Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Дрес је феноменалан, ја просто не знам за коју варијанту да се одлучим, и црни и црно-бијели су сјајни.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Imamo mi dugu tradiciju te varijante belog dresa,koju najmanje volim.Bas sam se nadao bordo-plavoj garnituri ali...Kada vidim mnoge timove u Evropi,koji u rezervnoj varijanti nose neke roze,pa tzv .zlatne,smuce mi se.Sto vise crno-bele i to je to.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Мора да сам ретард, нигде не нађох слику новог дреса са леђа, може ли неко то да постави?
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
@Cyx Postavio je Dzi par stranica iza:

Sa prednje strane:
http://www.juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=438230&postcount=1299

Sa leđa:
http://www.juznatribina.net/vbforum/showpost.php?p=438278&postcount=1329

Dobar je dres samo bih voleo da imamo bordo-plavu kombinciju ipak smo mi armijski klub zar ne? mada kada pogledam i ova dva ostala dresa su brutalna tako da i može se preživi bez bordo-crvenih dresova. Vidim svi su protiv zlatnog broja i imena a ona se baš lepo, po meni, uklopila sa belom bojom dok su na 2. samo ivice zlatne a na trećem je siva i crna ivica.
 
Последња измена:

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Хвала, не знам само чему златна боја бројева код првог дреса ако већ нису штрафте дуж целих леђа. Могла је комотно црно-бела комбинација. Друга боја фонтова ми једино има смисла ако је цео дрес у штрафтама.

Овако је ок, дефинитивно бољи од прошлогодишњег. Најлепши је црни и то без броја. Из нове гарнитуре одлична је и црна поло мајица!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Већ сам рекао да сам задовољан новим дресом, али имам и ја замерку у вези овога што је рекао alekst88. Невероватно је да нису могли да обуку три фудбалера у комплет опрему и тако на промоцији покажу комплетан изглед тима у новој сезони са новим дресовима! :banghead

Ако су фудбалери првог тима били заузети као гости на промоцији, могла су три играча из млађих категорија. Само мало ови из маркетинга да погледају неки сајт као на пример http://www.football-shirts.co.uk/fans/ ...


Иначе, веома ми се свиђа што имамо на неки начин "брендирану" опрему - FK PARTIZAN на леђима изнад презимена и FKP на чарапама. :clap
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Dres sa dugim rukavima dooostaa dooobaaar!
Sa kratkim nista specijalno,tri strafte mi nesto malo.
Proslogodisnji crni meni mnogo lepsi.
Sazem se sa gazdom da je eventualni dres sa prugama preko celih ledja mnogo lepsa varijanata,pogotovo za nas koji ne volimo da stavljamo broj i ime.
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Већ сам рекао да сам задовољан новим дресом, али имам и ја замерку у вези овога што је рекао alekst88. Невероватно је да нису могли да обуку три фудбалера у комплет опрему и тако на промоцији покажу комплетан изглед тима у новој сезони са новим дресовима! :banghead

Ако су фудбалери првог тима били заузети као гости на промоцији, могла су три играча из млађих категорија. Само мало ови из маркетинга да погледају неки сајт као на пример http://www.football-shirts.co.uk/fans/ ...


Иначе, веома ми се свиђа што имамо на неки начин "брендирану" опрему - FK PARTIZAN на леђима изнад презимена и FKP на чарапама. :clap

Predložio Crno beli, ali šta ćeš.
Lutka je pobedila tj. pukla na promociji.

Mogla je promocija da bude bolja. Naprimer moglo je osim igrača u full opremi i sa štampom da se prezentuju i trenerke ima ih tri vrste. Ovako je samo prezentovana lutka i polo majica na igračima.

Moram da se ponovim ali neke stvari jednostavno moraš da znaš da radiš.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Moram da se ponovim ali neke stvari jednostavno moraš da znaš da radiš.

Проблем је што изгледа свако у овој земљи мисли да он зна најбоље. "Други немају појма, знам ја како то треба". И онда ставе лутку, као да гледамо у излог модне конфекције "Узор" тамо неке 1974. године. Па још лутка гекне на под док појци у позадини поју "Да волим црно-беле". :pop

Нема ту никакве филозофије, мало само да се распитају или да виде како се то ради у свету и то је то.
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
I meni se ne sviđaju rukavi na ovom crno belom dresu, ili možda postoje i manji (uži) modeli. Inače su lepi.
 

wllayco

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
98
Reaction score
0
Jeste sigurni da su brojevi i slova na belom dresu beli? Ne verujem da će biti tako...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
@wllayco Требало би да је тако! Наравно неће буквално бити бело на бело, већ ће око броја ићи црна линија... Тако да ће се видети лепо.
 

Zagor

Guest
Ништа посебно. Иначе нисам ни колекционар ни неки велики љубитељ, па га вероватно нећу пазарити. Ако већ морам да бирам, овај класични дугих рукава изгледа веома лепо...

Ипак, мило ми је да се дигла оволика граја око дреса. Пре ће бити да је до Адидаса, него до нашег маркетинга, но то није ни важно...
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Meni su dresovi super, i sa zlatnim i sa obicnim bojama.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Већ сам рекао да сам задовољан новим дресом, али имам и ја замерку у вези овога што је рекао alekst88. Невероватно је да нису могли да обуку три фудбалера у комплет опрему и тако на промоцији покажу комплетан изглед тима у новој сезони са новим дресовима! :banghead

Ако су фудбалери првог тима били заузети као гости на промоцији, могла су три играча из млађих категорија. Само мало ови из маркетинга да погледају неки сајт као на пример http://www.football-shirts.co.uk/fans/ ...


Иначе, веома ми се свиђа што имамо на неки начин "брендирану" опрему - FK PARTIZAN на леђима изнад презимена и FKP на чарапама. :clap

I meni se to isto sviđa i mogu da garantujem da je ideja potekla od Adidas a ne od našeg marketinga... osim ako Voja "Stanković" opet nije uzeo stvari u svoje ruke i to predložio, kao što je predložio da MSI bude crna traka a ne ona drečava plava.

Stvarno ne razumem ove iz marketinga. Ja kada nešto ne znam sigurno neću ni pokušati da radim dok ne naučim, i to u detalje. Zar im je zaista teško da pogledaju kako to rade veći i iskusniji klubovi. "Copy/Paste" neće im niko zameriti!!!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
E moj Gazda nisu to toliko velike pare da bi oni imali motiva da se cimaju ,boli nekog uvo za vizulni deo i sto smo prosle sezone delili istu garnituru sa pola africkih klubova lova je bitna ti to bar razumes...A ovaj novi dres je bas lep kupujem ga odmah cim budem u mogucnosti da kompletiram sa proslom sezonom .
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
ja lepse dresove nisam video u životu!!! jedva čekam da počne nova sezona!!!
 
Top