Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kum je koliko sam čuo u ekipi koja bi na čelu sa Bodirogom preuzela klub, a ko gura Baju?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kad je neko teško bolestam postoje samo dve opcije. Pronaći lek za bolest, ili skratiti mu muke.

SD Partizan je teško bolestan. Vujošević i klapa bi da se zadrži status kvo, tj, da Ružić ostane i postavi nekoga ko njemu odgovara. To je samo nastavak bolesti, a ne lek.

Da li će novi predsednik, koji nije deo SPS doneti lek, ili kovčeg, ostaje da se vidi.

Da li je Bodiroga rešenje, ne znam, jer niti je čovek rekao DA, niti znam ko je u njegovom timu i šta sve planira. Apsolutno me boli kurac to što će ga SNS tu postaviti, ako on u svoj tim dovede sve one koje je Đurić najurio. Dakle, Bata, Sale, Krle, i svi drugi koji su bili protiv šnajdera, Ružića i ostale bagre. To su ljudi kojima verujem, jer znam da bi radili u interesu Partizana.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.496
Reaction score
13.545
Локација
tamo daleko...
Da li će novi predsednik, koji nije deo SPS doneti lek, ili kovčeg, ostaje da se vidi.

Da li je Bodiroga rešenje, ne znam, jer niti je čovek rekao DA, niti znam ko je u njegovom timu i šta sve planira. Apsolutno me boli kurac to što će ga SNS tu postaviti, ako on u svoj tim dovede sve one koje je Đurić najurio

Ja stvarno ne bih da eksperimentisemo sa time sta ce se destiti, ako ciganski psihopata namontira svoje ljude u Partizan (ne kazem da je to Bodiroga). Dovoljno smo vec videli. Mnoge stvari se desavaju ove sezone, upravo zato sto je supermen iz Feketica trenutno najmocniji covek u Srbiji. Delic onoga na sta su sve spremni, videli smo upravo kada je menjan pravilnik o nagradama u toku sezone. Nekako mi se taj kovceg vise uklapa uz ciganskog psiha.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Kum je koliko sam čuo u ekipi koja bi na čelu sa Bodirogom preuzela klub, a ko gura Baju?


ne znam ko ga gura, ali on je hteo i ranije da preuzme dok je DS vladao...njegova ekipa para ima, njegova ekipa je izrazito mutna, da li hoce da peru novac ili da se vade ili sire preko nas bi videli, naravno da ne bi bilo nista onako kako treba da bude, za pocetak bi meni bar bilo dovoljno da vidim neku pristojnu facu umesto Onduliranog, i promenu ekipe Roleks, Rasa (mada bi on ustvari preziveo i tu promenu i opstao) and co...al moram da izrazim sumnju da bi Baja i Bodiroga dosli u FKP po nalogu Vucica da nas uniste i ugase. ta prica mi deluje opravdanje da bi ovi opstali...kad je bio Bogi Dule kaze ne moze DS da udje u klub, sad kad je Bodiroga ne moze SNS da udje u klub (a ne moze se prenebegnuti cinjeni da Dule Bodirogu ne voli i pre SNSove pojave kao vlasti), al zato SPS i bagra komunistickih pregaoca moze dugogodisnje da unistava klub.
nadam se da neko nece shvatiti ovo kao prihvatanje da SNS udje u klub posto je to poslednje sto zelim...ali SNS je i kod ovih idiota i lopova koje Dule brani u UO ubacio svog clana, onog advokatskog sina Novaka Nedica...a posto ce ova sadasnje ekipa da grebe i rukama i nogama da opstane ko kaze da nece oni pristati na neki dil, kombinu da ubace jos nekog njihovog Kokezu?
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Mene interesuje koja uopste legenda Partizana moze da konkurise za mesto predsednika kluba?

Iz fudbala jedino Pedja Mijatovic,ostali su ili na onom svetu ili u godinama ili su potroseni(citaj Vukotic) ili vec imaju neke fotelje.

Kosarkasi su redom svi na nekim pozicijama.Vaterpoliste ne bih pominjao,dosta nam je Djaka i Franje.

Dakle ja ne znam ima li uopste kandidata a da ima status legende a kamoli da li je slobodan tj ima li ili vec nema neku svoju kombinaciju.

Gazda je lepo rekao,Vujosevic zeli da zadrzi svoje komunjaretine u klubu i sad prica on nama pricu da je on za neku legendu,da odbrani klub(odbrani moj tuki) i ne dozvoli ulaz sa strane.
Opet se pravi naivan,dajte mu Oskara za glumu francuske sobarice.

Evo ja pitam,nabrojte mi 2 imena,2 coveka koji su legende,koji nisu potroseni i nemaju neku drugu obavezu koja bi ih onemogucila da preuzmu klub?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Valjda onaj ciji je kadar Mile Burek.
To je ta zavrzlama, ovde je već bilo pisano da Mile Burek čuva mesto Bodirogi. Kakva je to papazajnija u najavi?:confused
ne znam ko ga gura, ali on je hteo i ranije da preuzme dok je DS vladao...njegova ekipa para ima, njegova ekipa je izrazito mutna, da li hoce da peru novac ili da se vade ili sire preko nas bi videli, naravno da ne bi bilo nista onako kako treba da bude, za pocetak bi meni bar bilo dovoljno da vidim neku pristojnu facu umesto Onduliranog, i promenu ekipe Roleks, Rasa (mada bi on ustvari preziveo i tu promenu i opstao) and co...al moram da izrazim sumnju da bi Baja i Bodiroga dosli u FKP po nalogu Vucica da nas uniste i ugase. ta prica mi deluje opravdanje da bi ovi opstali...kad je bio Bogi Dule kaze ne moze DS da udje u klub, sad kad je Bodiroga ne moze SNS da udje u klub (a ne moze se prenebegnuti cinjeni da Dule Bodirogu ne voli i pre SNSove pojave kao vlasti), al zato SPS i bagra komunistickih pregaoca moze dugogodisnje da unistava klub.
nadam se da neko nece shvatiti ovo kao prihvatanje da SNS udje u klub posto je to poslednje sto zelim...ali SNS je i kod ovih idiota i lopova koje Dule brani u UO ubacio svog clana, onog advokatskog sina Novaka Nedica...a posto ce ova sadasnje ekipa da grebe i rukama i nogama da opstane ko kaze da nece oni pristati na neki dil, kombinu da ubace jos nekog njihovog Kokezu?
Relano je da sa strane ko nije blizak sadašnjem rukovodstvu kluba nema šanse da dođe, a da nema podršku sns-a.
Meni je jasno ovo banditsko čerupanje od strane sps-a, samo je pitanje ako oni odu kakav je plan raspodela sredstava, da li onda reketiranje preuzima neko drugi, ili će od prihoda koje ostvaruje fudbalski klub i ostali delovi sd imati koristi, pošto sada nemaju. Ako će to kraduckanje da preuzme sns onda smo ga još više najebali, jer oni pokazuju svojim konstantnim delovanjem kakve su im namere. Pri tome ne mislim da bi Bodiroga radio na uništavanju kluba, zato bih volo da od njega čujem kakav bi on plan imao.

Problem je što se iz Partizana isisava, a u cigane upumpava. Neko ko plebira da postane predesednik kluba mora tome da stane na put, a najbolja bi bila privatizacija.

I ne treba gledati samo usko, šta bi voleli da vidimo na početku, jer ako nema jasne vizije kako dalje, veoma brzo nam sledi tužan kraj.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Pekarski ovo je sapunica gde se ne zna ko je s kim i ko je kome majka. Ako ja dobro razumem situaciju, na osnovu informacija koje se vrte, ovo je borba za prevlast izmedju dve frakcije sadasnje uprave, na jednoj strani je burekova, ciji je kandidat Bodiroga (a uz njega Baja Zivanic i neki bivsi igraci poput Kralja, Djelmasa, Radanovica) koga gura Tole a dobio je amin i od SNS a na drugoj roleks i ekipa iz SPS koje podrzava i Vujosevic. Djavo ce ga znati koje su sve kombinacije moguce.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Ne verujem da je Bodirogin cilj izvlacenje para iz Partizana.
On je covek koji je za vreme svoje karijere zaradio veliki novac a onda kao biznismen jos vise...ne mogu da se setim ni jednog biznisa koji je propao.

O onome sto znam o njemu i sto sam cuo o ovim nasim iz uprave...to su totalno razliciti tipovi ljudi. Kvalitetan covek pre svega...

Neverovatno mi je krivo sto se on i Dule ne mirisu...ne znam da li je istina ali sam cuo da je Bodiroga imao zelju da karijeru zavrisi u Partizanu.
Medjutim, Dule je rekao da mu nije potreban.
Ne znam da li je to istina, stvarno bih voleo da neko od upućenih kaze da li ima istine u ovome....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Deki je nekad bio malo veći ženskaroš, ne znam kakav je sada, ali bolje i to nego muškaroš kao Džajka! Nikad lošu stvar nisam čuo za njega, nego samo pozitivne.

BTW, debelo ste skrenuli sa teme. Ovo je tema o Vujoševiću, a ne o upravi FK, mada je to donekle i povezano.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Debeli off-topic a u nekim postovima i lupetanje, podmetanje o raznim lobijima i laži. Nekoliko postova obrisano. Tema se zatvara do daljnjeg.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.618
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
1419975355.gif
 

Dr.Hofmann

Guest
A ko to ovde tera Vujoševića?:buhaha

Ja sam primetio samo jedan komentar u kome čovek sugeriše na neke stvari koje po njemu Dule bespotrebno i pogrešno radi i ništa više...

IZMENA:
Po mom ličnom mišljenju ne postoji bolji trener i bolja opcija za Partizan od Duleta Vujoševića, ali isto tako sam doživeo blagi transfer blama kada sam sinoć pročitao njegovu izjavu o sudijama, nakon onakve naše horor igre.
 
Последња измена од уредника:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
A ko to ovde tera Vujoševića?:buhaha

Ja sam primetio samo jedan komentar u kome čovek sugeriše na neke stvari koje po njemu Dule bespotrebno i pogrešno radi i ništa više...

Pa to im je odbrambeni mehanizam. Cim neko nesto kritikuje odmah se ide u drugu krajnost sa sarkasticnim postovima u kojima se tera "debeli dukljanin" iako niko nikad nije DV tako zvao na ovom forumu. Prica se o nekom bicevanju igraca i slicno. Sarkazam valjda, jebem li ga :)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.618
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Па он је тренер од 55 година, не клинац од 17, он није потенцијал, неће напредовати, нема шта да се чека.
Ако се после сваког пораза, повреде, недовођења играча, указује на грешке, ако се после сваког интервјуа, кзж и било каквог излета у медије објашњава како је сујетан, која је друга опција, него променити тренера.
Уосталом да се не лажемо велика већина би то одмах јасно и гласно написала, али не може због резултата...
Ја кад неког нон стоп критикујем имам идеју шта урадити поводом тог случаја, а не само да бих писао. Не мора се написати ђуро одлази да би се сконтало да људи имају жељу да оде.
 
Top