Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Možda i najbolja epizoda serijala!

Pantić se prikazao u sjajnom svetlu. Razoružao je Duleta potpuno sa onim:
"Zamislite da ja kažem da će DV pokloniti titulu, ko bi mi poverovao?" :D

Duletu je prvi put javno pukao film zbog pičkastog ponašanja političara koji su kao naši navijači. Pantić ga je "doveo" dotle i neka je.
Mamu im jebem u pičku, svim tim govnima koji su partizanovci, ali do mojega. Samo svoja masna dupeta gledaju, crkli dabogda.
U pravu je Pantić potpuno, treba više da smo besni na te kao fol partizanovce, nego na pičkoustog. Mnogo više.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Evo ne ide ni repriza na SOS u najavljenom terminu! Nešto smrdi ovde!

Da li je neko snimio emisiju? Šteta da je nema..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.422
Локација
Žrnov
Nidžo, napisa ti gore Paki da je gledao reprizu... ne paranoiši :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pih, pa meni na EPG piše u 13:05...

Dobio sa poruku od Željka:

Imali smo problem sa renderom na SOS Kanalu, softver je pukao sinoć, montažer je otišao, pa su ponovo jutros renderovali, upravo sam dobio emisiju, konvertujem je i postavljam na kanal za oko sat i po biće za gledanje.

Možda većina vas nisu njegovi fanovi, ali ja hoću da pogledam emisiju!
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...ali se nadam da će nakon ovoga Dule ozbiljnije popričati sa Pantićem i da će se u ovoj pauzi, dok odmara dole u zavičaju (Zavidim :D), bolje informisati o svemu, na jesen krenuti u ofanzivu i naterati te "velike partizanovce" da najzad otkoče zakočeno.
Prvi bold: Pantić je definitivno ostavio utisak na Duleta. Pozitivan. Pogotovo što je Dule došao u emisiju očekivavši jedan drugačiji nastup Pantića nego što je bio.

Drugi bold: Odmor i zavičaj moraju da sačekaju još malo. Sledeće sedmice Barselona, trenerski seminar...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Гримаса Вујошевића на самом почетку емисије, после Пантићевог редовног информисања јавности о стању Ђурићевих фирми, одавала је утисак човека који је надркан и има предрасуде како ће изгледати емисија. Касније се његово изненађење неким информацијама није могло сакрити.

Затим, у трећем интервјуу узастопно, он потенцира како је Крстајић оптужио управу да су лопови, што је нетачно и једна велика манипулација. Упитао их је "где су паре" , нигде не постоји ниједан интервју да је Крстајић рекао да је неко, именом и презименом лопов.

И стварно, где су паре, мени је несхватљиво да Д.В. има тако селективно памћење, па зна и у којој се пицерији скупљају "пучисти" али не зна зашто је из ФК нестао огроман новац, зашто је клуб у лошој ситуацији поред толико милионских трансфера, од којих би, да је среће, имао корист и КК Партизан.

И немамо право да се љутимо ни на пичкоустог габеља, ни на било којег политичара, док се не дотакнемо оних који седе унутар ФК Партизан. Али не, лакше је испаљивати фразе "није лако Ђурићу".

Што се тиче тога да "ниједан политичар није био на прослави титуле и да је Ђурић изгледао као прокужен", можда би Д.В. требао да изађе из амнезије и схвати да је сироти Ђурић лоповчина чије гоњење због приватизације ВЗ тражи Европа.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.422
Локација
Žrnov
DV je došao naštren u emisiju, to je bilo evidentno... tome u prilog svedoči i njegova rečenica "moram i ja vama da kažem... kad ste me zvali u emisiju, trebalo je malo bolje da razmislite onda" :D

Meni je to bilo simpatično, kao neko dete :) "e, sad ću da ti kažem"...

A onda je polako splašnjavao, kako je emisija odmicala....

DV je čovek čije mišljenje ne možeš promeniti.. jedino što možeš je da mu kažeš "jeste to tako, ali...." pa mu onda izneseš činjenice i podatke, koje on neće prihvatiti odmah... ali jednostavno ga moraš dovesti do toga da on to prihvati kao SVOJE mišljenje :wink:
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo da pozdravim sve likove sa foruma koji pljuju Željka Pantića! Verovatno su to neki šaneri, prodavci fejk air maxa i trenerki, dileri kineske robe ili šta već ne znam. Pozdrav za vas!

Niko u ovoj jebenoj Srbiji osim njega i par portala i novina koji se ne čitaju masovno ne smeju ništa da pisnu i o temama vezanim za sport, a i za ekonomiju takođe.

Duško Vujošević je opet ponovio 8.put da nije ni na čijoj strani, ali je ipak branio đurića, bez ijedne činjenice, pa je na kraju upotrebio frazu da je đurić "bolesni partizanovac".
Gospodine Vujoševiću, on je možda samo bolestan. Takođe je toliko očigledno da on (Dule) kao predsednik JUGOSLOVENSKOG sportskog društva Partizan (kako mrzim to na ju...) pojma nema o stvarima koje se dešavaju u njegovom "preduzeću". Pantić je bukvalno njemu ispričao neke stvari koje je ovaj čuo prvi put i njegovo zaprepašćenje je bilo očigledno.
Siguran sam da su nastavili razgovor i sinoć posle emisije i da je Željko još dosta toga rekao mnogo eksplicitnije, a i potkrepio činjenicama i dokazima.

Hvala Željko što si Partizanovac i borac za pravdu u našem Partizanu. A Vujošević, videćemo da li će nastaviti da bude tvrdoglav, pa opet sledeće sezone kukati kako ne prima platu ili će svoju energiju usmeriti sa ćokija i Vučića na neke druge ljude i neke druge stvari!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Nisam gledao poslednju Panticevu emisiju, ali moj post ce biti na tragu gornjih razmisljanja nekih forumasa.
Suditi o D.V. parcijalno- nije moguce. On je u toku veceg dela svoje karijere formalno ili neformalno uvek uzimao siroka ovlascenja, sto ga je vrlo cesto dovodilo u sukob sa okolinom.
Buduci da sam osvedoceni skeptik (ali ne i mrzitelj, kako mi je ovde imputirano) po pitanju lika i dela D.V, pokusacu da na kraju ove sezone dam svoje misljenje o njemu.
0. Dusko Vujosevic je najtrofejniji trener KK Partizan u istoriji, gledano po domacim i reg.titulama, covek koji je kolicinom osvojenih pehara i matematicki osigurao da KK Partizan ponese oreol najveceg kluba na ovim prostorima, mada je to bio i pre njegove trece ere u KK.
1. Dusko Vujosevic je bez sumnje riznica trenerskog znanja, narocito u delu individualnog rada sa igracima na pozicijama 2 i 3. Otuda i pristajanje clanova strucnog staba da trpe njegove kaprice najneverovatnijih vrsta i da maltene rade bez plate, samo da bi bili blizu trenerskog maga. Vlade Jovanovic se najduze zadrzao u strucnom stabu, pretrpeo je svasta, ali se fino isprofilisao narocito u radu sa visokim igracima, o cemu se nekada namerno cuti.
2. Dusko Vujosevic je alfa i omega KK Partizan, sa ovlascenjima i autoritetom koji daleko prevazilaze uticaj formalno nadredjenih, predsednika i SD. Da li je to dobro ili ne? Za ovakve uslove (Srbija, kosarka kao neprofitabilan sport, bitka sa kretenima iz komsiluka i predgradja) jeste, ali mislim da gledano na duge staze nije, jer se cesto ophodi kao slon u staklenoj basti i da idu vremena kada ce nam trebati nesto prepredenosti dok ne uspostavimo stabilan model finansiranja. Ovde cu se zaustaviti posto je u pitanju javni deo foruma.
3. Dusko Vujosevic je izuzetno teska osoba, usudio bih se da kazem sa vrlo upitnim elementarnim moralnim karakteristikama. Mogu da razumem da covek zivi u svom malom svetu, ali toliko kontroverzi, posebno u delu njegove povezanosti sa izvesnim osobama iz paradrzavnih i parakriminalnih struktura je vrlo cudna. I ovde cu se zaustaviti jer mi je prosto neverovatno da se ovde pise o neinformisanosti D.V. u vezi sa nekim stvarima o kojima svako iole obavesten zna skoro sve. Dakle, ili je veliki licemer, ili pomalo autistican. A ako je ovo drugo, onda cemo imati puno problema kada dodje 2014-15 i gazde iz EU zabrane svaki upliv drzave u sport preko javnih preduzeca.

Da rezimiram, nista nije crno ili belo, uglavnom je kombinacija dve nijanse. Zato bi bilo dobro da nas nekolicinu koji se ne odnosimo prema D.V kao prema bozanstvu, vecina na ovom forumu saslusa i da nas ne osudjuje i etiketira kao u proslosti. Ne samo zbog nas, nego i zbog kluba.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Cudno da niko nije primetio recenicu " a koliko od prodaje JAT-a ide privatnom klubu iz zeleznika?"...

Mnogo vazna recenica...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Posto se svi slazu, osim mene vecitog kontrasa, da je Dule bio iznenadjen i da je kao pazljivo slusao, sta vi ocekujete da ce da se desi zbog toga? Sta predvidjate kao rezultat vase teorije da je Dule pazljivo slusao?

Evo, ja kazem da je bilo na jedno uvo uslo, na drugo izaslo, i dalje su isti ljudi zli i pucisti i dalje je Djura veliki Grobar i dalje je SPS majka...Ako nije vec danas zaboravio sve sta mu je Pantic rekao, to ce sigurno zaboraviti sutra-prekosutra. I naravno, nista se tu promeniti nece.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Vi rekoste da ste Duletu pred intervju poklonili film Tezina lanaca a valjda ce ga sad pogledati ako vec nije. Svi su lopovi, ali onaj Dinkic je neprevazidjen. Covjek je 12 godina na istoj funkciji i zgrce li zgrce.

Sto se tice njegovog branjenja Djurica, sve mi se cini da ga vise sprema za "zasluzenu penziju" a da mu se za nasljednika sprema Ruzic posto ne znam sto bi ga onoliko hvalio. Svi smo mi vatreni Grobari, pa nikome od nas nije palo na pamet da kaze da mozda i nije u redu da Partizan stalno bude prvi:puke
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.491
Reaction score
41.422
Локација
Žrnov
Evo, ja kazem da je bilo na jedno uvo uslo, na drugo izaslo, i dalje su isti ljudi zli i pucisti i dalje je Djura veliki Grobar i dalje je SPS majka...Ako nije vec danas zaboravio sve sta mu je Pantic rekao, to ce sigurno zaboraviti sutra-prekosutra. I naravno, nista se tu promeniti nece.

Možda i bude tako kako si napisao, ali bih ja ipak sačekala da vidimo šta će reći pred izbore i protiv koga će nas (navijače Partizana) pozvati da glasamo, odnosno da ne glasamo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Neću čekati da mi on kaže za koga da glasam, niti ću ga poslušati, ja hoću da vidim šta će da uradi po pitanju pravljenja budžeta za KK i po pitanju stadiona koji je u vlasništvu SD čiji je on predsednik.

A na izbore neću izaći. Možda eventualno izađem pa glasam za tog koga on smatra za lošeg, ako bude nastavio da radi to što radi (čitaj, podržava moje najveće neprijatelje).
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.870
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Prvo da pozdravim sve likove sa foruma koji pljuju Željka Pantića! Verovatno su to neki šaneri, prodavci fejk air maxa i trenerki, dileri kineske robe ili šta već ne znam. Pozdrav za vas!

Ау јбт, сад ћу думрем што не глорификујем патетичног саморекламера кога је неко оштетио за позицију у клубу.

Иако га не пратим нити ме занима, највише ми се свидео кад је опљувао Вука Рашовића, мислим то је оно баш што се каже новинарски.

Да се разумемо ово што пишем нема везе с емисијом с ДВ, нисам је гледао...
Niko u ovoj jebenoj Srbiji osim njega i par portala i novina koji se ne čitaju masovno ne smeju ništa da pisnu i o temama vezanim za sport, a i za ekonomiju takođe.

Анђус онда заслужује пулицера.
 
Top