedao bog amaterima iz rukovodstva da dozovole sebi da se racuna broj datih poena pre medjusobnog skora

edit: sigurno se gleda medjusobni skor, ali rukovodstvo ove lige je od obicnih ljudi napravilo poklonike teorije zavere, ni u sta ne verujem dok ne vidim pecat
 
Последња измена:

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.402
Reaction score
2.292
Локација
Gde god ti da igras...
Sve te razumemo brate Je-Ne-A. Al nemoj da te srcka strefi zbog toga, iskuliraj popi pivo :D Izgubice Radnicki jos neku do kraja a i dalje sve zavisi od nas tako da nemoj da kidas zivce na govna i mutante... Na nasima u klubu je da reaguju a na nama navijacima da napunimo Pionir!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
dakle sutra utakmica sezone. Prilika da resimo puno toga.. Po mom misljenju, sutra MORA da se dobije..
da mi idemo u Skopje, da igraci u glavi znaju da MORAJU da dobiju, a da takodje u podsvesti imaju (hipoteticki) poraz kod kuce pre samo nedelju dana..uh, ni malo ne prizeljkujem takav scenario.
dakle, sutra pobeda pod OBAVEZNO! pobeda i nista drugo!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
veceras u jagodini, sutra se selim u pionir da prisustvujem jos jednoj pobedi institucije.
samo cvrsta odbrana, bertans da pusti ruku, publika da grmi, sve ostalo ide samo od sebe.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Добијамо сутра Игокеу лагано... Време је да се једна утакмица добије без фрке и гурке!

Очекујем 1/2 финала плеј-офа Партизан - Фмп... А онда на све или ништа, живот ил' смрт!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Daj Boze da bude tako...daj Boze da bude lagano...to bi znacilo da je pobeda protiv Cedevite bila ta iskra koja je pokrenula Partizan. Momcima je onakva pobeda jako znacila, setite se osmeha pojedinih kosarkasa koje zaista dugo nismo imali prilike da vidimo. Ako veceras odrade Igokeu lagano bice to znak da se zver probudila...a i vreme je.

Srecno veceras !
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Valjda je Vujosevic napokon nesto naucio...38 minuta smo igrali sa Muslijem i Gagicem i mi smo bili na korak od poraza i na korak od gubitka svih sansi za F4. Onog trenutka kad su gore pomenuta dvojica otisla na klupu, mi smo bili neka sasvim druga ekipa i preokrenuli utakmicu. Vise verujem u Bertansov sut sa pola terena nego u Muslijev i Gagicev zicer ispod kosa. Vise verujem u Gordicev dabl-dabl nego da ce Musli i Gagic zavrsiti jednu utakmicu bez standardnih gresaka, sto bunarenja ispod kosa, sto bezveznih faulovs u napadu. Nemamo mi vise Pekovica ni Marica pa ds mozemo toliko da forsiramo igru na centrima, ta tvrdoglavost nas je mogla kostati ovu sezonu i stvarno se nadam da cemo gore spomenutu dvojicu sto manje gledati. Bolje forsirsti Milutinova nego gubiti vreme na igrace kojima se treba na kraju sezone zahvaliti. Gsgic s vremena na vreme i pokazuje znake zivota ali ne moze jedna utakmica da prodje bez njegovih cuvenih faulova ili katapultova nakon sto ugura protivnika ispod kosa. Verujem da sa manjom minutazom gore pomenutih dobijamo ovo!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У Куриру разговор са Додиком, а све под великим насловом "Пустићемо Партизан". Што се наслова тиче могу само да ставим смајлија-који-изговара-текст-из репертоара ЈеНеА. А што се текста тиче најближе наслову јесте Додиков коментар да ће Партизан бити јако мотивисан да добије вечерас.
Ето, не морате да се секирате за исход овог важног меча. Од свих могућих исхода једино је немогућа наша победа. Ако би доживели пораз, то је ваљда нормално за овај "јадни" Партизан, а ако добијемо, то је само због тога што смо били пуштени.
И после свега виђеног протекле деценије неки никако да науче ко је Партизан. Ништа зато, наставићемо да понављамо лекције до изнемоглости.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Добијамо сутра Игокеу лагано... Време је да се једна утакмица добије без фрке и гурке!

Ne znam otkud tolika doza optimizma pred ovaj meč!? Potcenjujete Igokeu kao da nas nisu odrali u Laktašima 23 razlike, kao da nas sa istim timom kao i danas nisu potpuno osakatili u napadu i svršavali na našu odbranu u isto vreme. Jbt, pa mi nismo imali tad niti jedne izrađene akcije, ne da nismo znali, nego nam nisu pustili da isto odigramo. Pročitani smo bili kao bukvar. Iz svake druge akcije su imali otvoren šut prema košu, a mi smo samo nekoliko u celom meču. Igramo u Pioniru, ali kakve to veze ima? Pa izgubili smo od slabije Olimpije u istom, a i Igokea je cigane pobedila u istom. Sad se spominje Cedevita i ono "To je to što nas diže do nebesa", jbt, pa ne mislite valjda da smo sportski američki film u kojem posle jednog poteza i jedne dobijene egal utakmice, tim pobeđuje sve redom i osvaja sve trofeje.

Biće jako teško večeras, ne bih se kleo u pobedu, čak štaviše, pripremljen sam za poraz. Nismo favoriti večeras, kladionice su pogrešno protumačile ovu utakmicu.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Jako tezak i vazan mec je pred nama,pa stoga do poslednje sekunde meca sa tribina ne sme biti ni zrna nervoze,nego podrska svakom igracu koji bude na terenu.Mozda bas danas krene nekom koji se najvise kritikuje,njima je najteze i daj boze da bas neko od njih bude medju najzasluznijima za pobedu.Ne zaboravimo da svi osim Amera ostaju i sledece neki i ssledecih sezona i moramo ih pogurati(ne racunam na one bez ikakve minutaze).Nisu svi ni po mom ukusu,ali dok su nasi puna podrska.Srecno momci,hrabro i u meso.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
У Куриру разговор са Додиком, а све под великим насловом "Пустићемо Партизан". Што се наслова тиче могу само да ставим смајлија-који-изговара-текст-из репертоара ЈеНеА. А што се текста тиче најближе наслову јесте Додиков коментар да ће Партизан бити јако мотивисан да добије вечерас.
Ето, не морате да се секирате за исход овог важног меча. Од свих могућих исхода једино је немогућа наша победа. Ако би доживели пораз, то је ваљда нормално за овај "јадни" Партизан, а ако добијемо, то је само због тога што смо били пуштени.
И после свега виђеног протекле деценије неки никако да науче ко је Партизан. Ништа зато, наставићемо да понављамо лекције до изнемоглости.
Obratite paznju na ovo sto je profesor rekao. Evo linka http://www.kurir-info.rs/milorad-dodik-pusticemo-partizan-clanak-687909

Pa majku vam jebem drsku i bezobraznu gde u tekstu kaze ovo sto ste stavili za naslov. Covek to uopste nije rekao! Sramota!
Hteo sam skroz da odmorim od foruma ovaj vikend, ali mi je "dojavljeno" :)D) za ovo pa moram da odreagujem:

Uneli smo strašan nemir dušmanima (onom ogavnom, većem delu države srb-ciganije) našom pobedom u Zagrebu i približavanju F4. Dušmani su nas već videli na dnu, kako smo pukli i sad je strah ogroman, ciganska govna u ciganskim gaćama se smrzavaju...

Imam jednu poruku za sve njih:

Institucija ide na 3-0 do kraja lige, uopšte nas ne interesuje ništa drugo, a ako uspemo u tome - bićemo 3. na tabeli (nema šanse da sa 3-0 završimo kao 4. na tabeli!) i onda ćemo u polufinalu F4 jebati mater 2. na tabeli, kako god se taj 2. zvao! Ali da znate, Institucija se nada da će 2. na kraju lige biti baš ogavni mutant iz predgrađa!

Mamicu vam jebem u pičku cigansku i cigansko-satelitsku....da vam se ja fino "odrazim" kad to već ne priliči jednom PROFESORU gore, onom čiji se nik s pravom piše sa sve velikim slovima, od "P" do "R"...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.510
Reaction score
13.811
Локација
tamo daleko...
Pa da, jeste smece, ali posle ce neko reci da smo paranoicni i da se nije cela krcunova Srbija kao bolesna sekta obrusila na KKP, da je Dule paranoican i da treba da radi svoj posao, da ne replicira na svakakve svinjarije itd. Pa pizda im materina bezobrazna, cemu ovakav naslov pred najbitniji mec za F4. Smradovi i gnjide, treba im jebati majku na svakom koraku, to novinari :pop
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Jos 4 sata, jedva cekam da vidim ekipu kako istrcava na parket.
Pobeda u proslom kolu je bila melem na ranu, i mnogo lakse se dise. Ja licno nemam onaj osecaj kao pred proslu utakmicu, tada sam se osecao kao da mi je neko vezao kamenje za noge i ruke i pustio me na sred okeana. Igracima je garant bilo teze nego navijacima, i isplivali su. Kako je samo prijalo videti ih kako se raduju sa zvukom sirene.
Danas je mnogo lakse, bar sa navijackog aspekta, i sa mnogo manje stresa mozemo da navijamo.
Bice danas prelepo u Pioniru !
 

CrrV

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
8
Reaction score
6
Локација
Beograd
Ako moze jedno pitanje za one koji znaju, kakva je situacija sa kartama za danasnju utakmicu? Naime, dans se vracam za BGD, avion bi trebalo da sleti u 15.20, pa ako neko zna imali uopste smisla da pokusavam da pronadjem kartu u "5 do 12"? Hvala puno.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Veceras, nazalost, ne mogu da dodjem zbog posla, ali sam poslao matorce da me zamene :)
Nadam se 7+ hiljada i naravno pobedi!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top