Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Znaci sami su birali, a nas navijace ko jebe,,,, Nikakva anketa ili izbor,,,,
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ovaj Joksić smrad pljunuti kadar uprave, ništa ja njemu ne verujem što napiše, posebno zanimljiva mu je bila analiza na kraju prošle sezone i opservacije na temu Natko, nisam mu zaboravio .!.
Teška sramota je prisustvo dotičnog na pripremama, ali valjda je zaslužio da o'ladi jaja posle uspešno isporučenih naručenih tekstova...

U tekstu navodi da će stići kroz dve nedelje a ovde odavno neko od upućenih napisao da su novi stigli u klub... Toliko o njemu...
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
За 5 година укупно 2 гарнитуре дресова, брука за клуб Партизановог реномеа. Не знам само ком идиоту је пало на памет да се уговор са Најком продужи.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.118
Локација
the middle of nowhere
За 5 година укупно 2 гарнитуре дресова, брука за клуб Партизановог реномеа. Не знам само ком идиоту је пало на памет да се уговор са Најком продужи.

Bolje pitanje je kom idiotu je uopšte palo napamet da potpiše ugovor sa najkom.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ако не може адидас мали брендови какви шугави најк, надам да је истина и овом тексту да је само још ова сезона. Ово што се дешава око ове приче о дресовима и маркетинга је слика и прилика клуба. Ђура је барем покушавао да има неки маркетинг, па промоција дресова итд.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Bukvalno bilo koji proizvodjac osim Nike i Adidasa bi nam radio 10 puta bolji posao..
Moj pik bi bio Macron. Poslednjih par godina rade vrhunski posao, napreduju i posvecuju mnogo paznje i dosta manjim klubovima od Partizana..
Pogledati kakav posao recimo rade za Hajduk Split i covjeku sve bude jasno..
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
@АнтиРом пријатељу, није Најк проблем већ маркетинг клуба. Знам да је Макрон тренутно популаран и да добро послују али и даље Најк и Адидас су престиж. Леђеа, Макрон и Ђивова су заменуле Лото, Дијадору и Капу код већине фудбалских клубова и репрезентација у техничком смислу. Пре неколико дана сам купио Партизанов дрес у Хумској и морам вам рећи одличан је, врхунски и прелеп. Једина замерка је наравно опет маркетинг служби клуба која се није постарала да иштампају само слова МТСа (не могу они то ни у 21 веку) али тај осећај, кад сам га узео у руке нов, обукао, ма све је лепо :)

Сви ми одавде би препородили Партизанов маркетинг да смо у позицији, али не може, снс тупаџије неће мрднути из фотеља и скоро неће доћи неко нормалан. Мада никада и нисмо имали нормалан маркетинг. Увек неке изроде, без знања, способности, креативности и стила.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ako se ne varam nike kao sponzor daje najvise tj pokriva sve i oko prvog tima i oko mladjih kategorija plus jos nesto oko kluba... oni stvarno da davaju svoju robu ne stede se.... tako je bar bilo ako se nesto nije promenilo
Nemam ja nista protiv nike, sa ovim idiotima koji nas vode sve je uzalud
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
To je bio adidas, davali su toliko opreme da je cena igrackog dresa sa utakmica bila duplo manja od cene dresa u butiku.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
@АнтиРом пријатељу, није Најк проблем већ маркетинг клуба. Знам да је Макрон тренутно популаран и да добро послују али и даље Најк и Адидас су престиж. Леђеа, Макрон и Ђивова су заменуле Лото, Дијадору и Капу код већине фудбалских клубова и репрезентација у техничком смислу. Пре неколико дана сам купио Партизанов дрес у Хумској и морам вам рећи одличан је, врхунски и прелеп. Једина замерка је наравно опет маркетинг служби клуба која се није постарала да иштампају само слова МТСа (не могу они то ни у 21 веку) али тај осећај, кад сам га узео у руке нов, обукао, ма све је лепо

Сви ми одавде би препородили Партизанов маркетинг да смо у позицији, али не може, снс тупаџије неће мрднути из фотеља и скоро неће доћи неко нормалан. Мада никада и нисмо имали нормалан маркетинг. Увек неке изроде, без знања, способности, креативности и стила.
Брате све се слажем, али да би Најк правио сваке сезоне дресове специјално за Партизан клуб мора да прода велики број дресова чија цена није мала, или да из буџета издвоји новац и надомести новац од продаје дресова да платимо Најку да нам ураде дрес ван каталога, а знајући циције из клуба то је немогуће. Једноставно њихови дресови су прескупи за просечног грађана Србије, ето први ја нисам финансијски способан да искеширам 6-7 хиљада за дрес, а и ових година нисам имао мотив јер носимо исти дизајн. Нама је Адидас правио дресове сваке сезоне, и нису били лоши, а и финансијски су били ту негде са Најком. Ја само кажем када смо већ финансијски "мали" клуб за Најк да променимо спонзора, који би нас удостојио нормалне опреме. Партизан свакако јесте клуб који треба да буде спонзорисан од стране највећих компанија, али нисмо зонски клуб да носимо исте дресове више година, то квари углед клубу.
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
@АнтиРом управу си, тако је, од титуле као да нису мењали изглед дреса, док је адидас за неколико година спонзорства правио видно различите гарнитуре. Да, нисмо више јаки да праве специјалан дизајн за нас, као за Барселону и Интер, већ носимо редован из каталога само у црно белој варијанти. До душе то је био случај и 2010 са адидасовим дресом за ЛШ, неколико екипа у европи је имало исти само у другим бојама, као и капине такође. Мислим ипак да је Најк добар, само да се маркетинг клуба мало потруди. Не треба нама ни специјалан дрес, него као што кажеш да бар нешто промене из године у годину. Тотално су затајили, од како је свемогући цар земље одлучио да највише можемо бити други, ни маркетинг се не труди, као да нас нема. А и цена је проблем, прескупи су, јако је то много пара, поготово ако би имали још добрих резервних гарнитура. Ја сам дуго скупљао паре, морао дам да га купим, ово ми је први дрес после више од деценије и искрено бољи је много уживо него на играчима преко тв-а. Само мислим да би управа требала да поради више на маркетингу, јер ако се ми не цимамо неће ни Најк, ни било ко други.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Dresove prodaju igraci
U situaciji gde su nam pojacanja nasa deca koju niko nece pa se vrate u pfc i gde neki klinac ako nesto i pokaze od talenta ima da ode iz kluba za 6 meseci tesko da ces se ovajditi od prodaje dresova
Dodaj na sve to cenu koja je za nase uslove van pameti
Dodaj na to i "uspehe" kluba i sve ono oko kluba ko ga vodi i kako ga vodi
Jbg

Vec sam pisao da je za dres bitno da se razlikuje, pruge, jednobojni, sare, pola pola... pustis masti na volju i vozi
Ali potrebni su ti igraci, uspesi, masa na stadionu, lozenje, privrzenost, strast... nas je soma ipo na stadionu sa sve onim interesnim drustvom na jugu
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Izbacili su na FB stranici FK Partizan, promo materijal za godišnje karte, čini mi se da su prikazali neke detalje sa novog dresa:

Druga slika sa poledjinom pokazuje novi font/brojeve, već vidjene na pripremamama.

Treća slika je novi dres Sevilje, isto od Najkija, čini mi se da je i ovaj naš eventualni novi domaći dres radjen sa isti fazon, v izrez kragna, tanke linije..

Screen Shot 2021-07-14 at 10.47.25 AM.png
 

Прилози

  • Screen Shot 2021-07-14 at 10.47.36 AM.png
    Screen Shot 2021-07-14 at 10.47.36 AM.png
    100,8 KB · Прегледа: 191
  • Screen Shot 2021-07-14 at 10.47.53 AM.png
    Screen Shot 2021-07-14 at 10.47.53 AM.png
    995,3 KB · Прегледа: 195
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ако контам по овоме сличан је али не скроз исти као Севиље? Значи танке линије, и када дебитују дресови.
Ја сам против NIKE јер нису бренд за фудбал, видио сам пар дресове UMBRO и следио се како су добри.
 
Последња измена:
Top