Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Hahaha, ja tek sada primetio,a video sliku 10 puta. Ostro oko , iskusno :D
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
thKaHHE.png
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Gledao sam Bogija sinoć, slabo je krenuo ali je pred kraj ubacio par lopti da nabudzi statistiku. Realno Bullsi su ravni kurcu kao ekipa. Lagano su ih okrenuli i rutinirali.
Dosta srpskih i par grobarskih zastava u polupraznoj hali.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne znam da li je ikad bilo antipaticnijeg čoveka u Partizanu... čak i razni Nece Tomici i rumeni Ninkovići mi nisu toliko bili odvratni, za njih se znalo da su seljoberi... ali, Džikic koji džiber jbt, sa sve njegovim satro getovskim ponašanjem... gledam intervju posle zadnje pobede buducnosti u El, na pitanje kako ocenjuje igru i iznenađenje, on odgovara u posprdnom tonu i nekom diletantskom stavu ma jok, kakva igra, loši smo mi mnogo, malo šutiramo, malo skačemo... neki sarkazam, šta li... i odjebao novinarsku nakon 10 sekundi.

Jedan od onih likova od kojih ti se prisere od transfera blama, kad ga čuješ kakvu gestikulacija ima i sleng.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Taman da ga dočekamo kako dolikuje sledeći vikend.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nikola Milutinov MVP 13. kola Evrolige (index 36)!
Patrik Miler MVP 10. kola Evrokupa (index 33)!

Svaka cast momci!:clap :ziveli
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.558
Локација
Yaoundé
Bogi for the win!... Момчино, уживај у сваком тренутку, заслужио си... па, нека после неко каже да је Дуле давио без разлога :D
 
Top