Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Da li je jebeno moguce da me apsolutno svako u koga imam neograniceno poverenje razocara?! Poslednji covek za kog sam ocekivao da onom mamlazu stisne ruku, a da ga nakon toga bar ne pljune je Zo. A u picku materinu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
DDBihn-WAAERTmg.jpg:large


https://www.youtube.com/watch?v=3_u7qFIoiIA
Lovernj: Čuo sam kada je Čović rekao da me udare
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ubeđen sam od danas da živimo u nekoj i nekom trenutku pomerenoj dimenziji...nema drugog objašnjenja...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Vujošević: Vučić je zvezdaš, ali i kvalitetan državnik!
http://www.novosti.rs/vesti/sport.2...ic-Vucic-je-zvezdas-ali-i-kvalitetan-drzavnik

"Mi smo dobrim delom krivci za blokadu, ali nismo hteli da izbegnemo plaćanje i žao mi je što prošle godine nismo potpisali reprograma duga. Moramo da se zahvalimo Dačiću i Vučiću, koji bez obzira što je navijač Crvene zvezde pokazuje kvalitetne karakteristike državnog čelnika. Pomogao je da se nađu sponzori, ali nismo dobili nikakve olakšice, iako su pojedini mediji pisali drugačije. Sve kamate bankama biće plaćene, to će za nas biti ogroman pritisak i ne znam kako ćemo to plaćati", rekao je Vujošević na konferenciji za medije u dvorani Pionir, uoči odlaska na pripremni turnir u Španiju.

Samo istine radi... 2013. godina
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Dobro, svi znamo sa kakvim je ciljem Vujošević pričao o Vučiću. Nije tu bilo nikakve ljubavi prema njemu niti hvaljenja, više ironije i pokušaja da ga iscima da učini još nešto, konkretno ovdje vezano za kamate i olakšice.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Tako je.. mrzi me da trazim, ali ima I ono kad je 2013. isao na proslavu 5 godina SNSa... ja I Pekovicu ne zameram to sto se zahvaljivao, nego sto se zahvaljivao bez veze, a klub nista nije dobio... za razliku od namazanog udbasa iz FKa..

Realno, da vas kao sportistu Srbina pozove predsednik Francuske na svecani prijem, sta biste uradili..
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Jasmina, nije ti dobro poredjenje uopste. Ovo ti je vise u rangu da te Islamska drzava pozove na inauguraciju njihovog lidera...odes, a znas da ce ti odseci glavu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Pa dobro, evo sta vi mislite, zasto je Zo otisao?
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Pa analogija nije na mestu...

Mi govorimo o zemlji:

18301112_1419824761373021_2673138527150337654_n.jpg


Gde iza jednog čoveka sa grupom udbaša se pravi kombinacija 1984 i vrlog novog sveta...sa svim mogućim primerima...

Otišao je su mu namestili (nadam se) i da opet pokaže silu i takvim putem da pokaže da može da nas namaže govnima kad hoće...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Pa dobro, evo sta vi mislite, zasto je Zo otisao?

On srbiji ne duguje nista! On ne duguje nista, ni coveku koji je dopustio ubici premijera da cini sta god zeli, coveku pod cijom vladavinom se kradu trofeji i koji pokusava da ugasi klub koji ga je napravio!!

Zasto je otisao? Ja ne vidim niti jedan racionalan razlog da se ode, jer Zo kao Francuz, a potom i Partizanovac, nema ama bas nikakve veze sa srbijom
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
ja se apsolutno slazem sa tobom, ali kako ni ja ne vidim niti jedan racionalni razlog njegovog odlaska tamo, tim pre sam sklonija da mislim da postoji nesto zbog cega je otisao, a sto nije ocigledno I javno...

Uverena sam da postoji razlog, a da to nije slihtanje psihopati..
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Mozda mu je Zec sugerisao da je dobro za njegovu karijeru :) A mozda ga je I pajtos Jokic poveo u dobru zajebanciju. Jel,sta bi ova predstava drugo bila, do dobra zajebancija naroda I narodnosti
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Tako je.. mrzi me da trazim, ali ima I ono kad je 2013. isao na proslavu 5 godina SNSa... ja I Pekovicu ne zameram to sto se zahvaljivao, nego sto se zahvaljivao bez veze, a klub nista nije dobio... za razliku od namazanog udbasa iz FKa..

Btw ovo je najveća sramota pored one kada je podržao Vučelića...

Jer nije niti može biti cilj da opravdava sredstvo...

Bolje da budemo kao Barselona pod Frankovim režimom, ali da sačuvamo barem iole čast nego da budemo sluge fašisoidnom narcisu i još gore ližemo mu dupe da bi bili drugi...

Jbt osećam se kao oni navijači F.C. United of Manchester :roll:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Ne.. najveca sramota je ovaj brlog od drzave gde ako si funkconer nekog kluba ili sportskog drustva, moras tako da plivas sa govnima jer si vezan za njih. I samo od tvoje sposobnosti da plivas zavisi kako I da li ce ti klub opstati I koliko ce biti uspesan... a poseban problem je kada ti na vlast dodje iskompleksirani psihopata.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Da malo razbijem vasu diskusiju

Vlado Šćepanović u Bambergu, zvanično

http://mondo.rs/a1019121/Sport/Kosarka/Vlado-Scepanovic-u-Bambergu.html

Vlado Šćepanović počinje novu trenersku epizodu - u Nemačkoj.

Posle kratkog boravka na mestu šefa struke Budućnosti, proslavljeni košarkaš i mladi trener preselio se u Bamberg i preuzeo značajnu funkciju u redovima tamošnjeg šampiona.

Osim što će pomagati šefu stručnog štaba Andrei Trinkjeriju, Šćepanović će obavljati i deo dužnosti doskorašnjeg sportskog direktora Danijela Baisezija. Konkretno, sa doskorašnjim krilnim centrom Bamberga Jasinom Idbihijem biće zadužen i za organizacioni sektor, pre svega kada je u pitanju profesionalni, košarkaški deo posla.
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Tacno da ne verujem svojim ocima, sta je ovo u pm.
Tacna je ona teza, onaj za koga se najmanje nadas prvo.te za vrat ujeda.

Daj ne ubedujte se koji rac, sta Zo ima da trazi ovde?

A Zlatiborac nek vodi svoj klub
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Da jos malo skrenemo sa teme. Upravo sam pogledao gostovanje B. Bogdanovica kod I. Ivanovica. I nisam odusevljen. Da li se momak trudi da bude korektan ili mu Partizan i nije toliko bitna stavka u zivotu. Jos kaze 'bio mi je cilj da dodjem u veliki klub u Srbiji, kao sto je Partizan'. Vesto je izbegao da odgovori ko je u Partizanu najzasluzniji za njegov uspon. A naravno da je to Dule. Pa nije mu Vlada dao minute i loptu u ruke. Cini mi se da Partizan vidi strogo profesionalno, bez dubljih emocija.

Sta znam, mozda sam ja i mi ovde nerealni, pa ocekujem/o da svi dozivljavamo Partizan isto, ukljucujuci i igrace.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
U ovoj situaciji apsolutno delim Jasminino mišljenje. Lovernj tamo nije otišao zato što mu je bilo dosadno, ili što je bio primoran, ili što mnogo voli Vučića.

Sklon sam da mislim da je otišao da se pošalje neka vrsta poruke i nama i Vučiću. Ako bih morao da nagađam, nama da se iskulira malo sa prozivanjem vlasti, a Vučiću da se ukaže čast pred obnavljanje sponzorstava.

Ako je misija spasavanje Partizana podržavam sve metode.

Da su hteli da se šlihtaju otišao bi Toša lično, ne bi slali Lovernja.
 
Top