Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Вероватно баљезгају пичкоусте новине али ако је истина очигледно да је још само Вујошевић остао да брани Партизан ма ко шта мислио о њему.
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Nego zanimljiv je tekst na kraju, gde kazu kako je Vujosevic lagao da je Partizan uzeo manje pare od drzave nego cigani..Vidi se covicevo vucicevo novinarstvo..:puke
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Samo su im se zagubili dokazi kod Olivere Jovićević, pošto je piškousti na rts-u ostavio papire kao dokaz toj tvrdnji.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Dule nedaj se, udri smece sa kanalizacionu cevku, ne mogu ti nista ti si besmrtni. Cuvaj snage trebas praviti novu ekipu jer era dominacije polako prolazi vreme je za novo tvoje poglavje i jos zesca dominacija.:partizan_fan:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.841
Jos jedan u nisu pokusaja destabilizovanja kluba, a jos i vaznije, dehumanizacije Duleta da bi pokazali kako je covjek prs'o i da sad kao sve sto on kaze nije nista drugo do obicno lupetanje. Gdje mi zivimo, Boze sacuvaj.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Samo da Dule ostane normalan posle ove odvratne sezone. Jer on jedino moze da vrati klub tamo gde pripada.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.948
Локација
Beograd
Dule

Ala je Dule podbo ministra Udovicica sa onim Franjo na 40:35 aludirajuci na njegovu promenu imena :D
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Dule ponovo izbriljirao.
A ovaj glupi savic,sto se cigani ,pa bogami i poneki Grobari pale na njega,
je toliko ogranicen,kao moja mala terasa od kujne.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.841
Ne miruju cigani, a nadam se da to nismo ni ocekivali od njih. Znaci odbili Duletovu zalbu i odlozili nam prijateljsku sa Megom, dok su ovi igrali sa svojim prvim timom. Jesam li nesto propustio?
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Iskreno bih zamolio navijače Partizana da pogrdnim skandiranjem ne vređaju Filipa Čovića, jer on je pravi sportista i gospodin, najbolje što ta familija ima

Део изјаве Дулета пред ФМП

Sram Vas bilo Duško Vujoševiću. Šta Vam je moja porodica zgrešila? Šta su Vam zgrešili moja ćerka i sin, moja supruga i unuci?

Реплика ћокија

Када се прочита једно па друго, испада да је за ћокија увреда да је Филип најбоље што његова породица има, и имам неки болестан осећај да се оваквом одговору Дуле и надао :lol:
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Moj obozavani Dule!G-din ministar Franjo moze samo da te uhvati za koljeno.Dok je pravih grobara niko i nikad te nece niti moze izbaciti iz sporta,a pogotovo iz Partizana.Zato zabij im jos jedan 13 uzastopni glogov kolac u srce.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Željku Pantiću neizmerno hvala što je večeras u korenu sasekao već unapred spremljeni segment emisije koji bi Duleta izjednačavao sa Ćokijem!

Nažalost, tom prilikom je i još jednom potvrdio koliko je našem Duletu zdravlje narušeno... Da se završi ova sezona i da čovek odmori i makar za tren se posveti svojem zdravlju i porodici.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Greg Popovic koristi Duletove metode! :eek: Sad ce da kazne Duleta.

4.gif
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.236
Локација
Žrnov
Jeste, on :pickaciganska zna da se nama Partizanovcima smučio Dule!

Mora DV da vodi više računa o sebi...

Pantić je odličan bio... ne samo što je prekinuo svako poistovećivanje DVa sa pudlicom, nego je Anđusu ubacio "rovca" da njega možda i sam ljubljeni vođa minira.....

Čak je i svog "prijatelja" Jakovljevića potkačio :puke

Što volEm kad se ciganšture kolju međ' sobom...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.841
Svaka cast Zeljku, a poruka za Duleta je, kao i za sve, a pogotovo predsjednika, neka slobodno skine sako (pogotovo ako je tako strasno kako Pantic kaze) posto izgleda da ovaj Gogic nije izabran od tijela koje bi trebalo da ga bira...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sprečio je da Duleta i sinoć oslove i okarakterišu sa "Psiho" za šta su ovaj iz Kurira i ovaj iz NN dakako bili spremni.

Istovremeno je na Duletovom primeru i prozvao mnoge vajne, a zdrave Partizanovce koji ne dižu glasa... Čak su i brže-bolje pohitali da zaduže člansku kartu SNS.
 
Top