Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ABA-liga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Odlicno smo usli u mec, napravili 7:0, onda smo uleteli u njihov ritam trci i sutiraj tada su oni napravili neku minimalnu razliku, tada me je obuzela neka strepnja da nas ne navuku na tanak led. Brzo smo se stabilizoavli i krenuli sa nasom igrom, ali promasene trojke i slobodna bacanja su nas kostala zaostatka na poluvremenu. Dok traje druga cervrtina samo sam razmisaljao o tome da ne bude velika razlika za njih, jer samo ocekivao da u 3/4 krene nas parni valjak. Odlicno ulazimo u 3/4, pravimo +5 do kraja, tu prednost smo pvecali na +8 do kraja utakmice, uz jedan pad razlike poske tehnicke DV-a. Sad kad se sve sagleda i ta tehnicka nije bila bez smisla, iskreno u tom trenutku sam se pitao sta ce nam sad to kad imamo +8.

Napredak pojedinacni i timski je ocigledan i odlicno odradjena psihiloska pripema, kao i za utkmicu u Superligi. I forma je tempirana bas kako treba.

Cestitam momcima i strucnom stabu na pobedi! Bravo i svaka cast!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Zbog kvaliteta i kvantiteta ženskog društva* i derivata je bilo gre'oha
da se javim ranije. :D

Čestitke igračima‚ stručnom štabu i svima nama! :D:



*Valjda Jovan neće pročitati.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Mali oglasi:
Prodajem crveno-bele majice, neotpakovane, sa natpisom:
"PRVI PUT JE NAJLEPŠE - 2013."

Godina se može prepraviti, tako da se majice mogu koristiti SLEDEĆE SEZONE...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ja se izvinjavam pripadnicama zenskog pola, ali je ovo jace od mene. Moram da podijelim nesto sa bracom :)

164648_4662881456640_1850522887_n.jpg
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Ne mogu da spavam od uzbuđenja... još ide snimak na RTS-u da me podseti koliko sam ponosan na ove momke.

Bravo momci :respect
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ја сам можда луд, али мислим да Гордић утиче на екипу много више ван паркета него на њему и да ствара неку позитивну хемију у тиму.

Што се тиче Богдана, ја њему ни "а" не бих рекао за бројне испаде, типа расправа са Додиковим сином у полуфиналу, прцање Ракочевића током слободних, улазак у конфликт са носатим итд. Та нека доза безобразлука и дрскости у овако дисциплиновано - мирној екипи је и више него потребна. Све док не прави техничке и док се не одразује негативно ни по његову, а ни по игру екипе, његова дрскост је јако корисна. Чак мислим да се послије пар бијесних испада окуражује и добија неко чудно самопоуздање са којим нема страха ни труна.
 

Galenika

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
7
Reaction score
0
Hvala ti, hvala ti crno-bela ljubavi, najbolji si najbolji, Partizane jedini
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Sampioni! Institucija nastavlja da dominira! Gledam reportazu sa Sos-a i najezih se skroz :D Stvarno smo familija, ti momci su kao jedna porodica a nas Dule glava te porodice... I vidi se da medju njima nema zavisti, sujete vec da jedan za drugog ginu i da daju zadnju kap znoja i krvi za nas Partizan! Tako je bre! Mi nemamo nista vestacko u nama, kao ovi iz predgradja... Dusa i strast je ono sto nas odvaja od ostalih a posebno od mutanta iz zeleznika! Jos jednom neka je svima vama braco i sestre Grobari i Grobarke sretna jos jedna titula u nizu!

I SVE NA KURAC PARTIZAN JE SAMPION!

Kings of the rings part VI - To be continued...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
345j59x.jpg


Pisaj po pacovima ciganskim!!!
BRAVOOO BRAVOOO BRAVOOO !!!
HVALA VAM DO NEBA!!!


:šal :šal :šal
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ako neko moze da usnimi i okaci reportazu sa SOSa bio bih jako zahvalan.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Evo da i ja posle slavlja cestitam nasim momcima :ziveli

Sve je receno,nema sta da se doda,momci su igrali srcem,i to je jedini nacin i primer kako se u zivotu ostvaruju planovi i zelje...

Naklon do poda,igracima,upravi i Duletu :respect

Moram da kazem,verovatno kao i mnogi ovde,ja se iskreno nisam nadao na pocetku sezone,potajno sam prizeljkivao ovo kad smo se vec plasirali na F4,ali na pocetku nisam ni sanjao o ovome...
Jos jednom momci,Hvala vam od srca,i nastavite tradiciju i u domacem prvenstvu.Sad ih imamo,zgazimo ih bez respekta,na svaku do kraja maksimalno borbeno i ozbiljno!!

Hvala vam do neba sto postoite !!!!
:napred Partizan
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Poslednji naš osvojeni trofej koji po svojoj specifičnoj težini može da se meri sa ovim trofejom osvojenim večeras u Laktašima je naša prva titula šampiona države koju smo osvojili u ovom XXI veku (prva u nizu titula, u nizu koji traje do danas, ono kad smo karali Budućnost 3:0). Mi od 2002. godine nismo osvojili važniji trofej od ovog! To treba svi da imate na umu.

Autobus sa našim šampionima je, posle slavljeničke večere i jedne skromne proslave u hotelu, upravo krenuo ka Beogradu. U Humskoj se očekuje oko 6 ujutro.

A ja sad očekujem, odnosno nadam se brojnim iznenađenjima u nekim nacionalnim prvenstvima - iznenađenjima koja će sjebanog vicešampiona ABA lige 2012/13 gurnuti pravo u kazan zvani kvalifikacije za Evroligu! :D

Nemam sad vremena da čitam vaše brojne postove, ali ovaj post ugledah pa da samo kratko nešto dodam: Odgledaću tu Tegijevu emisiju natenane, za par dana, kad se vratim u Beograd. Imao sam tu sreću da večeras budem na parketu tokom slavlja, potom i u svlačionici (posle Tegija)...ja ne mogu rečima da vam opišem kakvo BLAGO mi imamo u ovim momcima, kakvi su to divni dečaci, kakva je to zajebana ekipica...PONOS BRAĆO GROBARSKA, PONOSNI DO NEBA DA BUDEMO NA NAŠU INSTITUCIJU I DA JE ČUVAMO I BODRIMO UVEK, POGOTOVO ONDA KAD JE TEŠKO...A večeras je lako bodriti i voleti Partizan, to je najmanji problem...

Svaka cast i tebi Pionirko... Nazalost ne poznajem te uzivo al nadam se da ce biti prilike da se upoznamo, i sa tobom i ostalim forumasima kad bude bilo prilike... Jer zaista si Grobarcina samo takva i ne das na nas Partizan i na ove nase klince nikad! I kad je bilo tesko bio si uz ove klince, ti i jos par ljudi odavde Mvp, Stojance, Jasmina, ima vas jos al ne mogu se sad setiti svakog... Hocu da kazem da mi je drago da ste bili u pravu, ja sam se nadao da ce se ovako zavrsiti al opet sam se u pojedinim delovima sezone bojao i sumnjao dal je podmladjivanje pravi put... Drago mi je da sam pogresio i niko nije sretniji od mene zbog toga! Veceras uzivamo a od sutra vec vracanje na kolosek domaceg sampionata...

PS: Cini mi se da si ti prvi cestitao Westermanu ako se ne varam :wink:
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Sad sam se vratio iz grada,pa cisto da cestitam momcima na osvojenoj tituli,verovao sam u njih cele sezone(sto se moze videti po postovima),i znao sam da kad treba najvise,bicemo najjaci,a za kraj cestitao bih nasem generalu Dusku Vujosevicu,koji je pravi trenerski mag,jedini covek na planeti koji pretvara znoj u zlato,radujte se Grobari,pobedili smo drzavni projekat j e b o t e ! ! !
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Kao i inace u kafani navijam kao da sam prisutan na trinini o tokom 3/4 udjem u konflikt sa ciganima nas2nq njim 9...uz pomoc konobara grobara zadrzimo trezvenost i predjemo u untrasmji dio kafane da ne dodke do tuce 2na 9..,elem svaka casr momcima na ogri,znao sam na polhvremenu da nema sanse da bertrans i zofri me daju dvocifren br poena i ma to sam polagao made...
sve najbolje momcima, zdravlja na prvom mjestu a sve ostalo ce doici . privilegija je gledari strance kakp se bore za nas grb!
p.s.malo sam popio prastajte..
 

Neca Grobar

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
43
Reaction score
10
Локација
U zemlji cuda...
Како је ово добар осећај! Читаву ноћ славити овакву победу, читаву ноћ се опијати у име пишања по циганима, читаву ноћ посматрати људе око себе и тачно по оном неком недокучивом осмејку на уснама закључивати ко је Гробар... Требало је заслужити овај понос вечерас, требало је заслужити ову радост! Али све је то наших руку дело-момака на терену и нас на трибинама, који читаве сезоне радимо заједно ка том једном циљу-постати екипа! Хвала ти црно-бела љубави на овоме вечерас, више радости сте ми донели ви током само једне ноћи него што некад доживим за годину дана... Будимо поносни на наше момке, заслужили су!!!
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
Neopisivo sam srecan i ponosan na ovu nasu decu, milina je bilo veceras gledati ih kako su odrasli, diplomirali i kao krunu jednog dela zivotnog puta - stavili prsten na ruci. A sve su to postigli jer su slusali i verovali u njihovog duhovnog oca, kosarkaskog osvajaca, Duska Napoleona Vujosevica!
Spremte se beogradjani, jos malo vremena je ostalo do dolaska sampiona u vas grad.
Sampionska zvona zvone , da pozdrave sampione...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Onako razumno i bez emocija
JEEEEEEEEEEBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVAAAAAAARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
TRPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ

Svaka cast svima njima u busu koji se sad klackaju iz RS
Zasluzili su na rukama da ih prenesemo za srecu i radost koju sa nam darivali
Klanjam im se do poda i zelim da nastave sa demonstracijom sile do daljnjeg
A nam ostaje ta cast da sutra ponosno izadjemo iz svojih kuca i da zlostavljamo sve limeno,coravo,nosato,odvratno i ruzno sto nam se na putu nadje
Cestitke svima braco i sestre,uzivajte u nesrecnoj Srbiji! I zlostavljajte sve strokavo,i platite im pice,bolece ih mnogo
HVALA TI CRNO-BELA LJUBAVI
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
Imam 23 godine ali o ovoj sezoni cu pricati svojim unucima...momci svaka cast...ne sacam se kad sam se ovoliko napio zbog utakmice...


LEPO JE KAD TE VIDIM NA VRHU, LEPO JE KAD SI NAJJACI!!!!!! :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top