Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
plasi-v.jpg



Navijači Partizana na svom zvaničnom sajtu pokazali koliko vole Duška Vujoševića
Plaši me kad me zovu Supermen

Postoji li čovek koji je jači od Čaka Norisa ili moćniji od Supermena? Za navijače Partizana dileme nema - postoji. On se zove Duško Vujošević i na njihovu ogromnu radost, on sedi na klupi njihovog košarkaškog tima.

„Grobari“ misle da on može da dobije utakmicu i ako ne uđe u halu, da može da uzme titulu i sa Zvezdom, ali ga to ne zanima, i da je on najbolji košarkaš u KK Partizan. Šta o svemu tome misli Dule Vujošević?
- Navijači Partizana imaju odličan smisao za humor - bio je prvi komentar trenera momaka u crno-belom kada smo mu pokazali spisak doskočica koje su „grobari“ postavili na njihovom navijačkom sajtu.
Što je prst klizio niže na papiru, osmeh na licu gospodina Vujoševića bio je sve širi.
Navijači kažu: „Neki ljudi nose majicu Supermena, a Supermen majicu Duleta Vujoševića“

Ostali smo uskraćeni za komentar njegovih sposobnosti da osvoji titulu prvaka države sa Zvezdom, ali doživljava li Dule Vujošević sebe kao Partizanovog Supermena?
- Ma kakvog Supermena? Pravo da vam kažem, mene to pomalo i plaši, ta ogromna očekivanja koja pred mene stavljaju ljudi kojima je Partizan u srcu. Možda su to navijači malo karikirali, zbog toga što ja svoj posao radim sa mnogo strasti i dajem celog sebe i drago mi je da je to prepoznato. Međutim, ima i drugačijih mišljenja, navijači drugih klubova sigurno nisu toliko impresionirani mojim mogućnostima, pa ni svi navijači Partizana ne misle tako. Ponavljam, daleko sam ja od Supermena - uz osmeh je prokomentarisao Vujošević.
Jedne godine država i grad su stali iza Partizana. Te godine je Dule Vujošević osvojio NBA ligu
- Opet dolazimo na priče o finansiranju. Na dan kada smo otputovali u Vitoriju, grad nam je uplatio obećani novac. Vidim da se sada po štampi pominje da bi „Telekom“ mogao da isplati zaostale stipendije Partizanovim igračima. Ja ih otvoreno pozivam da, kad već istražuju, novinari ispitaju sva ulaganja te kompanije u košarku od 5. oktobra 2000. naovamo - kaže Vujošević.
Dule je bio čitalac godine u „Stubovima kulture“ ili ne postoji knjiga koju Dule Vujošević nije pročitao
- Nisam bio čitalac, nego kupac godine. Čitanje i slikarstvo su moje bočne ljubavi, prva je ipak košarka. Sve manje imam vremena za čitanje, utakmice su svakog trećeg dana, treba ih pripremiti. Trenutno čitam „Pogledi u zrcalu“ od Mirka Kovača, ali ide mi strašno sporo.
Pisci na konferencijama za štampu prvo naglase da se Duletu svidela njihova nova knjiga“
- Ha, ha... To je, naravno, karikirano, ali učestvovao sam na prezentacijama knjiga kod svojih prijatelja i govorio na nekim tribinama na Sajmu knjiga. To je za mene pravo uživanje.
Duško Vujošević ima brata blizanca, mlađeg deset godina. Brat mu se zove Aleksandar Džikić
- Džile bi morao malo da smrša, ako želi da bude moj naslednik - nasmejao se Dule Vujošević.
- Šalim se, naravno, on je sjajan momak, košarkaški pismen, odlično radi svoj posao u Olimpiji, predviđam mu veliku trenersku karijeru.
Čak Noris nije mogao da dobije srpsku vizu jer u ambasadi nisu mogli da poveruju da ne poznaje Duleta Vujoševića.
- Čaka bih rado doveo u Srbiju, ali NATO ne bih nikada! Slobodno tako napišite - u veselom tonu završio je razgovor za „Alo!“ trener košarkaša Partizana.
Bolje ulica nego kavez

Posle velikog trijumfa protiv Panatinaikosa i plasmana Partizana u TOP 8 Evrolige, upravnik zoološkog vrta Vuk Bojović, dodelio je Dušku Vujoševiću jednu ulicu u vrtu.
- Obožavam životinje. Sa simpatijama sam dočekao ovu vest i odmah mi je palo na pamet, bolje da su mi dali ulicu nego kavez! - prokomentarisao je Vujošević.
Odlomci iz „Biblije o Duletu“

1 Kada Dule Vujošević uđe u halu, sudije odmah sviraju kraj, a delegat registruje meč službenim rezultatom 20:0 za Partizan
2 Dule Vujošević može i sa Zvezdom da osvoji titulu,
ali ga to ne interesuje
3 Dule Vujošević je naučio Palasija da recituje „Gorski vijenac“ na ijekavici. Napamet.
4 Zona koju postavi Dule Vujošević je lepša od Zone Zamfirove i jača od zone sumraka
5 Konferencija za štampu Duleta Vujoševića je gledanija od „Žikine šarenice“
6 Dule Vujošević ne psuje.
On vaspitno deluje na igrače.
7 Jednom je Dule Vujošević bio neraspoložen i nije osvojio Kup. O tome je kasnije snimljen film.
8 U ULEB pravilniku piše da Dule Vujošević SME da se šeta po terenu.
9 Čak Noris navija za Zvezdu jer mu je Dule Vujošević zabranio da navija za Partizan
„Moje omiljene doskočice“

1 Dule Vujošević ne traži tajm-aut kada drugi misle da treba
2 Dule Vujošević u lice govori sudijama ono što im „grobari“ psuju preko televizora
- Na prvu nemam zamerki, a za drugu napišite da se to odnosi samo na meč sa Taukeramikom. Nemojte da okrenem sudije protiv sebe - u svom stilu prokomentarisao je Vujošević.

http://www.alo.co.yu/sport/2293/Plasi_me_kad_me_zovu_Supermen
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Imam dojam da bi Dule mogao da odrzi cas i Murinju i Kapelu i da uzme Levante on bi sa njim osvojio sve moguce u toj ligi i doso do 4 finala Lige Sampiona,imam osecaj da je ovaj covek toliko mocan u svom poslu.
 

krille

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2008
Порука
9
Reaction score
0
Локација
GroБari Бrigada
Da mi ga nije zao dao bi ga za premijera vlade Srbije...ali politika nije za postene i castne ljude...
Stvarno covjek koji ume i zna u svom poslu..!

60128607.jpg
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Једна анегдота од пре пар дана везана за Дулета:

у разговору с неким људима блиским ФК Партизан, Дуле је изразио чуђење како је Партизан у куп-дербију могао да дозволи да са 2-0 дође на 2-2 у једном моменту. И тако, причало се, дискутовало се, неко је рекао како је 2-0 заиста најопаснији резултат.

Дуле је мртав-хладан рекао:

"Па онда убудуће немојте да им дајете тај други гол, нека остане 1-0!" :buhaha:buhaha

Кратко, јасно и логично.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja bi duleta stavio da vodi nas i kosarkaski i Fudbalski tim :) Jebo mater kad ne bih... Vidio bi rezultate garantovano...
 

krille

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2008
Порука
9
Reaction score
0
Локација
GroБari Бrigada
Једна анегдота од пре пар дана везана за Дулета:

у разговору с неким људима блиским ФК Партизан, Дуле је изразио чуђење како је Партизан у куп-дербију могао да дозволи да са 2-0 дође на 2-2 у једном моменту. И тако, причало се, дискутовало се, неко је рекао како је 2-0 заиста најопаснији резултат.

Дуле је мртав-хладан рекао:

"Па онда убудуће немојте да им дајете тај други гол, нека остане 1-0!" :buhaha:buhaha

Кратко, јасно и логично.

јеботе патак хахахахахаха

јесам се насмијо хаха свака ти част...:s
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
xexexexe extra fora,ali 2:0 se stvarno ''tretira'' kao najopasniji rezultat
 

Nepozvan

Početnik
Учлањен(а)
12.10.2006
Порука
102
Reaction score
5
Ahahahahaha,Dule je kralj...ne znam jesu li sve ove price o njemu istinite,ali i ako nisu to je dovoljan dokaz,vec se legende prepricavaju o njemu :)

A rezultat 2:0,jes,ali sa negativne strane.
Kad izgubis 2:0 u recimo nokaut serijama,ugasio si ga...

Sto,kao 1:0 je manje opasan ? ? ?
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
Tema je Dule Vujosevic,a ne najopasniji rezultat...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Vujoševiću Majska nagrada

datum: 08.05.2008

Duško Vujošević, trener našeg kluba, dobitnik je "Majske nagrade" Sportskog saveza Srbije, priznanja koja se dodeljuje najistaknutijim sportskim radnicima za rezultate u prethodnoj godini.

Nagrada Dušku Vujoševiću će biti uručena u subotu u 12 časova na svečanosti u Domu Narodne skupštine.

Izvor sajt kk Partizan :clap:clap
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
47126925qy2.png

neciji listic sa proslih predsednickih izbora :D
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Ja bi duleta stavio da vodi nas i kosarkaski i Fudbalski tim :) Jebo mater kad ne bih... Vidio bi rezultate garantovano...

Ти се зезаш али, ту има пуно истине. Могао би да ради на психолошкој припреми фудбалера. Да им се неколико пута наје'е кеве, играли би к'о допинговани. :mrgreen:
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Дуле гост у емисији Балканском улицом...

Postavljeno samo par postova iznad....

WebCrew Edit


п.с.то је била најава,а ово директан пренос:buhaha
извињавам се нисам видео


 
Последња измена:

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Program rts sat je totalno promenjen danas zbog izbora, pa ova emisija nece ici veceras. Molim vas ko moze neka okaci na youtube, dijaspora ce biti do neba zahvalna:ziveli

Sorry za off, ali zelja da se ovo odgleda je prevelika.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
danasnju epizodu balkanskom ulicom treba sacuvati u trezoru!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Covek je kralj, sto je i potvrdio po 19023957 put.Odmeren ,duhovit,pametan.....LJUDINA.Posle danasnje emisije dao bi mu bubreg ako treba.Ziveo ti nama jos 100 godina!!

p.s. omilena pesma:Milica jedna u majke

JEDAN JE VUJOSEVIC DULE,VUJOSEVIC DUUUUUULEEEE......
 
Последња измена:
Top