Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
- Sigurno ću se naći sa trenerom Vujoševićem. Želim da porazgovaram s njim, da bih video da li on stvarno ima razumevanja prema Partizanu i na koji način možemo da se dogovorimo - istakao je Mijailović.

Dule kao na marsu da zivi, pa ovi "jadnici" vec dvije godine ne mogu da dodju do njega.

Jebiga sada, pa moraš i njih malo da razumeš. Kad je KKP u pitanju, Vujošević je toliko visoko iznad njih da jadnici ne mogu da nađu dovoljno velike merdevina da bi se popeli i s njim pričali.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
Ne samo kada je KKP u pitanju gazda , nego bilo koja sfera zivota... Cak i kad su na stiklama , mogu da ga uhvate samo za koleno , kao i kolega im coki...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.197
Reaction score
18.658
Локација
U Kinšasi
Balasevic nocas u Areni posvetio pesmu Duletu. Ocekujem gomilu komentara.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Bas tu, I moze se reci da je jako lepo pricao o Duletu.
"Da mi je 10000 Duska Vujosevica, spasio bih svet."
Alal vera!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.006
Локација
Beograd
Da.Prijatno me je iznenadio.A i Dule je bio na koncertu.Spomenuo je i zvalavog ,bas tim recima.Vrhunski koncert.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.197
Reaction score
18.658
Локација
U Kinšasi
Vidi cave, sto su cekali da neko prvi prizna da je isao na Balasevica, pa da se jave :D

... A bilo i aplauza...
 
  • Like
Reactions: mvp

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Sa Duletovim odlaskom je otisao i Partizan.

Bolje bi bilo sa Duletom i u beton ligu, nego ovo sto imamo sad.

Care, jos jednom hvala za sve godine ponosa, prkosa i srece.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
https://twitter.com/DvaNulaTri/status/947260494649454592

I da ,za kraj godine da se podsetimo jedne genijalne slike gospodina Krcunije ...

2h5ras6.jpg
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
dve legende, OGROMNE, srbistan ih nije vredan, nadam se da ce srbija nekad biti (kad ovce opet budu blejela a ne lajale...)
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Pekovic je obican balvan, dosao je iz svog interesa, da pozavrsava svoje neke price, covek nije imao blage veze sa bilo cim, Partizan ga nije zanimao 2%. On je moje najvece razocarenje. Kada je usao u klub mislio sam da ce srediti neke stvari, da ce stvarno da pokusa da vrati klub na pravo mesto. Videli smo svi sta se desilo. Nista. Bunar. Kao samo Duka da ode i stize love, stizu sponzori, bice sve do jaja. Vidim. Stoka raspala.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Dule legendo zelim ti puna zdravlja i puno para da naplatis dug koji ti se duguje u 2018 godini, i da se jednog dana vratis na mestu zlostora.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ja vec odbrojavam dane do povratka Duletovog.

A onda cemo prvo jebati mater ovim nasim izdajnicima, a za cigane cemo pisle lako.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ja vec odbrojavam dane do povratka Duletovog.

A onda cemo prvo jebati mater ovim nasim izdajnicima, a za cigane cemo pisle lako.

Cigani su mrtvi, ja ovo ne priznajem za klub. Uopšte se ne prepirem sa ciganima oko košarke, samo im kažem da su maloumni i da im je voljeni klub ugašen, i usput im poželim da umru.
Tako da ovaj klub koji sebe naziva CZ ne treba da bude predmet rasprave.
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.919
Локација
Beograd
^
Apsolutno ista situacija, samo objasnim da nemamo o čemu da pričamo, posle pretvaranja kkcz u fmp pa u ilr... Kao i oko vaterpola, samo ovo malo duže traje, ali i to će se lane zvati...
 
Top