Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Anđušić u Monaku.
Šteta, više sam želeo njega od Avrama, ali je zaslužio da naplati sjajne partije prošle sezone. Košarkaški, Avram je bolji da zuji i u odbrani juri od Anđuše i sposoban je šuter, plašim se da bi bekovska linija Anđušić-Pejdž/Panter bila baš promaja u odbrani često.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
^ nešto slično i ja mislim, ne oko cifre ali taj fazon. Prvo, ide iz železnika, onda ne, ipak ostaje, pa onda ipak ide... Zato i mislim da je, u neku ruku, nečim ucenjen... Ali, ko ga jebe, ko s đavolom tikve sadi, o glavu mu se lupaju...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.980
Локација
ante portas

"veliki talenat"
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije

"veliki talenat"
Ja mislim da on nema energije. Igra kao da ga neko tera. Bez volje. Ja nisam mogao da ga gledam.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Ja mislim da on nema energije. Igra kao da ga neko tera. Bez volje. Ja nisam mogao da ga gledam.
Ja sam uvek želeo da on uspe kod nas...ali brate kad ga vidim na zagrevanju kako se vuče. Ja mislim da on nervira sve trenere sa kojima radi...jbt vuče noge kad trči, pa sve vežbe ko preko one stvari... bila je jedna tekma gde je ličio na živo biće i to je to. Mislim da je Novica odmah prepoznao to da kod Pecarskog nema onog nečega, sećam se neke njegove izjave kojom je posredno zakqčio Marka(mislim da su u vreme Trinkijerija bili cimeri na putovanjima), Trinkijeri ga je otpisao iz istog razloga.
 
Top