Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Sad ce Todoric, zajedno sa psihom, da ponovo moze u penziju, jer ce ispasti da je (hvala vucicu) spasao klub od ne vise tako debelog, ali nista manje zlog Dukljanina.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sramota je blaga rec. Naravno ne za Duleta nego za upravu. Da sam na njegovom mestu ne bi im oprostio ni jedan cent. Cak i ovih 100k sto su mu odbili za kazne i racune bi im trazio jer mamlazi nije on kazne pravio zato sto mu se digla patka vec da bi klub zastitio od sudijskih lopovluka.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Hahah cuj ove' samo da vas podsetim ako je neko zaboravio- Dula je Todoric oterao iz kluba, ne znam zasto poredite njegovu situaciju sa nekim igracima koji su bili vise nego dobrodosli. Jebeni sizofreni sns grobari.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Naravno da će da tuži za svoj novac koji je zaradio žrtvujući svoje zdravlje.
Sve je dao klub, ne postoji opravdanije i više zaslužena plata u Partizanu ikad.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.537
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Na stranu sta mislim o samom potezu tuzbe, ovi imbecili iz uprave su placali ona dva invalida a nisu ni sanirali dugove koje su obecali da ce sanirati? Stabilizacija, zahvaljivanje, koji jebeni kurac?
Po nekoj logici, svi oni koji su pljuvali Kecmana sto je tuzio klub, verovatno misle isto i za ovu situaciju?

Ili se ipak sad slazu sa mnom da se svakome mora isplatiti zasluzeno?

Ne naravno. Jer smislenom coveku je lako objasniti razliku izmedju ovog poteza i poteza one ljige koji tuzi klub "u dogovoru" ( koja debilna laz) i onda se vucara godinama po strucnom stabu iako o trenerskom poslu zna koliko i Gagic i uzima pare za to jer je shvatio da je nesposoban za zivot kada ne igra kosarku jer jedino sto bi mogao drugo da radi je da mota palacinke da ne umre od gladi.
Kada DV bude dosao opet u klub i pokusao da bude fizioterapeut cisto da uzme neku platicu i motao se tu par godina totalno netalentovan za taj posao, onda cemo poceti da pricamo o paraleli.
Ti sad vidi jel si smislen ili i dalje imas dilemu.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Hahah cuj ove' samo da vas podsetim ako je neko zaboravio- Dula je Todoric oterao iz kluba, ne znam zasto poredite njegovu situaciju sa nekim igracima koji su bili vise nego dobrodosli. Jebeni sizofreni sns grobari.

U cemu je razlika? Da li je Dule tuzio Todorica ili Partizan?

Ovde ste vredjali Kecmana na najgori moguci nacin, nazivali ga olosem od coveka, djubretom i slicno, a samo zato sto je zatrazio dugovanje preko suda.

I daj iskulirajte sa vasim psihopatskim lepljenjem etiketa za glupe stvari.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ovo sto je Dule tuzio nije Partizan nego ikebana.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Dule nije tuzio Partizan vec naprednjacku prciju koja postoji samo da leci bolest izdajnickog picoustog siptara i njegovih praznoglavih sledbenika. Dule nikad ne bi tuzio Partizan.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Koliko se secam Pekovic je odmah kada je dosao u septembru 2015 nesto i isplatio Duleta a cinimi se i posle, odnosno nije da se neki pravio lud sve vreme, jer je dug kluba prema Duletu bio daleko veci od 100.000, e sad da li je mogao sacekati bar novog predsednika pa sa njim da ugovori nastavak dinamike isplate po meni mogao je, a isto tako smatram da svakom kome klub duguje mora da se isplati.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Na stranu sta mislim o samom potezu tuzbe, ovi imbecili iz uprave su placali ona dva invalida a nisu ni sanirali dugove koje su obecali da ce sanirati? Stabilizacija, zahvaljivanje, koji jebeni kurac?


Ne naravno. Jer smislenom coveku je lako objasniti razliku izmedju ovog poteza i poteza one ljige koji tuzi klub "u dogovoru" ( koja debilna laz) i onda se vucara godinama po strucnom stabu iako o trenerskom poslu zna koliko i Gagic i uzima pare za to jer je shvatio da je nesposoban za zivot kada ne igra kosarku jer jedino sto bi mogao drugo da radi je da mota palacinke da ne umre od gladi.
Kada DV bude dosao opet u klub i pokusao da bude fizioterapeut cisto da uzme neku platicu i motao se tu par godina totalno netalentovan za taj posao, onda cemo poceti da pricamo o paraleli.
Ti sad vidi jel si smislen ili i dalje imas dilemu.

Ocigledno nisam smislen. Kecman i Dule traze isplatu za ono sto im se duguje kao igrac, odnosno kao trener. Kecman je te pare apsolutno zasluzio, kao i Dule. Kad Kecman bude tuzio klub za zaduzivanja kao trener, onda ce biti druga prica.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.537
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ocigledno nisam smislen. Kecman i Dule traze isplatu za ono sto im se duguje kao igrac, odnosno kao trener. Kecman je te pare apsolutno zasluzio, kao i Dule. Kad Kecman bude tuzio klub za zaduzivanja kao trener, onda ce biti druga prica.

Ocigledno nisi.
Probaj da procitas pretposlednju recenicu mog prethodnog posta, pa pokusaj da povezes da to sto je Kecman obicna licemerna picka posledica ne tuzbe nego licemernog motanja po klubu nakon tuzbe. Cak sam bas zbog onih koji slabije povezuju dao i primer sbbkbb u paralenlnom univerzumu gde DV lesinari oko kluba u polju u kome je totalno nestrucan.
A ja te ne bih vise pomagao u tome mojim postovima posto vidim da si se nakon vesti razmahao ovde kao da testiras novu tastaturu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Cekaj, neko hoce da mi kaze da je od 15-20000 evra Kecmanu zavisila buducnost? A taj isti klub mu pre toga sredio da ode u PAO i finansijski zbrine i sebe i naredne generacije.

Dule je Partizanu doneo milione evra, a i slazem se sa kolegom @tobacco da ovo nije Partizan i da pravi Partizan Dule nikad ne bi tuzio.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.505
Reaction score
23.308
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kada DV bude dosao opet u klub i pokusao da bude fizioterapeut cisto da uzme neku platicu i motao se tu par godina totalno netalentovan za taj posao, onda cemo poceti da pricamo o paraleli.
Ti sad vidi jel si smislen ili i dalje imas dilemu.

A savetnik?

Koliko se secam ovi sto mu nisu produzili ugovor su rekli da je njegov dug prioritet, e, sad, ako njemu nisu dve godine nista platili, sta je onda s onih koji nisu prioritet?

Zlatibore pitaj Taru...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.933
Локација
Gde god ti da igras...
Naravno da je Dule trebao tuziti klub to jest gamad u klubu koja nas srozava na svaki moguci nacin. Od naseg kluba je ostalo samo slavno ime. A sve ostalo u njemu i oko njega je trulo i pokvareno. Ja bih pitao bivseg nam predsednika kao i "spasioca" Partizana Tosu fixa kome su vraceni ti silni dugovi od 2M evra u zadnje dve godine kad lista duznika nije nista kraca cak se i povecala???
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Je li nekome palo na pamet da covek treba da placa lecenje zbog narusenog zdravlja?! Sta sad treba da umre samo da bi pokazao lojalnost klubu koji vode ljudi koji ga nisu hteli?! Sasvim je u redu sto je tuzio.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Dule tuzi trenutni KKP po mom misljenju samo zbog ljudi koji su ga oterali i dozvolili da postane ono sto jeste.

Da te ljude nema, garantujem da bi Dule ove pare oprostio.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Увек је овде било тих разоружавајућих формално - логичких мисаоних продуката: шта има Пековић да троши своје паре за клуб, наравно да ће Кецман да тужи кад су то његове паре и сл.
Убедљивост тих мантри, данас је некако допустила могућност да и тај Вујошевић затражи своје.
Данас, мада годину или две раније, горео би Дебели као Никола Коперник на ломачи принципијелних и забринутих.
Срећом по њега ови који су рециклирали своју оданост Партизану, изгурали су на кркаче да се изгледа не доводи у питање ни Душково право на зарађено.
Сасвим поштено, Кецману паре, Шикију пензија, Тоши црвене купаће чувара плаже, Пековићу Златибор, Дулету неисплаћене плате.
Оно што педантни тумачи нису успели да разумеју, јесте да је брбљиви Дукљанин заправо био принуђен да потражи у клубу бубрег, гуштерачу, године, па и живот, али да тамо нема ничег од свега тога до пар фикуса, напредњачких пепељара и визит карти које гласе на адресе из Железника.
Кад је већ тако, онда бар те паре. Не може за њих ништа да се купи од свега изгубљеног, али кад су већ намирене јајаре, гребатори и никоговићи, дај да нешто претекне и за оног који је дебело заслужио.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.505
Reaction score
23.308
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Dule tuzi trenutni KKP po mom misljenju samo zbog ljudi koji su ga oterali i dozvolili da postane ono sto jeste.

Da te ljude nema, garantujem da bi Dule ove pare oprostio.

Jedino mu zameram sto nije odmah tuzio, pa ako ga vec teraju zbog sponzora i Njegove premijerske milosti i vernosti, a onda brate nek to i plate.

Jeftino su oni prosli s tim postupkom, od miloste nazvanim "nije produzen ugovor, sad vec bivsem treneru"!
 
Top