Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Танка је линија од најлепшег до најружнијег дреса у 21. веку...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мени је сасвим ОК, није превелика, уклапа се у дрес. Е сад, што је плава боја, не видим да је то неки проблем. Ако спонзор већ даје неку кинту има право да постави лого у својој боји на дрес.

Укуси су различити, некоме се свиђа а некоме не, камо лепе среће па да је величина и изглед рекламе на дресу највећи проблем клуба.

Узгред, Њукасл је годинама носио плаву рекламу на пругастом црно-белом дресу, после тога је променио спонзоре у свакој боји спектра, ако је већ до боје...
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Ocekivan izgled reklame , i normalno je da bude u plavoj boji . Vidim da se mnogima ne svidja ali sasvim je OK da sponzor trazi da reklama na dresu bude u toj boji i ovakvog izgleda.
To su boje i logo po kojima se odmah prepoznaje taj brend .

edit
dok sam pisao crno beli je vec nesto slicno napisao ,pa je ispalo kao prepisano.
internet nesto koci pa mi sporo objavljuje poruke
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Тачно, само је била ствар добре воље компаније МSI што су својевремено пристали да се реклама уради у црно-белој боји. Стварно не видим проблем, ево неколико примера наших дресова са рекламама у различитим бојама, и све су естетски у складу са дресом:

vdkggz.jpg


2b8uud.jpg


291merl.jpg


А ево и примера очајно урађене рекламе, узалуд што су неке од њих у црно-белој боји. Обичне крпетине налепљене на дрес:

nplvur.jpg


103h7h1.jpg
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Simpo je realno vise u skladu sa Tempom nego sa nasim dresom.
Nije lose uklopljeno, beli okvir oko plave pozadine izvukao stvar, dosta losije bi izgledalo bez njega.
Meni se svidja, ali mi je bilo smesno sto su svi prizivali to bez pozadine tih boja :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Nije problem plava boja, jesu sponzori, moraju da se pitaju oko takvih stvari, ali ovo je ODVRATNO :puke:

Pa da li je moguće da nama u većini slučajeva zapadne Filip Višnjić za dizajnera :banghead:
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Nije problem u boji, mnogo lepše bi izgledao bez lavlje glave samo sa natpisom, ali dobro, šta sad. Ovo bi bila odlična varijanta. Inače, prvi naš dres su bili sa OKI reklamom i nikad mi nije smetalo što je crvena, a i mislim da su to bili super dresovi.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Alo bre ljudi, pa kako LAV PIVO bez slike lava na reklami, ne znam sta vi hocete?!

Reklama je odlicna, lepo je uklopljeno sa dresom i tu nema diskusije. Ali jebi ga, ovde ima pojedinaca koji su uvek nezadovoljni i uvek nalaze neke mane.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Nije problem plava boja, jesu sponzori, moraju da se pitaju oko takvih stvari, ali ovo je ODVRATNO :puke:

Pa da li je moguće da nama u većini slučajeva zapadne Filip Višnjić za dizajnera :banghead:

Па чекај, не може дизајнер да дизајнира неки десети изглед рекламе, већ онај који садржи лого и симбол спонзора, са тачно одређеним фонтом који се употребљава. Зар не? :confused

Ово је лого Лав пива, ово је њихов фонт, тај лав се као симбол налази на њиховим производима...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ovo bi bilo mnogo bolje. Normalno ne moraju bela slova kao sa slike, mogu i plava.Ovaj logo je po meni mnogo lepsi od onoga sto su stavili na dres.
AKO CITA OVA NASA IZ MARKETINGA NEKA URADI NESTO :D
radikakomislis.jpg


i naravno bez ikakve pozadine da bude :) ovako kao na slici
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Мени је и овако скроз ок дрес,ионако су нам кроз историју боје реклама варирале,тако да не видим неки проблем што је ова у плавој боји.Једино сам се надао да ће бити већа налепница па да ће у горњем реду бити лого лава а у доњем писати лав,мислим да би тако визуелно изгледало лепше,али добро и ова комбинација ми се свиђа.
Едит:Баш овако како је Дејан поставио,само са плавом позадином....
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Meni je odlicno odradjeno, ostavili su boje koje jesu njihove, njihov font a i lepo su uklopili logo. Nije ogroman i taman su ivice u pravcu linija tako da ne bode oci. Po meni odlicno odradjen dres :)
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Мени ОК изгледа. Мало шарено са жутом и плавом, али ипак добро. Доста боље од MSI и ЕПС-а. Него... где нам је Агробанка на дресу? :wink:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Slažem se i za font i za simbol, ali zar je moguće da je moralo ovako sićušno, kao nalepnica, ovake sprčeno sve i zbrčkano?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Odvratno! Kao da je neko prelepio nalepnicu sa flase na dres! Zasto je bio problem da se uradi zlatnim slovima LAV i iznad lavova glava isto zlatna? Mnogo bi lepse izgledalo, ovako je dres odvratan, izgleda kao dresovi iz Eredivisie,sav izlepljen nalepnicama..
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Sreca pa ima crno-belih pruga i to izgleda ok. Zivo me zanima na jednobojnom dresu, na sta ce da ispadne.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Odvratno! Kao da je neko prelepio nalepnicu sa flase na dres! Zasto je bio problem da se uradi zlatnim slovima LAV i iznad lavova glava isto zlatna? Mnogo bi lepse izgledalo, ovako je dres odvratan, izgleda kao dresovi iz Eredivisie,sav izlepljen nalepnicama..
Logo mora da ima odredjene dimenzije, to bi bilo preveliko i u evropi ne bi moglo da se nosi, mozda kod nas moze, za evropu znam sto posto da ne moze.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ovo je tema koja se bavi dresovima FK Partizan, ali ću kao primer navesti dresove košarkaša koji su nošeni sredinom osamdesetih...Dakle, velika "SIMOD " reklama crvene boje. Danas ti dresovi u kojima su igrali Grba, Žec, Sveti Sava i ekipa kod mene bude jako pozitivne emocije...Bez obzira na ogavnu boju reklame i debilan font, trenerka sa kratkim rukavima Željka Obradovića iz 1986. godine zauzima počasno mesto u mom stanu, još uvek imam neko strahopoštovanje prema tom predmetu i veoma retko je oblačim...
Dakle, nije važna boja reklame, već na koji način će igrači nositi tu reklamu na dresovima i da li ćemo ih pamtiti po dobrom ili po lošem...
Ako ipak pričamo o vizuelnom efektu, mogla je pozadina da bude siva, umesto plava...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Ovo bi bilo mnogo bolje. Normalno ne moraju bela slova kao sa slike, mogu i plava.Ovaj logo je po meni mnogo lepsi od onoga sto su stavili na dres.
AKO CITA OVA NASA IZ MARKETINGA NEKA URADI NESTO :D
radikakomislis.jpg


i naravno bez ikakve pozadine da bude :) ovako kao na slici

Nije ovo za nas, mnogo "evropski" izgleda dres. Kad razmislim malo bolje, dobro smo i prošli.
 
Top