Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
MAČVAN: Nadam se da će Partizan preživeti

Sezona u Partizanu, pa odlazak u Galatasaraj... Sezona u Partizanu, pa pravac Milano... Krilni centar Milan Mačvan je pre nekoliko dana potpisao ugovor sa Emporio Armanijem i sa Italijanima će ponovo zaigrati u Evroligi, ali crno-bela boja će mu uvek biti pri srcu.

"Imao sam i druge ponude, ali čim sam razgovarao sa trenerom Armanija Jasminom Repešom, nije mi bilo teško da odlučim. Idem u klub sa najvećom tradicijom u Italiji. Imaću definisanu ulogu u timu, cilj je da napadnemo sve trofeje u Italiji, a u Evroligi koliko doguramo. Iskreno, verujem da možemo u Top 16, pa čak i u plej-of", rekao je Mačvan za "Sportski žurnal".

Iza Mačvana i Partizana je teška sezona, možda i najteža u istoriji. Crvena zvezda je prekinula 13-godišnju dominaciju kluba iz Humske i crno-bele ostavila bez ijednog osvojenog trofeja.

"Partizan će uvek biti moj klub. U kakvom god da je stanju ili položaju, to je moja kuća. Tu sam stasao i odigrao najbolje sezone u karijeri. Imali smo super atmosferu, odličan odnos među igračima i sa trenerima. Žao mi je što nismo osvojili nijedan trofej. To je jedini žal i to najviše zbog navijača".

Svestan je iskusni košarkaš stanja u Humskoj, ali se nada boljim danima.

"U Partizanu će uskoro imati jasniju situaciju šta žele. Zavisiće i od razvoja situacije sa Milutinovim. Želim im sve najbolje, a navijačima da ostanu verni u svakom trenutku. Oni su nam dali mnogo energije i smisao svemu što smo radili u tako teškim uslovima", istakao je i dodao:

"Ne znam da li će u klubu da se ljute što ovo pričam... Ljudi misle kako Dule samo kuka, ali moraju da znaju da u Partizanu ima igrača koji igraju za 1.000 evra i koje ne dobijaju redovno, da se vuku repovi iz prošlosti, da se plaća porez... Uvek kada dođu neke pare, prvo se gleda da ih dobije onaj kome su najpotrebnije. Recimo, ne možete da ostavite Daloa bez dinara u Srbiji, ili Vanju ili Andrića... Njima je potrebnije nego Saši, Tepi ili meni. I Dule je podneo žrtvu, radio je bez plate".

Posebnu zahvalnost duguje navijačima, koji su, kako kaže, dali smisao svemu.

"To su male plate, a pritom su i neredovne. Košarka nije toliko profitabilan sport, nema sponzora, a Partizan je u lošem položaju. Zato kažem da su navijači davali smisao svemu, činili su da dolazimo sa osmesima na treninge i da svaki odradimo maksimalno. Nadam se da će Partizan preživeti, bila bi šteta da se takav tim raspadne. Ali, ako ne bude konkretnih sponzora, ako se ne uzme neko obeštećenje... Mada, to ljudi iz kluba rešavaju i oni najbolje znaju. Činjenica je da novca nema, da će teško sastaviti tim i da će biti uglavnom od mladih igrača".

http://www.sportklub.rs/macvan-nadam-se-da-ce-partizan-preziveti
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Sa monda

Naslov: Milutinov: Da mi je pre 5 godina neko rekao...

"Nije potrebno mnogo pričati o tome da ću raditi sa Spanulisom i Printezisom. Pre pet godina sam ih gledao na TV-u i nikad nisam pomišljao da bi mogli da mi budu saigrači", objasnio je Milutinov, koji će se brzo vratiti u Sloveniju, na pripreme "A" reprezentacije za Eurobasket.

E, pa bas toga je trebalo da se setis pickice mala, kad si odlazio: ko ti je omogucio ono o cemu nisi ni sanjao pre 5 godina. Sta se to u medjuvremenu desilo pa da ti san postane java? Gde si igrao, ko te ucio, ko ti je davao prilike, da li je neko zrtvovan zbog toga... Mrs...

Ma ne vredi ni pisati vise o njemu...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam gde da postavim, rece mi drug da je Scekic otisao

dp.gif
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Има један бивши форумаш се тако радовао одласку Катића и Радуљице, знаш и сам шта је после писао за Муслија, Гагића и Милутинова. :D

\/ :buhaha који црњак.
Морам да признам да имаш поенту.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Imao sam potrebu da ga branim od preterane pljuvacine, ali Milutinovu je bolje da ne prica mnogo ni o Duletu ni o Partizanu, ocigledno nema sta pametno da kaze.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Njemu je ova godina najuspesnija u karijeri. Izabran na draftu, presao kod grckih cigana i dobio je poziv za reprezentaciju. To sto nista nije osvojio i sto je sopstvenom gluposcu i pohlepom usporio sebi napredak, izgleda da ne kapira. Stvor egoisticni, ukapirace ubrzo da kosarka ipak nije tenis.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Partizan i Vujošević se ne zaboravljaju!

Mnogo je problema sa kojima se već dugo suočavaju u Partizanu, ali kada ovakve poruke stignu od strane nekadašnjih asova, sigurno je da je i to dodatni motiv crno-belima da se sa svim teškoćama izbore.



Već vam je svima poznata privrženost francuskog reprezentativca Žofrija Lovernja prema Partizanu, on je to bezbroj puta dokazao, ali u njegovom slučaju, uspomene iz vremena dok je kao kapiten predvodio šampionski tim Partizana, očigledno ne blede.

Sadašnji košarkaš NBA ligaša Denver Nagetsa ponovo je ovih dana u Beogradu, gde će njegovi ''Trikolori'' u sredu od 20:30h u ''Kombank Areni'' odigrati prijateljski meč protiv naše reprezentacije.

''Ne znam koliko sam puta rekao da je Beograd moj drugi dom, koji mi je mnogo toga pružio'', poručio je Lovernj u razgovoru za ''Novosti''.

Naravno, isto to može da kaže i za Partizan i trenera Duška Vujoševića, što ni ovoga puta nije propustio da istakne.

''Dule Vujošević je najveći uzrok zašto sam danas ovde, u reprezentaciji Francuske. To nikada ne mogu da zaboravim! Pružio mi je u Partizanu veliku priliku'', ističe Lovernj i dodaje da se i danas povremeno čuje sa pojedinim bivšim saigračima, ali drugim prijateljima koje je stekao u Beogradu.

Svestan je u kakvoj se situaciji Partizan nalazi, ali veruje da će kriza uskoro proći.
''Znam da je teška situacija u klubu, ali takođe znam da će Partizan opet biti na vrhu. Imaju svu moju podršku'', izjavio je Lovernj.

http://www.sportske.net/vest/kosarka/partizan-i-vujosevic-se-ne-zaboravljaju-233937.html
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
milutinov sa ibanjezom nedovicem i kahrimanom u skoli nekoj
em nas zakino za obestecenje , em otisao u ciganijakos em sa ciganima ide na slicne skupove
ozbiljno se lomim oko toga da li da navijam patriotski za Srbiju ili sportski za Francusku koju obozavam da gledam na predstojecem EP ( mislim ako otpadne Bogdan zbog ledja onda ce mi izbor biti malo laksi )
 
Top