Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Последња измена:

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Мени ово како се и колико се из клуба баве питањем дресова изгледа као да то решавају једним телефонским позивом: Добар дан је л имате дресове? Аха, добро, је л може једно четрес комада?
На сву ову кукњаву, Партизан је шампион, освајач дупле круне и спрема се да наступи у квалификацијама за ЛШ.
Ако то није разлог да ови из клуба питају, а из најка да се мало исцимају око нас онда не знам шта јесте. То је промоција робне марке, треба нешто да добијемо заузврат. А не само колико је мајица продато у трговини.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Posaljem im e mail da me dres izasao oko 140 eura a da mi nisu napisali broj i ime igraca i da dijete nece da uzme dres i evo cekam vec 15 dana i niko mi ne odgovara na e mail.Sve u svemu vecudozu bezobrazluka i neprofesionalnosti nikada nisam vidio.

Gorane (pretpostavljam da vam je ime), zaista niste trebali da pravite ovakvo razgibavanje da bi kupili dres. Pogotovo za klinca... Mogli ste slobodno da napisete i pomogli bi vam bez ikakve dileme. Naravno, ovo ne opravdava idiote u Klubu na svim nivoima.

Ponekad mi bude zao sto nema privatizacije, pa da dodje neki staromodni biznismen, cenim da bi 3/4 zaposlenih izbacio na ulicu pa bi bilo strajkova gladju i velikih skandala. Bruka i sramota kakav smo Klub.

Panticu, budi faca pa pomeni ovo u svojoj sledecoj emisiji. Gospodin je platio dres za klinca 140 EUR i jos ga prave magarcem. Da smo Klub, dobio bi kompletnu opremu i potpisan dres od Djurdjevica i karte za LS besplatno. Nazlost Panticu, nastavite da branite nedela...

To što vi ne prodate više od hiljadu I po dresova to je vaša bruka u marketingu Partizana, nego nas navijača. U pravoj firmi svi bi podobijali otkaze majku li vam ne ljubaznu i nekulturnu.

Read again!

Ne razumem čemu toliko nerviranje oko dresova. Mislim, okej, kapiram radoznalost. I sam sam uvek radoznao da vidim kakvi su novi dresovi, ali, iskren da budem, ne bi mi ni najmanje smetalo i da narednih deset godina igramo u istoj ovoj čađavoj garnituri....

Ti kao da si iz pretproslog veka kada su osnivali FA u Engleskoj. Dres je jedna od najbitnijih stavki svakog normalnog kluba na svetu. To, sezonske ulaznice i TV prava. Naravno, u Partizanu je to na nivou apsolutnog AMATERIZMA.

Ovo za isti dres je apsolutni skandal.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Upravo planirah da se javim gospodinu iz BL da sam mogao da mu donesem dres. Da zna za ubuduce. Ej kao da je narucio iz Amerike i to televizor pa da plati toliko. A da ove naes ne pominjemo. Ovo sto je mrzim_sve napisao je minimum minimuma.

Inace, sjecate li se da smo za te dresove kukali prosle sezone kako nam ni tu nisu poslali istu garnituru jer je jednima pruga isla do kraja a drugima se stapala sa crnom okolinom. Nadam se da od tog Najkija makar dobijamo i neke pare jer je ovo jadno.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ako ce vam biti lakse, ja masku za telefon cekam vise od dva meseca. Posle bog zna koliko vremena imam dobar model, pa sam hteo da ga obezbedim. Jako sam nespretan i stalno mi ispada telefon, tako da mi je ovakva vrsta zastite neophodna. I kad vec dajem pare na jebenu masku, hteo sam da bude nesto vezano za Partizan. Izabrao sam masku koja je radjena po uzoru na ulaznicu meca Partizan-Paok. Dakle Sale Ilic prekriva celu masku. Prelepo.
Na sajtu pise za svaku masku: "dostupno u svim velicinama". I ja debilcina poverovao u to i po kurcevoj kisi sam se cimao do JNA, da bi mi rekli nema. Onda su mi rekli da narucim pa ce biti gotovo za pet dana. Naravno, kako to obicno biva u ovoj jebenoj zemlji, tih pet dana je preraslo u 10, pa u dve nedelje, pa na kraju punih meseca dana. Posle mesec dana riba me.zove da mi kaze da su narucili pogresnu masku. Stvarno sam popizdeo, ali je zena bila ljubazna ako nista drugo. Videlo se da joj je neprijatno. I tako ja opet narucim masku. Od tad je proslo preko mesec dana, a maske.ni u najavi. Potpuni amaterizam.
A kao neko dete sam se radovao...
Izvinjavam se a off-u, ali cisto da znaju ljudi sta ih ceka.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
E moj Gorane, za te pare si mogao kupiti povratnu kartu do BG, popit pice i dobit igracki dres od Sase Ilica sa sve potpisom...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pa majku mu jebem, ko radi u tom marketingu, ne samo što su nesposobni, nego takvo bahato ponašanje i neozbiljnost... užas!
Čitaj, Pantiću, pa se posle žali na broj prodatih dresova!!!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Kada pogledam recimo Brasin nas je prelijep. Debilizam je bilo izabrati Nike kao tehnickog sponzora, ako vec ne moze Adidas onda Umbro,Lotto fudbalske brendove tj brendove koje razumiju fudbal. Nike ove standardne nije mijenjao u odnosu na proslu sezonu. Ako se ne varam ove godine istice ugovor i da ce Bog da uzmemo normalnog sponzora.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ako ce vam biti lakse, ja masku za telefon cekam vise od dva meseca. Posle bog zna koliko vremena imam dobar model, pa sam hteo da ga obezbedim. Jako sam nespretan i stalno mi ispada telefon, tako da mi je ovakva vrsta zastite neophodna. I kad vec dajem pare na jebenu masku, hteo sam da bude nesto vezano za Partizan. Izabrao sam masku koja je radjena po uzoru na ulaznicu meca Partizan-Paok. Dakle Sale Ilic prekriva celu masku. Prelepo.
Na sajtu pise za svaku masku: "dostupno u svim velicinama". I ja debilcina poverovao u to i po kurcevoj kisi sam se cimao do JNA, da bi mi rekli nema. Onda su mi rekli da narucim pa ce biti gotovo za pet dana. Naravno, kako to obicno biva u ovoj jebenoj zemlji, tih pet dana je preraslo u 10, pa u dve nedelje, pa na kraju punih meseca dana. Posle mesec dana riba me.zove da mi kaze da su narucili pogresnu masku. Stvarno sam popizdeo, ali je zena bila ljubazna ako nista drugo. Videlo se da joj je neprijatno. I tako ja opet narucim masku. Od tad je proslo preko mesec dana, a maske.ni u najavi. Potpuni amaterizam.
A kao neko dete sam se radovao...
Izvinjavam se a off-u, ali cisto da znaju ljudi sta ih ceka.


Ako hoces masku javi mi se na p.m. da te uputim da dobijes brzo.

Dok se nagadja kakav ce biti novi dres i prica da li je dobar ili nije uspeo sam da pronadjem snimak jedne utakmice koji sam odavno trazio.

U pitanju je utakmica kupa UEFA protiv Porta 2000 godine kada smo definitivno ispali golom Drulovica u poslednjim minutima u utakmici koja je dva puta prekidana zbog nestanka struje na stadionu.

Igrali smo tada u trecoj garnituri dresova sive boje. Prvi i poslednji put sam video takve dresove i osvojili su me totalno. Nazalost kao klinac koji je jos isao u skolu tada nisam mogao sebi da ga priustim i dan danas mi je krivo zbog toga. Meni licno bili su vrh.

https://m.youtube.com/watch?v=lg7uKL8xLO8

Puma ih je radila.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Gorane (pretpostavljam da vam je ime), zaista niste trebali da pravite ovakvo razgibavanje da bi kupili dres. Pogotovo za klinca... Mogli ste slobodno da napisete i pomogli bi vam bez ikakve dileme. Naravno, ovo ne opravdava idiote u Klubu na svim nivoima.

Ponekad mi bude zao sto nema privatizacije, pa da dodje neki staromodni biznismen, cenim da bi 3/4 zaposlenih izbacio na ulicu pa bi bilo strajkova gladju i velikih skandala. Bruka i sramota kakav smo Klub.

Panticu, budi faca pa pomeni ovo u svojoj sledecoj emisiji. Gospodin je platio dres za klinca 140 EUR i jos ga prave magarcem. Da smo Klub, dobio bi kompletnu opremu i potpisan dres od Djurdjevica i karte za LS besplatno. Nazlost Panticu, nastavite da branite nedela...



Read again!



Ti kao da si iz pretproslog veka kada su osnivali FA u Engleskoj. Dres je jedna od najbitnijih stavki svakog normalnog kluba na svetu. To, sezonske ulaznice i TV prava. Naravno, u Partizanu je to na nivou apsolutnog AMATERIZMA.

Ovo za isti dres je apsolutni skandal.


Hteo sam da napišem da treba da bude sramota marketing Partizana zbog prodatih 1,500 dresova. Glupost je da svoju nesposobnost prebacuju na navijače Partizana, i nas krive za svoj ne rad.

U napadu besu sam sinoć pisao taj komentar, a sad tek vidim da je gramatički loše ispalo. Praštajte.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Inace, sjecate li se da smo za te dresove kukali prosle sezone kako nam ni tu nisu poslali istu garnituru jer je jednima pruga isla do kraja a drugima se stapala sa crnom okolinom. Nadam se da od tog Najkija makar dobijamo i neke pare jer je ovo jadno.

Не добијамо.
Од Адидаса је било и пара, и много више опреме. Наравно, и опрема је била квалитетнија (поједине млађе категорије још увек користе дресове из 2010./2011. нпр.).
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
marketing nam je uvek bio ocajan, mada pohvalio bi pantica sa vesnikom i tv bar nesto da imamo, plus onaj autobus na proslavi, bravo

sto se tice dresova mislim da je osnovni problem uz ocajan marketing i visoka cena, 6 somica dati za dres u srbiji to ne ide bas tako

nisam razumeo ovo sa 1500 prodatih dresova, u kom periodu, ako je toliko prodatih ovih nike dresova ove sezone (u sta ne verujem) pa to je odlicna brojka, vise nego gledalaca na nekim nasim tekmama

ajde ako nike diktira cenu dresa al sta je sa ostalim stvarima u butiku, koje su isto skupe uz to o nekoj estetici ili ideji da ne pricamo
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Pantic misli da svi ovde imaju dubok dzep kao on pa da mogu da priuste svake godine novi dres. Klasican zapadni degenerik.
Ovde se bre nose dresovi jos iz cuvene 1999.
Prosle godine/sezone je receno da sigurno sledece sezone imamo bordo plavi dres.
I tako svake sezone mi u klin oni u plocu.

Sustina je da od ljudi koji su trenutno u klubu niko ne razume i ne shvata tradiciju Fudbalskog kluba Partizan.
Ko ce da nam vrati bordo plavi dres? Ona drolja sa pinka?
Jok od sledece sezone cemo imati ruzicaste dresove u stilu ruzicaste televizije,a i Vuletic se cenim ne bi bunio.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Najk cak ne placa ni stampanje, tako da je ovaj ugovor samoubistvo. Prejebali smo 4-5 firmi za stampanje, nikom nismo platili. Ko ce stampat dresove ove s zone dragi Bog zna...

Marketing nam je govno, opste je poznato. Ne mesaju se puno u svoj posao i zayo jeste tako.

O ceni dresa da ne pricamo, evo dres Majorke 65e+4e stampa kompletna, a razlika u standardu nebo i zemlja. Takodje dresovi Barse i Reala nisu nista skuplji.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ako Pantiću budu ovakvi ti beli dresovi "sa interesantim detaljima na rukavima" usraću se

nike-club-america-17-18-away-kit%2B%25282%2529.jpg
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Vocado niko ne moze da pobedi.
Inace,stvarno se ne secam kada smo zadnji put igrali 2 godine sa istim dresom.I 80-tih je Adidas menjao bar rukave(beli,pa crni,pa beli).Ali ipak je ovo 21 vek.Tada su JNA generali bili napredniji od ovih danasnjih debila koji rade u Marketingu.Panticu su navijaci krivi zbog dresova???Pa Kappa je jedne sezone izvadila 4-5 razlicnih kombinacija.Nema to veze sa prodajom dresova,nego sa debilima iz Marketinga.Eto gore nam covek kaze da je platio 150 EUR za dres za sina i jos na kraju nije dobio ono sta je trazio.Navijaci krivi,a?
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Jebao ih najki da ih jebao. Pustite Pantića šta on sere, niko ne može da me ubedi da se nije mogao pronaći pristojan tehnički spoznor, neki Macron, Kappa, NB, Errea, koji bi nam uradio dresove kakve mi želimo i još dodao koju kintu preko toga. Lezilebovići i nesposobnjakovići.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Najodvratnije je ovaj Pantić koji vredja intelegenciju navijača Partizana, želeći time da prikrije svoju glupost i lenjost.
 
Top